dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 18
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 344
  1. #1

    Domyślnie

    Proponuję wpisywać ciekawe adresy firm, sklepów, kontaktów budowlanych na terenie Warszawy i najbliższych jej okolic.
    Pozdrawiam

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: trol dnia 2002-02-21 23:05 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    To może na początek ktoś napisze gdzie tu tanie dechy kupić na szopke i "domek z serduszkiem"? A może komuś zostały z budowy i chętnie odsprzeda? Dwa metry sześcienne potrzebuje

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Leszekl1

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    To ja poproszę o tanią stację uzdatniania wody

  4. #4

    Domyślnie

    Mogę polecić chyba dobrą f-mę budowlaną. Mam własne, dobre doświadczenia z budowy domu. Szczegóły na priv-mail

  5. #5

    Domyślnie

    A czy zrobiłeś badanie wody i z jakiej części Polski jesteś?

  6. #6

    Domyślnie

    Jak widzę temat bardzo chętnie przeglądany, choć moło kto cokolwiek wpisał. Anonsowana przeze mnie ekipa budowlana - nadal aktualna choć nie wiem jak tam u nich z terminami. Budują i remontuja w W-wie i okolicach. Pozdr.

  7. #7

    Domyślnie

    Jesteśmy w trakcie rozruchu budowy i wszystkie godne polecenia ekipy, materiały i okazje mile widziane.Sami będziemy mieli gruz do oddania w dużej ilości bo rozbieramy stary dom, a co do ekip to służę hydrauliczną z profesjonalnym projektem.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardoś,

    Możesz podać mi namiar na tego hydrualika, chętnie skorzystam.
    Jestem właśnie na etapie poszukiwania

    A z której częsci W-wy się budujesz?
    Pozdrawiam
    Buła

  9. #9

    Domyślnie

    Buła,
    polecam tego hydraulika - robił dla mnie i moich znajomych kilka małych i dużych prac (całe co i wod-kan)i jestem z niego bardziej niz zadowolony:
    Tomasz Kujawa
    046 857 87 57
    601 35 16 97
    Gość mieszka 35 km od Warszawy w stronę na Katowice

  10. #10

    Domyślnie

    A ja mogę z czystym sumieniem polecić elektryka, który robił nam przyłącze prądu: solidny, punktualny, dokładny i myślący!!!. Gmina Radzymin.

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Czy wiecie gdzie i za ile mozna wynajac "domki" do zamieszkania dla ekipy.
    Szukam tez agregatu prodotworczego.
    Dzieki

  12. #12

    Domyślnie

    ...i betoniarki (używanej).

  13. #13

    Domyślnie

    Znaleźliśmy w Markach na ulicy Głębockiej drewno impregnowane ciśnieniowo, 625 PLN/m3 (nie dają upustów). Dla nas za drogo, ale może ktoś chciałby...

  14. #14

    Domyślnie

    posiadam betoniarkę i 20 ramek rusztowania "warszawskiego" , pożyczam czasem dobrym ludziom.

  15. #15

    Domyślnie

    Kupię lub wypożyczę barakowóz.

  16. #16

    Domyślnie

    Karolina może jakiś telefon w kwestii tego drewna!
    Dzięki

  17. #17

    Domyślnie

    Napisałam Ci na priv.

  18. #18

    Domyślnie

    No dobra - kolejne genialne odkrycie dla wszystkich, którzy budują "dworkowate" domki i potrzebują kolumn. Jedna kolumna toskańska na Bartyckiej kosztuje 1800 PLN, nam udało się znaleźć identyczne za 330 PLN sztuka. A juz myśleliśmy, że będziemy musieli upiększać monotuby

  19. #19

    Domyślnie

    Karolina
    Jeżeli wysyłałaś na moją skrzynkę kontakt w kwestii drewna to muszę przyznać z przykrością, że nie dotarł.
    Proszę powtórz informację.
    Dzięki

  20. #20

    Domyślnie

    W takim razie napiszę tutaj, może jeszcze komuś się przyda:
    firma Impreg-Bud w Markach, za Carefurem trzeba skręcić w ul Głębocką i to jest gdzieś po prawej stronie, spisałam sobie telefon z tablicy - 814 13 33. Chcielismy negocjować cenę, ale nie chcieli, może Tobie się uda. Pozdrawiam.

Strona 1 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony