dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 344
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki za telefon.
    jedyny problem to , ze nie moga wykonać impregnacji cisnieniowej.
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Jak to? Przecież reklamują się, że impregnacja ciśnieniowa, czyżby juz z tego zrezygnowali?

  3. #23

    Domyślnie

    Zadzwoniłem i potwierdzam Twoją cenę w poprzednich postach. Jest to cena za m3 drewna impregnowanego zanurzeniowo. Na razie nie mają pozwolenia na usługę impregnacji ciśnieniowej i nie wiadomo kiedy będą mieli.

  4. #24

    Domyślnie

    W takim razie bardzo przepraszam, byłam pewna że rozmawiamy z gośćmi o impregnacji cisnieniowej, a że cena była dużo za wysoka jak na impregnację zanurzeniową (my kupiliśmy po 550 PLN) to nawet mi do głowy nie przyszło, że to zwykła impregnacja. Jeszcze raz sorry za zamieszanie.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie martw się Karolinko, świat się nie zawali, znajdzie się coś innego.
    Mam na oku firmę Feniks ale oni maja jeszcze wyższe ceny. Tyle tylko, że oferuja tanio wełnę i dachówkę jak się kupi u nich drewno. Wysłałem zapytanie ofertowe i czekam na odpowiedź.
    Poza tym bardzo dobrze impregnują ciśnieniowo.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Karolina

    prośba o namiary na to drewno po 550

    Dzieki

  7. #27

    Domyślnie

    Po 550 PLN netto z impregnacją wynegocjowałam w dwóch miejscach - na Puławskiej w Dachluxie (ale bierzemy od nich robociznę i materiały na cały dach) i w Energobecie w Ząbkach (bierzemy tam większość materiałów i dają nam lepsze ceny, ale na pewno uda Ci się coś wynegocjować). Pozdrawiam.

  8. #28

    Domyślnie

    Po 550 PLN netto z impregnacją wynegocjowałam w dwóch miejscach - na Puławskiej w Dachluxie (ale bierzemy od nich robociznę i materiały na cały dach) i w Energobecie w Ząbkach (bierzemy tam większość materiałów i dają nam lepsze ceny, ale na pewno uda Ci się coś wynegocjować). Pozdrawiam.

  9. #29

    Domyślnie

    Karolinko, ul. Głębocka jest w Białołęce a nie w Markach. Ul.Głębocką dojeżdżasz do ul. Chudoby, a tam ja buduję.
    Pozdrawiam Jola

  10. #30

    Domyślnie

    Racja, Jola to jeszcze Wa-wa. A to Ty budujesz niedaleko naszego aktualnego miejsca pomieszkiwania !

  11. #31

    Domyślnie

    Jolu_,

    odpisałaś kiedyć do mnie na temat projektu "Cztery Kąty". Widzę, że budujesz wg. projektu z Archipelagu. Czy Twoi znajomi budują wg mojego projektu ?
    Bardzo interesuje mnie Twoja ekipa - kontakt ?
    Pozdrawiam ...

  12. #32

    Domyślnie

    Piano, chyba troszeczkę się zagubiłam w tym naszym wątku? Przypomnij mi proszę, czy też budujesz ELIZĘ?
    pozdrawiam Jola

  13. #33

    Domyślnie

    Karolinko, cieszę się, że pozwoliłaś mi zostać w Warszawie. Na jakiej ulicy pomieszkujecie?

  14. #34

    Domyślnie

    Nie, buduję wg projektu "Cztery Kąty II" (www.apa.sitech.pl). Rzeczywiście, chyba Cię nie zrozumiałem wcześniej.
    Twoja ekipa jednak mnie dalej interesuje. Piszesz o nich w takich superlatywach ...
    Pozdrawiam.

  15. #35

    Domyślnie

    Zarządzam takim narzędziem internetowym, które potrafi skierować e-maila wyłącznie do zainteresowanych odbiorców. Jest ono udostępnione na stronie http://www.budowlanka.pl. Osoby prywatne mogą tutaj złożyć zapytania ofertowe dot. branży i zostaną one automatycznie rozesłane do tych firm, które zajmują się daną tematyką na danym terytorium. Mamy ponad 3500 takich użytkowników. Wystarczy podanie adresu e-mail - aby było gdzie kierować odpowiedzi. W zapytaniu należy podać datę obowiązywania oferty - następnego dnia wszystkie odpowiedzi przyjdą jednym e-mailem. Można też samemu zdefiniować pola wymagane do wysłania odpowiedzi (narzucić zawartość odpowiedzi) - te które są podane to tylko przykłady. Z reguły przychodzi kilka, czasem kilkadziesiąt odpowiedzi i jak piszą do mnie ludzie, są zaskakująco dobre. Przy problemach technicznych oczywiście wszelka pomoc. UWAGA prywatni nie mogą dodawać załączników.

  16. #36

    Domyślnie

    On 2002-06-15 15:15, opal wrote:
    Czy wiecie gdzie i za ile mozna wynajac "domki" do zamieszkania dla ekipy.
    Szukam tez agregatu prodotworczego.
    Dzieki
    Mam barakowóz do sprzedania. Bez kół, obity blachą ocynkowaną, na metalowych stojakach, z inst. elektr.
    Stoi na ul. Calineczki - Białołęka
    Cena 1200zł

  17. #37

    Domyślnie

    Inwestycja pod Warszawą w Błoniu, budynek bardzo prosty bez stropów, niepodpiwniczony -POSZUKUJE KONTAKTU DO EKIPY BUDOWLANEJ!!!

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    Yacku, jeśli moge cos doradzić. jeśli sprawa jest na ten rok to chyba nie pozostaje nic innego jak rozejrzec się po okolicznych budowach. Moze ktoś bedzie akurat konczyl lub zna jakąs ekipe. My tak zrobiliśmy-ekipe wzieliśmy od sasiada.
    I zawsze sa też pod ręka do drobnych prac-"miejscowi" panowie z Ukrainy, ktorym bardzo zalezy na pracy.
    pozdr
    Jeśli u Ciebie nie ma duzego ruchu budowlanego, to poszukaj miejsc, gdzie sie sporo buduje.

  19. #39

    Domyślnie

    Ja mam obecnie ekipę z Ukrainy, która u mnie kończy dziś i jestem z nich bardzo zasdowolona. Uczciwi solidni ludzie. Służe kontaktem na priv.

  20. #40

    Domyślnie

    Ukraińcy mieszkają u mnie na miedzy w namiocie, a jak nie ma ekipy to i daję im pomieszkać w barakowozie. Pomagają na wielu okolicznych budowach, sami robią drobniejsze rzeczy (ogrodzenia, podbitki, ogrody), sami chodzą za robotą. Jakoś nikt z "naszych" mnie nie odwiedził - a niby takie mamy bezrobocie...

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony