dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 18
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 344
  1. #41

    Domyślnie

    dzieki za rady ale ja nie mieszkam w Błoniu tylko z drugiej strony W-wy i trudno mi sie rozglądać po okolicy. Szukam dalej!

  2. #42

    Domyślnie

    A tak a propos to moja ekipa robi mi drugi (w sumie będzie 3,5) tydzień nadprogramowej przerwy, więc chyba będę musiał rozejrzeć się za nową... Macie jakieś namiary (chodzi o stan surowy otwarty pod papę).

  3. #43

    Domyślnie

    DO ANuli.. Pls namiary na Twoja ekipke i moze jakies szczegoly... WLK. dzieki
    [email protected]

  4. #44

    Domyślnie

    Ludzie! poszukuję pilnie kogoś sprawdzonego do zrobienia ocieplenia dachu ok 130 m2. Proszę polećcie mi kogoś.(miejsce:Warszawa za Markami).

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hydraulik

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Instalacje hydrauliczne we wszystkich technologiach solidnie i niedrogo. Referencje.

  6. #46

    Domyślnie

    Poszukuję speca od instalowania komików plus obudowa. Możecie kogoś polecić?

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Missia

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    bardzo dobre drewno na więźbę , łaty, kontrłaty itd, kupiłam po 530 zł- polecam!!! Impregnacja zanurzeniowa, dostarczają na budowę w ciągu tygodnia i jeszcze udzielą porad za darmo!!!
    Warszawa, tel. 0601 24 23 80.

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś chce kupować:

    ceramikę łazienkową,
    baterie,
    cały sprzęt AGD i elektroniczny,

    polecam firmę z Bartyckiej która oferuje to wszystko kilkanaście % taniej niż w najtańszych oficjalnych sklepach. Towar jest dostarczany następnego dnia po zamówieniu. Towar nowy, fabrycznie pakowany z gwarancją.
    Przykład:
    Za sprzęt do kuchni do zabudowy (zmywarka, lodówka, piekarnik, zlew, bateria) w Media Markcie zapłaciła bym 9781 PLN. W tej firmie płacę 7782 PLN! Jak widzicie na zaoszczędzonej kasie mam prawie lodówkę gratis.
    Firma o której mówię:
    SAN-TECHNIC tel.559-10-25, Bartycka 24/26 paw.25
    A.

  9. #49

    Domyślnie

    Alicjo, a tak z ciekawości zapytam, na jakiej firmy sprzęt do kuchni się zdecydowałaś?

  10. #50

    Domyślnie

    Polecam tartak (chyba z Olsztyna). Bardzo dobre drzewo na dach po 480 zl/m3 bez impregnacji (530 zl/m3 z impregnacja). tel. (29)5966620. Dzwoncie tam poznym wieczorem.

  11. #51

    Domyślnie

    Zapomnialem dodac ze transport do Warszawy mialem gratis.

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BIATHERM

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Posty
    1

    Domyślnie

    BIATHERM
    Autroyzowany Partner i Serwis firmy VIESSMANN
    ul. Puławska 42 pok 7
    05-500 Piaseczno
    tel/fax: +4822 716 52 00, +4822 816 25 05
    e-mail: [email protected]

    Przygotujemy propozycje technologiczne instalacji grzewczej i wod-kan, dobierzemy i wycenimy ( promocje !!! ) urządzenia.

    Prowadzimy sprzedaż grzejników stalowych w najlepszej cenie.

    Oferujemy bardzo duży zakres prac instalacyjnych- negocjujemy ceny...

  13. #53

    Domyślnie

    Będę wdzięczny za namiary do sprawdzonych, solidnych i niedrogich ekip do postawienia stanu surowego z więźbą. Technologia tradycyjna, pow. ok. 150 m2, okolice Warszawy. Planuję rozpocząć w kwietniu br.

  14. #54

    Domyślnie

    Avzi, a z ktorej strony Warszawy budujesz? Moja ekipa byla b. dobra, ale buduje tylko z jednej strony W-wy.

    Mic

  15. #55

    Domyślnie

    Czy ktos moze polecic dobra ekipe do ocieplania poddasza (Warszawa)?

  16. #56

    Domyślnie

    Poszukuję pilnie TANIEGO elektryka - projektanta do zaprojektowania linii energetycznej NN od stacji trafo do kilku nowobudowanych domów.

  17. #57

    Domyślnie

    Mic, buduję w Karczewie k.Otwocka. Nie wiem czy to dobra czy zła strona Warszawy. Czy ma to tak duże znaczenie z której strony miasta? Przeciez niektóre ekipy jeżdzą po całej Polsce.

  18. #58

    Domyślnie

    niektore ekipy jezdza, a inne nie. W ekipie ktora mi budowala tez tylko glowny majster byl z W-wy, a reszta z poludnia Polski. Ale majster niechetnie przyjmowal roboty z dala od domu i raczej budowali w polnocnej czesci W-wy. Ale jak tylko odnajde do niego namiary to przesle. Moze go namowisz

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Karolinko,
    czy mogłabyś podać namiar na elektryka
    Dzięki

  20. #60

    Domyślnie

    ja rowniez jestem bardzo zainteresowany namiarami na elektryka w W-wie

Strona 3 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony