dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 11
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 217
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Narodzie do roboty, baby do garów

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3884183.html

    jak ktoś potrafi to skomentować używając słów nie dających bana, to bardzo proszę...

  2. #2

    Domyślnie

    Pisałam już gdzies, ze uwielbiam posła Piłkę za bajeranckie pomysły To kolejny po bykowym.
    Prawdziwy wizjoner. On czyni nasze zycie lepszym i zdrowym moralnie.
    I tak mniej rewolucyjny niz papa Giertych, który wprost głosił w kampanii prezydenckiej, że zlikwiduje bezrobocie kierując baby do garów. /zwolniłyby miejsca dla ojców rodzin/ Genialne po prostu. Więc i papa.G. w europarlamencie a poseł P. jako prosty poseł musi się jeszcze podciągnąc
    "masz to na co godzisz się"

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Eeee tam, nie narzekajcie
    Ja tam już się biorę do roboty, przy dobrym układzie za 19 miesięcy będę na uprzywilejowanej pozycji,
    a jesli będa bliźniaki, to za 9 miesięcy staniemy się rodziną uprzywilejowaną, normalnie bahama $$$$$$$$$[1000zł]$$$$$$$$$$$$
    a jacy bedziemy ukulturalnieni

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    k@#$%^&$%^#@ może jeszcze niech mi wybiorą pana z katolickiej rodziny, z którym mam mieć czwórke dzieci. Będę siedzieć w domku, bez możliwości wyrobienia emerytury, a mój "pan" pracujący całe dnie znajdzie sobie np. w biurze laskę, która ma ambicję, która pracuje i coś osiąga. Zostawi mnie i dzieci płacąc ochłapy, a nie alimenty. A ja nie znajdę pracy, bo nigdy nie pracowałam tylko zajmowałam się domem.
    Taki właśnie mam przypadek w dalekiej rodzinie. Kuzynka wyszła za mąż mając 18 lat. Urodziła trójkę dzieci, nigdy nie pracowała. Teraz ma 34 lata. Mąż wyjechał do Aglii i ...tam został. Ona nie może znaleźć pracy, bo nie ma żadnego doświadczenia, ani wykształcenia. Mężuś nieźle się ukrywa, nie płaci alimentów. Napisał jej, że nie chce żyć tutaj w biedzie i woli życie "na zachodzie". Świetne pomysły ma ten nasz po#$%@^# rząd!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Nie rozpędzajcie się dziewczyny, bo dla innych nie wystarczy...

  6. #6

    Domyślnie Re: Narodzie do roboty, baby do garów

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3884183.html

    jak ktoś potrafi to skomentować używając słów nie dających bana, to bardzo proszę...

    W skrytosci ducha kazdy facet by tak chciał ale rzeczywistośc w wielu przypadkach na to niepozwala i kobieta musi iśc do pracy. A najciekawsze że i kobitki tez o tym marzą chociaz czasem tego sobie nie uswiadamiają. Praca wcale nie jest sensem zycia jak twierdzi wielu naganiaczy, praca bywa koniecznościa. Sam osobiście, powiem szczerze, czekam tylko jak uzbieram wystarczająca sume pieniędzy żeby zeć wygodnie do końca życia i przechodze na "emeryturę" na długo przed okresem emerytalnym i moge nawet wychowywać dzieci

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Seba7207
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Oszołomy. Należy zacząć od tego czy Państwo dba o rodzinę. Ile jest rodzin wielodzietnych, w których rodzice nie mają co do garnka włożyć.. A PiSowcy chcą bileciki do teatru dawać. Nóż (którego nie mam) sam w kieszeni się otwiera.
    NIGDY NIE JEDZ ŻÓŁTEGO ŚNIEGU!!!
    Dziennik Ala i Seba
    Komentarze do Dziennika Ala i Seba

  8. #8
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    ...

  9. #9

    Domyślnie Re: Narodzie do roboty, baby do garów

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3884183.html

    jak ktoś potrafi to skomentować używając słów nie dających bana, to bardzo proszę...

    W skrytosci ducha kazdy facet by tak chciał ale rzeczywistośc w wielu przypadkach na to niepozwala i kobieta musi iśc do pracy. A najciekawsze że i kobitki tez o tym marzą chociaz czasem tego sobie nie uswiadamiają. i
    Jedziesz po bandzie.



    A Twoje plany emerytalne są miłe, tylko dla większości ewentualnych poszkodowanych przez Piłkę, równie atrakcyjne jak "niech jedzą ciastka!".

  10. #10

    Domyślnie

    Interesuje mnie dzietnosc posła Piłki, ale nie mogę znależc info
    Bo dzietnosć wodzów PiSu znana jest powszechnie
    "masz to na co godzisz się"

  11. #11
    Guest

    Domyślnie Re: Narodzie do roboty, baby do garów

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3884183.html

    jak ktoś potrafi to skomentować używając słów nie dających bana, to bardzo proszę...

    W skrytosci ducha kazdy facet by tak chciał ale rzeczywistośc w wielu przypadkach na to niepozwala i kobieta musi iśc do pracy. A najciekawsze że i kobitki tez o tym marzą chociaz czasem tego sobie nie uswiadamiają. Praca wcale nie jest sensem zycia jak twierdzi wielu naganiaczy, praca bywa koniecznościa. Sam osobiście, powiem szczerze, czekam tylko jak uzbieram wystarczająca sume pieniędzy żeby zeć wygodnie do końca życia i przechodze na "emeryturę" na długo przed okresem emerytalnym i moge nawet wychowywać dzieci
    Praca (albo tzw działalność pozadomowa, jak kto woli) nie jest dla mnie sensem życia, ale ją bardzo lubię. Zamknięta w domu bym go rozwaliła lub stała się smętną wariatką na prochach. Gdybym miała miliony milionów na koncie, też bym coś robiła, bo lubię i czuję taką potrzebę. Wiem, że to mój szczególny przypadek, ale pocieszam się, że nie tylko ja nie czuję "świetego powołania do jedynie słusznej i bologicznie uwarunkowanej roli społecznej kobiety" I wolałabym SAMA dokonywac wyboru, a nie zostawiać go nawiedzonym piłkogłowym i innym Sobeckim.
    Aha - mamy czworo dzieci, i nie chcę, żeby ktos sobie z nich jaja robił przez takie "genialne" pomysły

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak
    Interesuje mnie dzietnosc posła Piłki, ale nie mogę znależc info
    Bo dzietnosć wodzów PiSu znana jest powszechnie
    Nie dostaną becikowego ani biletów, taka kara!

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    Cytat Napisał Dropsiak
    Interesuje mnie dzietnosc posła Piłki, ale nie mogę znależc info
    Bo dzietnosć wodzów PiSu znana jest powszechnie
    Nie dostaną becikowego ani biletów, taka kara!
    No i pływalnia im przepadnie... Biedni oni. Ale jarosław i tak rękę złamał, nie popływa

  14. #14

    Domyślnie

    Chciałabym przeczytać wywiad z pania posłową Piłkową.
    "masz to na co godzisz się"

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak
    Chciałabym przeczytać wywiad z pania posłową Piłkową.
    Nie przeczytasz. Musi dbać o moralną spójność rodziny, a nie takie bezeceństwa jak rozmowa z dziennikarzem.

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Ciekawa jestem, na jakie sztuki będą bilety i w jakich strojach zdrowe moralnie rodziny będą wpuszczane na basen.
    I czy basen będzie koedukacyjny

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    kto zatrudni mojego pracownika?
    nie ma chętnych?

    no to zrzucasć się na zasiłek

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    kto zatrudni mojego pracownika?
    nie ma chętnych?

    no to zrzucasć się na zasiłek
    Jak przystojny ten pracownik to dawaj go . Pomozemy, przytulimy.
    Ja przynajmniej mam tą czwórkę, może zdrowie moralne mi darują

  19. #19

    Domyślnie

    A jak pracownik tez będzie chciał mieć taki model rodziny??
    "masz to na co godzisz się"

  20. #20

    Domyślnie

    Mnie się jeszcze podoba, że się wykształcenia czepnęli. Tak, tak, wykształciuchy rodzaju żeńskiego trzeba koniecznie izolować od reszty zdrowego społeczeństwa.

    Chyba, że czegoś nie rozumiem?

Strona 1 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony