dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    W piątek napisałam zapytanie, dziś zaglądam na Forum w celu sprawdzenia czy są odpowiedzi - a tu nawet mojego pytania nie ma . Czy Szanowna Redakcja zdaje sobie sprawę ile wysiłku kosztowało mnie ( umysł ścisły ) napisanie taakiego dłuugaśnego postu??
    Redakcjo, zechciej odpowiedzieć czy moje pytanie pojawi się tu znowu, czy może zostało ocenzurowane, czy też mam wysilić swój matematyczny umysł i wklepać pytanie raz jeszcze ??

  2. #2

    Domyślnie

    Dwa razy otwierałem wątek "Dulux,dyrup czy dekoral?" i dwa razy zniknął. Myślę, że Redakcja leci w h..a.

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Wątki nie są usuwane, tylko przesuwane do odpowiedniego działu. Znikający wątek może być efektem niedawnych kłopotów z przeniesieniem Forum na inny serwer i do nowszej wersji oprogramowania. Prosimy więc o ponowne zamieszczenie wiadomości.

  4. #4

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo !
    Wystarczy użyć opcji "szukaj" i wpisać tam JANK. System pokaże Państwu wszystkie moje publikacje. Jednak nie znajdziecie tam mojego postu " Dulux, dyrup czy dekoral ?" Z tego jest prosty wniosek - post został usunięty.

  5. #5

    Domyślnie

    Moje posty też poznikały. Te najważniejsze po prostu napisałam jeszcze raz.
    Ale swoją drogą Redakcja mogłaby bardziej się starać.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie Anonimowi kontratakują!

    No to teraz wam dopieczemy za ten czas podły, kiedy nie mogliśmy pisać na forum. Drżyjcie!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony