dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 271
  1. #1

    Domyślnie Cena m2 działki?

    Podajcie proszę jak kształtuje się cena m2 działki w waszej okolicy,bo w moim miasteczku ludziki powariowali,chcą od 55 do a140 zł za metr .
    To jest chore,miasto z 25000 mieszkańców,w zaden sposób nie jest atrakcyjne,oddalone od Lublina na 20-25 mintu jazdy samochodem,a ceny nie mniejsze jak większym mieście .
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  2. #2

    Domyślnie

    200-250 zł za m kw. Marki k. Warszawy. Bez wody, gazu i kanalizacji. Drogi gruntowe. W 2003/2004r. ok. 70 zł. za m kw. w tym samym rejonie.

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie ceny sa tak rozne ze szkoda gadac....Mieszkam w Kielcach i koszt za m2 w samym miescie to okolo 200-300 zl :/ Na obrzezach,jeszcze blisko mozna zlapac cos juz od 45,50 zl ale tez trzeba szukac....Na wsiach w okolicy-wiadomo-taniocha, gdzies od 10 zl ale coz z tego jak ja wolalabym chociaz na obrzezach .......

  4. #4

    Domyślnie

    Na jakiej podstawie ludzie tak windują ceny,przecież to jest chore
    200 zł za metr działki,do tego uzbrojenie i papierologia,gdzie normalnie zarabiający człowiek może uzbierać taką kasę
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał CYCU
    Na jakiej podstawie ludzie tak windują ceny,przecież to jest chore
    200 zł za metr działki,do tego uzbrojenie i papierologia,gdzie normalnie zarabiający człowiek może uzbierać taką kasę
    Tak działa prawo podaży i popytu. Na działki o których pisałem są kupcy. Jak ich zabraknie to ceny spadną.

  6. #6

    Domyślnie

    aglomeracja warszawska: 150 za działkę w ładnej okolicy z mediami to marzenie, ale takie ceny jescze niedawno po sąsiedzku były. przyjmując min 1300m2 to lądujemy na 200'000, a to dopiero początek.

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Seba7207
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    3 km od Koszalina rok temu cena działki budowlanej (uzbrojona - woda, prąd, gaz , kanaliza) wynosiła 40zł/m^2. Teraz około 50zł/m. A idzie w górę.
    NIGDY NIE JEDZ ŻÓŁTEGO ŚNIEGU!!!
    Dziennik Ala i Seba
    Komentarze do Dziennika Ala i Seba

  8. #8

    Domyślnie

    no jak burza...
    szkoda że to tak daleko

  9. #9

    Domyślnie

    Ceny poprostu kosmiczne. U mnie w woj. śląskim w Żorach działki za 1m2 do 120 zł, jednak w okolicy można znaleść nawet za 10 zł z pełnymi mediami(jednak są to zadupia). Średnia cena to ok 30 zł/m2 czyli patrzac na ceny powyżej to TANIOCHA

  10. #10

    Domyślnie

    Woj. opolskie: działka kupowana dzisiaj od gminy, uzbrojona ok.65,00 zł. za 1m2 (to już z 22% VATem)

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    akm1971

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    215
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Taki sondaż juz był.... ale ok w Gliwicach miedzy 70 - 160 , ja kupiłem za 70 w wrzesniua teraz juz sasiad chce 140......

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mariuszdro
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    17zl za m2 od U. Miasteczka około 5tyś ludków
    uzbrojona w kanalize, deszczówke i wodę.
    Jezu
    to za darmo

  13. #13

    Domyślnie

    Na Górnym Śląsku niestety jest starsznie drogo, w obrębie miast wszystko powyżej 100 zł, nawet 130 bez uzbrojenia, jesli miejsce jest atrakcyjne.

  14. #14

    Domyślnie

    Sąsiad kupił obok mnie za 100 zł/m2.
    Tczew (Pomorskie) - miasto 60 tys. mieszkańców, 10 minut piechotą do centrum.
    Ale komyś zależało na szybkiej sprzedaży

  15. #15

    Domyślnie

    W Krakowie minimum 15 tys za ar, czyli chyba 150 zł/m2
    Ale taka cena tylko na obrzeżach w kierunku południowo-wschodnim i wschodnim.
    Dobre lokalizacje to 30-50 tys. za ar, a najlepsze (typu Wola Justowska) ponad 90 tys.

  16. #16

    Domyślnie

    Czyli ja się z moją 100wką za metr mieszczę w szeroko rozumianych "normach" .I pomyśleć,że wszelkie analizy wskazują na dalszy wzrost cen działek ,co się będzie działo pod koniec roku nawet nie chcę myśleć
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  17. #17

    Domyślnie

    W okolicy Leszna (Wlkp) minimum 50zl, w samym Lesznie ok 70zl (przetarg) i 80zl (wtorny)

  18. #18

    Domyślnie

    A u nas już ponad 3 stówki (z wodą i prądem). Dobrze, że kupiliśmy wcześniej
    Michał

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    A u nas już ponad 3 stówki (z wodą i prądem). Dobrze, że
    kupiliśmy wcześniej
    A nasi znajomi aż się za głowę łapali kiedy dowiadywali się za ile kupujemy działeczkę po stówce za metrzyk
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  20. #20

    Domyślnie

    Za nasza dzialeczke (~1500m2) dalismy w maju 100K.W niespelna dwa miesiace pozniej poptrzebowalismy do banku zrobic wycene.No i coz wyszlo???Dzialka byla juz warta cirka 130K.Teraz za taka dzialke w tym rejonie wolaja 160-170K.Oczywiscie w obu wypadkach to sa dzialki uzbrojone.
    Ale prawdziwego szoku doznalem kiedy odsprzedawalem swoja czesc spadku.Za dzialke 163m2 dostalem 200K.
    Tak dlugo jak ludzie beda placic prawie kazda cene za ziemie,jak i za nieruchomosci,tak dlugo beda ceny szly w gore.

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony