dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 271
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek30022
    200-250 zł za m kw. Marki k. Warszawy. Bez wody, gazu i kanalizacji. Drogi gruntowe. W 2003/2004r. ok. 70 zł. za m kw. w tym samym rejonie.
    to chyba tylko w tych okolicach uważanych za mniej atrakcyjne, w tych bardziej pożądanych np Marki Południowe blisko granicy z Warszawą ponad 300 zł.

  2. #22

    Domyślnie

    W Łodzi kupowałem 2 lata temu płaciłem za działkę 700 m2 wszystkie media przy ogrodzeniu 67 tysi , rejon Stoki 4 km od centrum bardzo atrakcyjna okolica ( blisko centrum i jednoczesnie spokój i cisza) w tej chwili działka wartaspokojnie 140 tys.

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    _Robert_K

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    330
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    15 km od Łodzi - 40 zł m kw bez przyłączy

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    W Kielcach, na dobrym osiedlu to koszt ok. 350-500zł za m [uzbrojona], nie uzbrojone ok. 250 w zwyż. Ale to wszystko zależy od sprzedających, bo możeśż trafić na coś fajnego za niższą kwote. Wszyscy powariowali i szaleją z cenami. U mnie na osiedlu jest działka do kupienia 460zł/m. Szaleństwo....

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika.KIELCE
    W Kielcach, na dobrym osiedlu to koszt ok. 350-500zł za m [uzbrojona], nie uzbrojone ok. 250 w zwyż. Ale to wszystko zależy od sprzedających, bo możeśż trafić na coś fajnego za niższą kwote. Wszyscy powariowali i szaleją z cenami. U mnie na osiedlu jest działka do kupienia 460zł/m. Szaleństwo....
    A może na tej działce jest złoto
    MATKO ELEKTRYCZNA- JAKIE TO TRUDNE JEST

  6. #26

    Domyślnie

    Warszawa - Wawer - 250-300 zł/mkw

    a jeszcze rok temu 100 zł taniej !!!!!!!!!

  7. #27

    Domyślnie

    12 km. od Łodzi 40-100 zł.za m2

  8. #28

    Domyślnie

    W Rzeszowie 4000- 5000/ za ar

  9. #29

    Domyślnie

    Ostróda 50 pln za m2 na działce z mediów jest tylko woda

  10. #30

    Domyślnie

    Siechnice - 12 km od centrum Wrocławia, działka bez mediów, bez 120 PLN za metr nie podchodź... rok temu - 50-60 pln...

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Bad
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Półtora roku temu działka przy granicy 20 - tys. miasta (mam je za płotem ) cena 22 zł za m2. Teraz ponad 45 zł za m2.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Wielka Nieszawka 50-100 okolice Torunia

    slyszalem tez o dzialkach za 20 kilka zeta
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  13. #33

    Domyślnie

    Jaworzno (woj. śląskie) kupuję właśnie po 52zł/m.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek30022
    200-250 zł za m kw. Marki k. Warszawy. Bez wody, gazu i kanalizacji. Drogi gruntowe. W 2003/2004r. ok. 70 zł. za m kw. w tym samym rejonie.
    3 marca 2007 r. już 300 zł/m.kw. Rozmawiałem z potencjalnym kupującym sugerując mu, że to drogo. Odpwiedź: nie ma działek na sprzedaż, a te wystawione na sprzedaż ciągle drożeją to On już nie będzie czekał.
    Pewnie jest tak, że po zwiększeniu cen mieszkań ludzie zaczęli bardziej interesować się budową domu - to zdrożały działki.

  15. #35

    Domyślnie

    witam,

    podam moja opinie z 20 lat doswaidczenia na rynku nieruchomosci z zagranicy.
    jak na razie ceny polskich dzialek jak i innych nieruchomosci sa czesciowo "dzikie". jak wiele z nas z doswiadczenia wie, 1 dzialka koszutuje 50 zl/m/2 a druga za plotem 100 zl/m/2 a z drugiej strony 150 zl.
    w unormowanej gospodarce nieruchomosci za pare lat, jak sie skonczy to sztuczne szalenstwo bedzie jak w innych krajach. bedzie sie to liczylo co najwazniejsze.
    jak na calym swiecie najwazniejsze sa 3 argumenty w branzy nieruchomosci:

    polozenie, polozenie, polozenie.

    wszystko na dzialce mozna zmienic: dom, technike, zagospodarowanie, wyglad budowli i. i. ale polozenia w 99 % nie.

    tylko jak sie ma pecha to wybuduja ci autostrade czy wysypisko smieci pod nosem, ale % to b. male prawdopodobienstwo.

    nasze ceny: nad morzem wyspa chrzaszczewska i wolin, dzialki z waznym MPZP i dostepem do wody jeziora czy zalweu od 40 zl/m/2.

    pozdrawiam
    www.wyciagi-budowlane.com
    www.n-n-m.pl

  16. #36

    Domyślnie

    W październiku kupiłam działkę o pow. 3 tys. m.kw. za 25 tys. zł to wychodzi 8,33 zł/m.kw. Super cena. Media w drodze, wystarczy wprowadzić na działkę. Fakt, że działka jest położona 10 km za miastem, ale tak chciałam

    Jestem bardzo zadowolona. Teraz czekam na pozwolenie na budowę

    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    witam mirkam,

    gdzie w zachodniopomorskim i czy to dzialka budowlana czy rolna ???
    jesli budowlana to gratulacje !

    pozdrawiam
    www.wyciagi-budowlane.com
    www.n-n-m.pl

  18. #38

    Domyślnie

    Białystok 140-115 zł za metr, ja finalizuję zakup działki ok 500 m od pętli końcowej autobusu i miałem farta gość sprzedaje pierwszą działkę w takiej cenie reszta normalnie 1100 m w kwadracie 65 tys (bez mediów rolna z PZP)
    "Sprawiedliwość polega na tym, że dobrze powinni mieć ludzie, którzy umieją pracować lub myśleć – natomiast ci, co są głupi i na dodatek lenie, mają mieć bardzo źle!!" JKM

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anoolka
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    W pażdzierniku kupowałam działkę budowlaną, uzbrojoną 5km od centrum Koszalina po 42/m2, dziś w tym samym miejscu facet chce już 60/m2. W samym Koszalinie tak średnio od 60-100/m2.
    "Zawsze jest dobry dzień, kiedy otwierasz szczęśliwe oczy"
    Dziennik Anoolki
    A tu komentarz

  20. #40

    Domyślnie

    U mnie we wsi (Sowia Wola gm. Czosnów) od 90 do 200zł/m
    Ach kiedyż te czasy kiedy kupiłem za 32zł/m... Odpowiedz: 3 lata temu.

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony