dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 115
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ranking miejsc ładnych mile oczekiwany.

  2. #2

    Domyślnie

    Uwazam, ze przepiekne, choc mocno zapomniane, sa polnocno-wschodnie krance polski. Wlasciwie oferta ta skierowana jest do osob, ktore preferuja wypoczynek na lonie przyrody, czyli tzw. agroturustyke.
    Znam sporo wiosek lezacych wzdluz granicy z Bialorusia - przepiekne, dzikie wrecz tereny i bardzo wiele opuszczonych gospodarstw ze wspanialymi drewnianymi chalupami (tak,tak budowlancy ). Przy tym - mleko prosto od krowy, jaja od "szczesliwych" kur, prawdziwy wiejski chleb i mnostwo cudownego powietrza.
    Serdecznie polecam

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    m.in:
    Jez.Wigry
    Suwalszczyzna
    klasztor cysterski w Lubiążu
    Kraków
    Toruń
    Tatry
    Ostrów Tumski
    Wrocław
    Żelazowa Wola
    Gdańsk
    Muzeum Wsi Mazowieckiej-Sierpc
    Wilanów
    i mnóstwo innych,
    POLSKA JEST PIĘKNA!!


  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Jedne z piekniejszych a zarazem malo znanych i malo uczeszczanych! miejsc znajduja sie w zachodniopomorskim, Jest tam tyle jezior i jeziorek, co na Mazurach, za to nieporownywalnie wiekszy spokoj, mniej scisku, po prostu raj

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: mbz dnia 2003-05-28 13:54 ]</font>

  5. #5

    Domyślnie

    mbz, cichutko bo będzie uczęszczane! A tak na serio to też uwielbiam jeziora w zochodniopomorskim (nie ma porównania z Mazurami) i uwielbiam cudne dziewicze tereny w północno-wschodniej Polsce. A Biebrza jest wspaniała.

    Ja w ogóle jestem zwolenniczką przestrzeni, wsi, wiosek, wioseczek, więc jesli wypoczynek, to najchętniej w wynajętym wiejskim domu (psiaki, które ze sobą zabieramy też wypoczywają wtedy wspaniale). Takie miejsca można znaleźć w całej Polsce. Polska jest piękna.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a ja mam taką swoją...."dzicz" nad morzem...zapomiana wioska tak tak nad samiusienkim morzem..zero turystów..spokoj , rano budzi kogut, poskubie koza i nad morze 30 m...

  7. #7

    Domyślnie

    Dorzucam Dolinę Prądnika ( ok. Ojcowa ) i ruiny zamku w Ogrodzieńcu

  8. #8

    Domyślnie

    Puszcza Niepolomicka

    Kazda myszka swoj ogonek chwali.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo pięknym obszarem naszego kraju są Tatry.
    Tak pięknych widoków jak np nad Morskim Okiem ,ale nie później niż o 9(bezwietrzna i koniecznie słoneczna pogoda) lub w Tatrach zachodnich w słoneczną pogodę nie sposób znaleźć np "we" Warszawie.
    HEJ!

  10. #10

    Domyślnie

    Wszyscy drodzy forumowicze macie rację. Ale dla mnie Kaszuby ponad wszystko. Te "pagórki pozłacane zbożem rozmaitem", lazur jezior, wioski, lasy, mało / na szczęście/ turystów. Jest kilka perełek / Kartuzy, Bytów/. Chociaż mieszkam na południu Polski i góry mam w zasięgu 100 km to prawie każdego roku kurs na Kaszuby! Swój miesiąc miodowy po ślubie spędziłem .. a jakże nad jeziorem Wdzydze, pod namiotem / byliśmy wtedy jeszcze studentami i podróż odbyła sie autostopem/. Chociaż to dawne czasy to wracam tam co jakiś czas a 2 lata temu w miejscu, gdzie był rozbity nasz namiot jeszcze była wygnieciona trawa / hi,hi/.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Zibi, masz całkowitą rację !!! Ja mam to szczęście że mieszkam "rzut beretem" od tych miejsc (Gdańsk). A do tego kupiłam właśnie działeczke w miejscowości której nawet na mapie nie ma. Są to okolice Gołubia Kaszubskiego. I takich jezior, lasów i ludzi gdzie indziej trudno spotkać....

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    No wlasnie, takich lasow i jezior to jest pelno... w zachodniopomorskim tylko malo kto o tym wie. Ale to wlasciwie bardzo dobrze, przynajmniej mozna jeszcze trafic na prawie dzikie miejsca i spokojnie spedzic wakacje.

  13. #13

    Domyślnie

    On 2003-05-30 10:32, ewusia wrote:
    Zibi, masz całkowitą rację !!! Ja mam to szczęście że mieszkam "rzut beretem" od tych miejsc (Gdańsk). A do tego kupiłam właśnie działeczke w miejscowości której nawet na mapie nie ma. Są to okolice Gołubia Kaszubskiego. I takich jezior, lasów i ludzi gdzie indziej trudno spotkać....
    w Gołubiu Kaszubskim spędzałem kilka lat temu urlop!miejscowośc urocza, jest tam niedaleko stacji PKP piękny ogród botaniczny. Rowerem penetrowałem okoliczne wioski i małe osady jak np Czaple czy Zgorzałe. Pozdrawiam i troszke zazdroszczę takich terenów o rzut kamieniem od Gdańska.

  14. #14

    Domyślnie

    OGRODZIENIEC - THE BEST OF RUINY, zawsze tak myślałem, ale w Spiskim Hradzie o mało co nie zmieniłem zdania, lecz nagle tam, na obczyźnie, ktoś mówi do nas CZEŚĆ!, i spotykamy znajomych z ogrodzieniecko - zawierciańskiej grupy rycerskiej
    Przyjechali pokazać słowakom jak to w prawdziwych warowniach się żyje, łupi i ...co tam jeszcze, znajoma załapała się na tortury...najbardziej oprawców dopingował MĄŻ...

  15. #15

    Domyślnie

    Wawel! Najchętniej bym tam zamieszkała

  16. #16

    Domyślnie

    Dla mnie wszędzie tam gdzie jest WODA!!! Morze, jeziora i już jestem w raju.

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Jago35. Nigdy tam nie byłem, a zawsze chciałem pojechać. Może jakieś namiary? Tylko błagam nie za drogo, ma wiesz budję.....
    Pozdrawiam Duduś.

  18. #18

    Domyślnie

    mbz -
    możesz podać jakieś szczegóły ? Ja od wielu lat jeżdżę nad jezioro Mąkowskie - okol. Kalisza Pomorskiego. Dwa lata temu byłam nad jeziorem Pile -miejscowość Piława, a w ubiegłym roku nad malutkim jeziorkiem Spokojnym położonym w lesie koło leśniczówki Rykowisko na trasie z Łaska do Brzezin .
    Pozdrawiam - miłośniczka pojezierza drawskiego - Danka
    DJ

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Góry, góry, góry ....... I Tatry i Bieszczady i Beskidy .......

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Pięknie jest w okolicach Sierakowa i Międzychodu. Wszystko co do życia potrzebne: dużo jezior, piękne lasy - Puszcza Notecka, tylko ziemia trochę droga...

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony