dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 115
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jaga35
    Uwazam, ze przepiekne, choc mocno zapomniane, sa polnocno-wschodnie krance polski. Wlasciwie oferta ta skierowana jest do osob, ktore preferuja wypoczynek na lonie przyrody, czyli tzw. agroturustyke.
    Znam sporo wiosek lezacych wzdluz granicy z Bialorusia - przepiekne, dzikie wrecz tereny i bardzo wiele opuszczonych gospodarstw ze wspanialymi drewnianymi chalupami (tak,tak budowlancy ). Przy tym - mleko prosto od krowy, jaja od "szczesliwych" kur, prawdziwy wiejski chleb i mnostwo cudownego powietrza.
    Serdecznie polecam
    Heej Jaga.. witam w tych samych rejonach.. tylko troszke niżej
    Ja polecam rejony Narwi w okolicach miasta Łapy... dojazd lux (pociągiem pośpiesznym, autobusem samochodem nawet samolot miałby gdzie wylądować jeśli ktoś posiada hihihi albo łódką, kajakiem)
    Pieknie jest u nas ... tylko za mało się nasz rejon reklamuje.
    Cisza spokój, boćki latają (dzieci roznoszą) żurawie, dzikie gęsi, kaczki.. szum traw, zapach tataraku i schnącego siana..

  2. #22

    Domyślnie

    Jaga 35 daj jakieś namiary.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Jesienią zdecydowanie najpiękniejszym miejscem w Polsce dla mnie jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Zaliczam ją od Częstochowy w stronę Krakowa. Weekend spędziłam w Jerzmanowicach miejsce takie sobie ale wspaniała baza wypadowa w pobliskie dolinki i skałki. Coś wspaniałego mało ludzi nawet przy tak pięknej pogodzie jak w ten weekend.
    pozdrawiam Ewa

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Tatry! Nie ma nic piękniejszego jesienią!

  5. #25

    Domyślnie

    Podzielam zdanie że góry woda i lasy a to wszystko jest razem w Beskidzie ,a dokładnie w Międzybrodziu Bialskim,Żywieckim i na całej trasie aż do Żywca. adam.

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    Kaszuby... jezioro Wdzydzkie...i jeziro czyste. Są tam pływające wyspy....

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Lubie różne okolice:
    Tatry,
    Jura Krakowsko-Częstochowska
    Mazury, ale tylko w okolicach Zielonowo, Marózek
    Kraków (stary) z Wawelem włącznie (uwielbiam)
    i .......moja działka w Dybkach

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Góry, Góry i jeszcze raz Góry!

    A przede wszystkim moje rodzinne Sudety - Karkonosze o każdej porze (żeby tylko nie były tak zdeptane ), ale i spokojne, rzadko uczęszczane zakątki - podatne na biegówki Bialskie i Bystrzyckie, niskie acz urwiste Kamienne, także zaśnieżony Śnieżnik (z prespektywą azylu w pobliskim schronisku), spękane stoliwa Hejszowiny (czyli Gór Stołowych), obłe skałki Sokolików, czy garbata Ślęża już na pogórzu - dla mnie zawsze znak, że wróciłem do domu...

  10. #30

    Domyślnie

    Pięknie to opisałeś....

  11. #31

    Domyślnie

    ostatnio bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie Babia Góra (Diblak,jak mawiają Słowacy)..podejście zaczyna się dość łagodnie, dookoła dziewicze lasy - sielanka ..ale niech to was nie zmyli, gdyż w pewnym momencie zaczyna się żółty szlak i !!!..szlag trafia tego kto mało się rusza ..podejście jest ostre i całkiem męczące..ale prawdziwy szok zaczyna się w momencie dojścia do pionowej skały !!!..na szczęście są tam łańcuchy .. poprostu miodzio..takie klimaty spotyka się tylko w czasie podejścia na Rysy..kiedy znajdziemy się na szczycie trochę się można zdziwić..tłoczno jak w markecie i wszyscy mówią inaczej niz my!?!..Słowacy mają znacznie łagodniejsze podejście.. szlak nazywa się Studencki ... naprawdę warto
    niech strop zawsze wisi a ściany stoją

  12. #32

    Domyślnie Puszcza Białowieska

    Jak wyżej - teraz dla chcących : żubry na wolności zobaczycie na 100% - trzeba tylko troche połazić po puszczy ( albo pojeździć rowerem ).
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  13. #33

    Domyślnie

    Tak, zdecydowanie Tatry!!!!
    Justa

  14. #34

    Domyślnie

    Oczywiscie Ciechocinek - http://www.ciechocinek.pl i http://www.ciechocinek.biz

    a pozatym
    Bory Tucholskie dokladniej Tlen
    Wiselka taka pipidoweczka nad morzem na wyspie wolin miedzy miedzyzdrojami a miedzywodziem

  15. #35
    Guest

    Domyślnie

    Westerplatte - Wybrzeże Gdańskie, Trójmiasto, Półwysep Helski
    dzień 1

    Wyjazd pociągiem z Katowic około 22.00 (możliwe miejsca w wagonach sypialnych - do ceny imprezy doliczamy koszt biletu i kuszetki). Nocna jazda do Gdańska.

    dzień 2

    Po śniadaniu zwiedzanie Starego i Głównego Miasta m.in.gotyckie kościoły: Św.Jakuba, Św.Bartłomieja, Św.Katarzyny, pozostałości zamku krzyżackiego, Poczta Polska - wsławiona bohaterską obroną we wrześniu 1939, Wielki Młyn, Ratusz. Spacer po Długim Targu: Katownia, Wieża Więzienna, Zbrojownia, renesansowa Złota Brama, Kościół NMP, Dwór Króla Artusa z słynną Fontanną Neptuna, Złota Kamienica. Obiadokolacja i nocleg w dzielnicy Gdańsk-Oliwa.

    dzień 3

    Po śniadaniu spacer po Starym Porcie: średniowieczne bramy, Kościoły: Św.Jana i Św.Mikołaja. Zwiedzanie Muzeum Morskiego w Starym Żurawiu. Wycieczka statkiem po porcie - oglądanie Stoczni Gdańskiej, twierdzy w Wisłoujściu oraz fortu na Westerplatte. Złożenie kwiatów pod pomnikiem bohaterskich obrońców. Po południu odwiedzenie Opactwa Cystersów z pięknym parkiem w Gdańsku-Oliwie, oraz Sopotu - słynnego z festiwali i najdłuższego w Polsce mola. Powrót do Oliwy na obiadokolację i nocleg.

    dzień 4

    Po śniadaniu przejazd do Gdyni: zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej ze słynnym niszczycielem "Błyskawica", portu i przystani jachtów, Kępy Oksywskiej. Przejazd przez słynne kurorty morskie naszego Wybrzeża: Władysławowo, Jastarnię i Juratę na Hel (ostatni punkt oporu podczas Kampanii Wrześniowej). Oglądanie Latarni Morskiej, dział i fortyfikacji. Spacer po plaży, obiadokolacja. Wyjazd z Helu pociągiem w kierunku Katowic (możliwe miejsca sypialne).

    dzień 5

    Przyjazd do Katowic około 9 rano. Świadczenia: 2 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, opieka pilota i przewodnika podczas zwiedzania Gdańska.

  16. #36

    Domyślnie

    Moje trzy najpiękniejsze miejsca to
    Żywiec z racji urodzenia-jest coraz piękniejszy im jestem starsza;
    Gdańsk i całe Trójmiasto,bo tu mieszkam i lubię spacerować zarówno po Skwerze Kościuszki,sopockim molo,gdańskiej Starówce i mojej Oliwie;
    moja budowa bo tam jest spokój i rośnie nowe nasze miejsce.

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    Oczywiście, że Gdynia i wszelkie zakątki nad morzem

  18. #38

    Domyślnie

    dolina Głębokie, widok na Tatry, Trzy Korony, Gorce, na barany, bacow, psy bacowskie, rzętyca, oscypki (prawdziwe a nie te dla turystow) i SWIETY SPOKOJ

  19. #39

    Domyślnie

    A ja lubię swoje Trójmiasto.......ale marzy mi się też domek w górach, bo czyż nie ma piekniejszych widoków od gór i naszego morza.
    Pozdrawiam Groszek

  20. #40

    Domyślnie

    BIESZCZADY
    Tam Diabeł Mówi Dobranoc

    Mam do wynajęcią domek (8-10 osób)w sezonie
    Niech się mury pną do góry ...

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony