dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 304
  1. #41

    Domyślnie

    wysłałem oferte na emaila

  2. #42

    Domyślnie

    Wysłany: Sob, 10 Luty 2007 22:12 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------

    czeee
    interesuje mnie alarm czekam na jakiś kosztorys i w jakim czasie i kiedy trzeba założyć alarm przed elektrykączy po
    http://www.archipelag.pl/domek.php?K...100&ProjID=498


    czeee proszę o ofertę na alarma firmy satel i czy są termin realizacji czerwiec ewentułaline poczatek lipca tamta oferta mi pasowała ale poczta mi się zablokowała i została skasowana /oferta oczywiście na całośc z rootą i termin jaki poałem/

  3. #43

    Domyślnie

    wysłałem oferte na emaila

  4. #44

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Żeby nie ten agresywny i chamski marketing, to ta badzewiarska firma cienko by przędła, no ale frajerów nie brakuje...


  7. #47

    Domyślnie

    Alicjo Nowak udowodniła Pani kilka miesięcy temu na ile jest wiarygodna podszywając się za pracownika MURATORA W KORESPONDENCJI DO Solid i w swoich wypocinach jako OCHRONA ROKU.Proszę się pochwalić w jakiej Agencji ochrony Pani pracuje -niech zgadnę POGOŃ?.Proszę nie zazdrościć Solidowi tak szybkiego rozwoju na terenie całej Polski.Gdybyśmy byli badziewiarscy to byłoby to nie możliwe I KLIENCI NIE POLECALIBY SOBIE NASZYCH USŁUG JAK TO JEST TERAZ.Powiedziałbym Pani co o niej myślę ,ale nie chcę być chamski i zniżać sie do Pani poziomu.Proszę "reklamować" się na swoich wątkach bo nikt tu Pani nie zapraszał aby obrażać naszych tysiecy klientów i nazywać ich frajerami.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał alanowa
    Żeby nie ten agresywny i chamski marketing, to ta badzewiarska firma cienko by przędła, no ale frajerów nie brakuje...

    doprawdy nie rozumiem skąd u Ciebie taka frustracja - nie pasuje Ci Solid to uargumentuj dlaczego.

    Ja wybrałem Juwentusa po długich przemyśleniach ale to żaden powód aby wieszać psy na innej firmie...

  9. #49

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał koniu34
    Alicjo Nowak udowodniła Pani kilka miesięcy temu na ile jest wiarygodna podszywając się za pracownika MURATORA W KORESPONDENCJI DO Solid i w swoich wypocinach jako OCHRONA ROKU.Proszę się pochwalić w jakiej Agencji ochrony Pani pracuje -niech zgadnę POGOŃ?.Proszę nie zazdrościć Solidowi tak szybkiego rozwoju na terenie całej Polski.Gdybyśmy byli badziewiarscy to byłoby to nie możliwe I KLIENCI NIE POLECALIBY SOBIE NASZYCH USŁUG JAK TO JEST TERAZ.Powiedziałbym Pani co o niej myślę ,ale nie chcę być chamski i zniżać sie do Pani poziomu.Proszę "reklamować" się na swoich wątkach bo nikt tu Pani nie zapraszał aby obrażać naszych tysiecy klientów i nazywać ich frajerami.
    Andrzeju Przybylski, nic nie zamierzam nikomu udowadniać. Pod nikogo się nie poszywałam. E-mali do firmy Solid był reakcją na Pana wszechobecny w sieci SPAM!!! Czy ja w e-mailu do firmy napisałam, że jestem pracownikiem Muratora??? Napisałam tylko, że "na naszym forum Muratora...", a to Pan sobie ubzdurał, że ja się podaję za pracownika Muratora!

    Nie wiem o jakich "wypocinach" Pan pisze?
    Nie pracuję w żadnej agencji ochrony. Jestem tylko jedną z niezadowolonych z chamskiego marketingu, jaki wszędzie prezentujecie. Nachalne wydzwanianie do mnie pod numer telefonu podany na tablicy budowy skutecznie mnie zraziło do korzystania z Waszych usług. Dodatkowo jak przy różnych okazjach wymieniłam poglądy o Waszej firmie, to wygląda na to, że nie jestem odosobniona i proszę mnie nie ciągnąć za język...

    Solidowi nie mam czego zazdrościć, a i nie sądzę, aby Wasi klienci Was polecali (chyba, że Ci, którzy jeszcze Was nie znają!). Właśnie dlatego tak walczycie o klientów i wciskacie się przez dziurkę od klucza - BO NIKT WAS NIE POLECA!

    Nie interesuje mnie, co Pan o mnie myśli, ale nie trudno się domyśleć, co Pan chciał napisać. To jest właśnie Pana poziom. Do niższego poziomu już nie można się zniżyć...

    Ja się nie reklamuję. Ja tylko wyrażam swoją opinię. Od tego jest to forum!!!

    I NIE JEST TO PANA PRYWATNE FORUM, ŻEBY SIĘ PAN TAK PANOSZYŁ!

    Od dzisiaj już nie przejdzie Panu żaden numer z nadpisywaniem postów...
    Już ja o to zadbam!

  11. #51

    Domyślnie

    ALANOWA nie chce mi się z tobą gadać.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał koniu34
    ALANOWA nie chce mi się z tobą gadać.
    ...zabrakło argumentów?

  13. #53

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o wycenę i kontakt.
    Mam już SOLID w firmie i jestem zadowolony
    Pozdrawiam
    Jakub
    album zmagań
    http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg

  14. #54

    Domyślnie

    WYSŁAŁEM OFERTĘ NA EMAILA.W RAZIE PYTAŃ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY.POZDRAWIAM

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    ja z firmy jestem zadowolony, w sumie obsługują 5 nadajników i jak do tej pory jestem zadowolony a to już 6 lat
    sposób i forma reklamy oraz docieranie do klientów to juz inna sprawa, z punktu klienta nachalna z punktu działu sprzedaży skuteczna - ale zawsze punk widzenia zależy ....etc
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  16. #56

  17. #57

    Domyślnie

    Witam

    Poproszę o wycenę - dla tego projektu - połówki bliźniaka
    http://www.archon.pl/index.php?act=3...m402a0bf3973ca

    [email protected]

    Dziękuję

    Pozdrawiam

  18. #58

    Domyślnie

    wysłałem oferte na emaila

  19. #59

    Domyślnie

    hej,
    ja rowniez poprosze o oferte

    projekt
    http://gmistudio.pl/projekt_mak.html

    prosze o uwzglednienie zmian
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7ef0636b3.html

    mail
    [email protected]

    dzieki i pozdrawiam,
    pawel[/url]

  20. #60

    Domyślnie

    wysłałem oferte na emaila

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony