dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 89
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Zapraszam do komentarzy I&M&O


  2. #2

    Domyślnie

    O zalapałam się na pierwszy wpis Z Twojego opisu wynika że się mury pną do góry tylko dlaczego ja widzę TYLKO 4 zdjęcia a reszta to krzyżyki???

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    No co ty mówisz....???? MI sie otwieraja wszystkie zdjecia!!!!!!!!Hmmmmmm.....zaraz zerkne...zaraz tez wrzuce zdjecia z wczoraj wiec zobacz czy sie otworza i daj mi znac prosze

  4. #4

    Domyślnie

    No cóż widzę dzisiaj więcej zdjęć niż wczaraj ale nadal w każdym poście jest kilka krzyżyków. W ostatnim z 18.04 nie widzę sufitów, w pierwszym z 17.04 widzę TYLKO królestwo Inwestora a w następnym tylko 3 zdjęcia tzn. bez salonnnu i drzwi

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Sprawdza lam na dwóch komputerach i na kazdym było widac wszystkie zdjecia..kiedys wystawialam rzeczy na allegro i kolezanka tez nie widziala wszystkich fotek a facet który kupil widział wszystkie Czyli co jest na rzeczy Jesli chcesz wysle ci zdjecia sufitu na maila

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Wiesz co jeszcze mozesz zrobic..kliknij prawym mysza na krzyzyk i pobierz obrazy

  7. #7

    Domyślnie

    Kurcze ja tu czegoś chyba nie rozumiem nigdy nie byłam zbyt biegła w te techniczne cuda ale dzisiaj zobaczyłam WSZYSTKIE zdjęcia zobaczymy co bedzie dalej

  8. #8

    Domyślnie

    Aha te dwie brzozy w wejściu do domu są SUPER

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Super to one są, ale za pare lat moge przez nie do domu nie wejsc

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Iwett alez piekny ten Twoj las. zazdroszcze widokow, bede sledzic postepy prac
    pozdrawiam
    ania

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    dziekuje! Niestety las z działki niedługo zniknie bo w koncu gdzies ogród musze zrobic Zostawiamy tylko świerki i sosenki a brzozy wycinam. Las mam dookoła wiec na dzialce jest zbedny

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    dziekuje! Niestety las z działki niedługo zniknie bo w koncu gdzies ogród musze zrobic Zostawiamy tylko świerki i sosenki a brzozy wycinam. Las mam dookoła wiec na dzialce jest zbedny
    i bardzo słusznie. Sąsiad zostawił trzy brzozy na swojej działce i twierdzi że to najgorsze drzewo jakie może byc bo wysysa wszytsko z zemi. U niego pod brzozami nie rośnie nawet trawa. Pewnie pytam przez niedbalstwo ale mozna prosic o link do projektu bo nigdzie nie zarejestrowałem

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    PS: podkradłem Ci wannę bo wielkiej urody i władowałem do inspiracji własnych które jak już gdzieś kiedys pisałaś zasługują na to, żeby znalazła się tam taka ładna wanienka

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Dzieki Dand A juz myslałam zes obrazony Projekt to "MAłY DWOREK" archetonu.
    Co do inspiracji to rowniez podkradłam kilka Twoich
    Co do tych cholernych drzew niestety wszystkich nie mogłam usunąc ale beda znikac pojedynczo z biegiem czasu

  15. #15

    Domyślnie

    iwett27 w jakiej pięknej okolicy budujesz domek!!!! prześlicznie no u mnie niestety tak nie wygląda, prawie wszystkie drzewa z działki musieliśmy usunąć a obok już tylko inne domki. A u Ciebie napawdę pięknie !!!

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Dziękuje Faktycznie pieknie u nas, bo to sam srodek Puszczy Zielonki A ile grzybów....i sporo na mojej dziłeczce

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    A ile grzybów....i sporo na mojej dziłeczce
    no będziesz do końca życia grzyby zbierała heh super też lubie nature. A pamiętasz może ile zapłaciłaś tej koparace za wyciąganie korzeni i jak długo jej to zajęło? Ja mam nicałe 12 arów...u Ciebie widzę też nie jest bardzo dużo. Dzięki i Pozdrawiam!!!

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Sylwia nasz koparkowy bierze 90zł/h a ile to mu zajeło nie wiem bo on wyrywał korzenie przy okazji rownania terenu.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    Sylwia nasz koparkowy bierze 90zł/h a ile to mu zajeło nie wiem bo on wyrywał korzenie przy okazji rownania terenu.
    dzięki chyba też zrobimy tak samo i od razu polecę wyrównać teren to jak dwie pieczenie na jednym ogniu

  20. #20

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony