dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 320
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AAgnieszk@
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    1.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Dach czterospadowy dwie duże lukarny, dachówka ceramiczna, komplet od a-z cena za metr 47 zł - umowa z listopada 06.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Wybrałem firme
    55 zl za calosc (30 wiezba papa deskowanie, 25 dachowka )

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewdarc

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    33
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie cały dach

    ja za cały dach (robocizna) płacę 50 za m2

  4. #24

    Domyślnie

    U mnie dach dwuspadowy, dachówka 32 zł mkw, okno 100zł szt, blachy i orynnowanie w cenie. Cena z tego roku. ale ekipa strasznie zajęta

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał docent56
    Zeby normalnie prowadzić działalność cena powinna wynosić co najmniej 100zł
    Witam

    Noooo chyba kolego trochę przesadzasz ......minumum 100 zł za metr kwadratowy dachu !!!!!!!!!!!??????? Czyli w przypadku średniej wielkości dachu 250 mkw koszt robicizny wyniósl by 25 tys zł ??? To ma być normalna cena za kilka tygodni roboty dla 3-4 ludzi ??? Nieźle ..............Normalna cena to 40-50 zł za mkw .

    pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Trójmiasto-dach kopertowy, 3lukarny, ok.220m2: 30zł/m2 za więźbę wraz z deskowaniem i obiciem papą, następne 30zł/m2 za ułożenie dachówki, Veluxy, obróbka komina, orynnowanie. Elementy zewnętrzne krokwii dodatkowo zdobione.

    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Szanowny Darku Rz. Załóż firmę ,popracuj parę lat i dopiero śię wypowiadaj.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Geno

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    6.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał docent56
    Szanowny Darku Rz. Załóż firmę ,popracuj parę lat i dopiero śię wypowiadaj.
    Proponuje koledze nawet nie wchodzić na te tory dyskusyjne bo z reguły ktoś za kogo pracodawca płci składki nie bardzo się tym interesuje a to,ze ekipa ma znikome koszty też
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  9. #29

    Domyślnie

    Dach czterospadowy z 3 lukarnami - 320 mkw

    Robocizna za dacharzy 37 zł/mkw

    Cieśle 20 zł/ mkw

  10. #30

    Domyślnie

    Dach czterospadowy z 3 lukarnami - 320 mkw

    Robocizna za dacharzy 37 zł/mkw

    Cieśle 20 zł/ mkw

  11. #31

    Domyślnie

    u mnie za wiezbe - 25zl od m2 dachu, i tyle samo dla dekzra za pokrycie (w tym rynny).

    PS

    do docenta56

    chlopaki robili tydzien, w czterech, to daje: 4osoby x 5dni x 8h = 160 roboczogodzin.
    zaplacilem

  12. #32

    Domyślnie

    u mnie za wiezbe - 25zl od m2 dachu, i tyle samo dla dekzra za pokrycie (w tym rynny).

    PS

    do docenta56

    chlopaki robili tydzien, w czterech, to daje: 4osoby x 5dni x 8h = 160 roboczogodzin.
    zaplacilem 5060zl, co daje niespelna 32zl/h.
    gdyby tyle placic, to przecietnie kazdy z nas otrzymywalby 22dni x 8h x 32zl = 5,6k zl /m-c.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekp71
    chlopaki robili tydzien, w czterech, to daje: 4osoby x 5dni x 8h = 160 roboczogodzin.
    zaplacilem 5060zl, co daje niespelna 32zl/h.
    gdyby tyle placic, to przecietnie kazdy z nas otrzymywalby 22dni x 8h x 32zl = 5,6k zl /m-c.
    5.5 * 60% = 3.36 kpln/miech
    Od tego odjąć narzędzia + ubranie robocze - to faktycznie niezła kasa. Tylko, że nie mają 22 dni pracy w miesięcu, no i zima ... brrr... wolę siedzieć jednak za biurkiem..

  14. #34

    Domyślnie

    Sz P, jacekp71, czy Pana ktoś zmuszał do tego by wziąć "tak drogą ekipę " przecież to był pański wolny wybór. .Ma Pan wyrzuty sumienia ,że za dużo zapłacił? Za zazdrości zarobków dekarzom?

  15. #35

    Domyślnie

    Rafald
    Ładnie zrobili? Jeśli polecasz daj namiary. Z góry dzięki

  16. #36

    Domyślnie

    docent56,

    nie lubie przepychanekna forum, wiec staram sie nie wdawac w plytkie dyskusje, przeliczajac tylko te kase, chcialem pokazac, ze placac chocby i te 25zl (a nie 80 czy 100) dajemy tym ludziom dobry pieniadz.
    i nie ma tu znaczenia ile zarabiam ja czy ty. wazne ile sie srednio zarabia w Polsce.

    zaznaczam, ze nie napisalem tego postu z racji kompleksow, nikt mnie do niczego nie zmusil i nie mam ani wyrzutow sumienia ani kszty zazdrosci bo kazdemu zycze dobrych dochodow.
    po prostu obiektywizm.

    pozd.
    Jacek

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Rafald
    Ładnie zrobili? Jeśli polecasz daj namiary. Z góry dzięki
    Mogę Ci polecić ale na razie mam doszedłem z nimi do deskowania i papy. Na dachówkę jeszcze trochę czasu, ale na razie jestem zadowolony. Jak chcesz namiar nadal daj znać.

    Pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał docent56
    Szanowny Darku Rz. Załóż firmę ,popracuj parę lat i dopiero śię wypowiadaj.

    Czyżby ???

  19. #39

    Domyślnie

    Pewnie, że chce 30 zł to nie jest jeszcze tak źle ostatnio, podzwonię pogadam, zobaczę co powiedzą. U mnie dechy z papą już leżą, więc przynajmniej to odpadnie. A jak się wnerwię to se gonty położę... ze szwagrem.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Pewnie, że chce 30 zł to nie jest jeszcze tak źle ostatnio, podzwonię pogadam, zobaczę co powiedzą. U mnie dechy z papą już leżą, więc przynajmniej to odpadnie. A jak się wnerwię to se gonty położę... ze szwagrem.
    Namiary wysłałem na maila.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony