dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zadowolony ze swojego kredytu hipotecznego?

Głosujących
178. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    41 23,03%
  • Nie.

    16 8,99%
  • I tak, i nie.

    24 13,48%
  • Nie wiem

    7 3,93%
  • Nie mam kredytu i jestem zadowolony.

    15 8,43%
  • Nie mam kredytu, ale chc

    75 42,13%
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 337
  1. #1

    Domyślnie czy wybraliście już kredyt?!!!

    Czy wybraliście już kredyt hipoteczny?

    Jeśli tak, to może warto poznać kontroferty, jeśli nie, to tym bardziej zapraszam do współpracy. Polega ona na kontakcie mailowym. Mój mail to: [email protected] ( www.finance4u.pl ). Jestem Doradcą w ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych. Jeśli prześlesz mi swojego maila będę mógł odesłać Formularz Informacyjny (plik w Excelu). Dane tam zawarte pozwolą na przygotowanie zestawu ofert kredytów hipotecznych z ponad 20 banków. Jak pewnie już wiesz, dla różnych klientów odpowiednie są różne banki, ponieważ ich oferta zależy od wielu czynników (wysokości kwoty kredytu, poziomu udziału środków własnych, poziomu dochodów, waluty kredytu, wieku kredytobiorcy, branży zatrudnienia itd.). Najlepiej zatem szukać w jak najszerszym wachlarzu ofert. Zestawienie takie mogę przesłać na maila po przeprowadzeniu analizy. Będzie ono uwzględniać również zdolność kredytową. Pozwoli Ci zorientować się jakie oferty aktualnie są najciekawsze na rynku. Czy nastąpi ciąg dalszy naszej współpracy będzie zależeć od Ciebie. Proponuję pomoc swoją lub moich kolegów (w zależności od regionu) w załatwieniu formalności, i pilotowanie sprawy (oczywiście bezpłatne – płacą nam banki). Zapraszam do kontaktu na P.W. lub mail.
    Pozdrawiam
    Grzegorz Hul
    608 685 730
    [email protected]

    P.S. Więcej informacji także tu: www.finance4u.pl
    Ostatnio edytowane przez grzegorz_forum ; 06-02-2013 o 12:44 Powód: Zmiana danych kontaktowych

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zapraszam do kontaktu... Może warto rozważyć kwestię zmiany kredytu na korzystniejszy lub odzyskać włożoną w budowę gotówkę (idea jest taka - na kredycie w CHF traci się ok 3% rocznie, PLN 5%, a na inwestycji można zyskać ok. 10 - 50% rocznie lub więcej...)

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo prosze o informacje

    Pozdrawiam
    Ania

  5. #5

    Domyślnie kontakt mailowy

    Proszę o kontakt mailowy. Będę w stanie przygotować oferty w momencie, gdy poznam daną sprawę (otrzymam wypełniony Formularz Informacyjny)

  6. #6

    Domyślnie kolejny kredyt w CHF

    Kolejny bank wprowadza ofertę kredytów w walutach (w tym CHF). Warto będzie się przyjrzeć jego ofercie, gdy już ją ujawni, a to ma nastąpić w najbliższym czasie.

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Witam gdzie macie siedzibe

  11. #11

    Domyślnie

    Ja akurat jestem z Katowic, ale nasze oddziały rozsiane są po całym kraju. Bezpośrednią obsługą może zająć się któryś z moich kolegów z danego regionu.

  12. #12

    Domyślnie

    ja tez jestem z katowic mozna numer telefonu

  13. #13

  14. #14

  15. #15

  16. #16

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    celem tego wpisu jest zapewnienie temu tematowi szerszej rzeszy czytelników. Nie posiada on poza powyższym innego sensu...

  19. #19

    Domyślnie

    I Ty zostań szczęśliwym posiadaczem zestawienia ofert kredytowych...

  20. #20

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony