dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie SANDEBO - chińska firma od gresu kupić ?

    Potrzebuje opini na temat gresu firmy Sandebo. Wiem że to produkcja chińska czy ktoś z was ma taki gres, jak sie go użytkuje
    pan w markecie za wiele nie umiał mi opowiedzieć poza tym że produkcja jest chińska

    będę wdzięczna za wszelkie opinie.

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co się orientowałam, Chińczycy mają super nowoczesne technologie jeśli chodzi o płytki, gresy itp.

  3. #3

    Domyślnie

    Ostatnio w jednym ze składów widziałem chiński gres szkliwiony o wym 45x45)) wizulanie bardzo fajna płytka, ale jakościowo nie wiem. Wyceniony był na 35,00 zł brutto/m2

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Czy ktoś wie, gdzie ich jeszcze można kupić? Znajoma kiedyś kupiła w Komforcie i musi na gwałt dokupić 2 kartony:

    Opis z kartonu:
    Ohio Gres Poler
    50x50 1-F5007
    Producent Sandebo
    Foshan Sandebo Ceramics Co. LTD
    Shinan Road, Nanzhuang Town, Foshan
    City Guandong Province

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek Zobacz post
    Z tego co się orientowałam, Chińczycy mają super nowoczesne technologie jeśli chodzi o płytki, gresy itp.

    Kolejne buble z Chin zawierające substancje promieniotwórcze lub skażone super nowoczesne technologie Kradzione tuczy i uczy

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    gondoljerzy

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    wioska pod Łomżą
    Posty
    730

    Domyślnie

    Mam chiński gres w przedpokoju już od dobrych kilku lat. Sprzedawca ostrzegał mnie, że może być kiepski jakościowo, ale zupełnie, ale to zupełnie nic się złego z nim nie dzieje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony