dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Dom jak dom

  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    venda

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Śliczny domek, taki styl mi się podoba. Gratulacje ! Ile kosztował Cię stan surowy zamknięty?

  2. #22

    Domyślnie

    dawno tu nie zaglądałem - dziękuję za ciepłe słowa no i te krytyczne także. Prawdą jest, że życie zmusiło mnie do wielu przerubek. Za 3 tygodnie się w prowadzam, niestety zabrakło już kasy na ogród i płot za to we wnątrz trochę poszalałem. Koloru elewacji nie jestem w stanie nazwać - dla mnie po prostu ładny. Wybrałem z prubnika Lotusana.
    ******************

    Loniu

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    loniu,
    jakimś cudem umknął mi Twój domek.
    Uroczy!Czy mogę zobaczyć jeszcze zdjęcia?
    Wygląda na zwarty, miło zaskoczył mnie podany przez Ciebie metraż.

    Gratuluję serdecznie.

    ps.komentarza maaga osłabiają mnie coraz bardziej.Przestają być śmieszne,są niegrzeczne.
    Czekam maagu z niecierpliwością na Twoje CUDO.
    pa

  4. #24

    Domyślnie

    W moim typie dworku.
    Gratuluję

  5. #25

    Domyślnie

    A kto powiedział, że mają być śmieszne... są szczere. Nie można się wszystkim zachwycać do nowe, drogie i "ładne".

    A Loniu sam przyznał, że sporo pozmieniał- to tak jakby np.:
    z "do, re, mi, fa, sol, la" zrobić "dosol mi fasola"

    pozdrawiam

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał maag
    A kto powiedział, że mają być śmieszne... są szczere. Nie można się wszystkim zachwycać do nowe, drogie i "ładne"...
    Z tą szczerością też nie przesadzaj. Niekiedy warto powstrzymać się i .... po prostu zmilczeć....
    Zresztą wszystko jest kwestią indywidualnego gustu.
    I wierz mi, każdy z nas budujących jest naprawdę dumny z swojego "dzieła" . W innym poscie ktoś napisał Tobie (w odpowiedzi na inny Twój uszczypliwy komentarz), że ta galeria nie jest konkursem piękności. To jest prawda. Każdy chcący, z własnej woli prezentuje na fotografiach to czego po prostu dokonał. Gratulacje dla każdego kto się odważył dokonać takiej prezentacji.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja osobiście uważam, że dom, w który ktoś włożył kawałek własnej inwencji - nie koniecznie profesjonalnej i zgodnej z kanonami projektowania architektonicznego, ma duszę i powoduje, że jego właściciel czuje się w nim dobrze. Co z tego, że ktoś zachowa idealną symetrię i wybuduje dom według dokładnych wytycznych architekta. Nasuwa się pytanie kogo to będzie dom - budującego czy architekta? Mój architekt popełnił dużo dziecinnych błędów, które nawet ja wyłapałem i udało mi się je usunąć. Idelanym przykładem może być słup konstrukcyjny na środku salonu. Wystarczyło trochę wysiłku, obliczenia konstrukcyjne i słup schował się w ścianę. Dla niego było to nie do przejścia. Wiele zmian wymogło na nas życie - zdecydowanie się w czasie budowy, że zamiast jednego domu parterowego powstanie dom dwupokoleniowy z osobnymi mieszkaniami.

    Życze wszystkim przeróbek, które sprawią, że pokochacie swój dom jeszcze bardziej.

    Maagu przyjmuję twoje krytyczne słowa a z drugiej strony pokaż swój dom-ideał abyśmy mogli się wszyscy zachwycać jego idealną harmonią i perfecją wykonania.
    ******************

    Loniu

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dejvid

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    7

    Domyślnie

    Bardzo ladny domek, planujemy budowe bardzo podobnego tez dwurodzinnego, czy moge cie prosic o blizsze info na priva, tzn przedewszystkim koszta jeżeli oczywiście to możliwe.

  9. #29

    Domyślnie

    I jak się mieszka z teściami?

  10. #30

    Domyślnie

    Zupełnie bezkonfliktowo- jak z dobrymi sąsiadami. Przy tym miłe jest to, że koszty utrzymania się rozkłądają na pół.
    ******************

    Loniu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony