dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Temat: Do wyslania

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie Do wyslania

    Mam pytanie do Redakcji: czy posty, ktore znajduja sie w prywatnych wiadomosciach w katalogu "Do wyslania" beda wyslane, a jesli tak to kiedy? I dlaczego niektore posty wysylane sa od razu, a niektore laduja wlasnie w tym katalogu?

  2. #2

    Domyślnie Re: Do wyslania

    Cytat Napisał mbz
    Mam pytanie do Redakcji: czy posty, ktore znajduja sie w prywatnych wiadomosciach w katalogu "Do wyslania" beda wyslane, a jesli tak to kiedy? I dlaczego niektore posty wysylane sa od razu, a niektore laduja wlasnie w tym katalogu?
    dobre pytanie - na szybko przetestowalem mechanizm wysylajac kilka wiadomosci. istotnie trafily do folderu "Do wyslania" ale wszystkie zostaly dostarczone. czemu dziala to wadliwie niestety nie jestem w stanie odpowiedziec. Jesli sytuacja stanie sie bardzicje uciazliwa (a wiadomosci nie beda sie wysylac) wrocimy do problemu. dziekujemy za sygnal.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrowienia

  4. #4

    Domyślnie do nadania

    potwierdzam - od kilku dni gromadza mi się posty w skrzynce dp nadania i nie są wysyłane - czy nalezy je zaznaczać czy odznaczaC czy coś innego
    pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Domyślnie Re: do nadania

    poczekajmy ... moze znów wróci stare ... dobre ... szybsze ... forum

    - to idzie jak "żółw"

  6. #6

    Domyślnie Re: do nadania

    Cytat Napisał brzoza
    poczekajmy ... moze znów wróci [b]stare ... dobre ... szybsze ... forum[/]

    - to idzie jak "żółw"

    chyba, że
    .... przystosowuje sie .... do norm Unijnych :roll:

    brzoza
    jesli zauwazyl Pan jakies jakies spowolnienia w pracy prosimy podac godzine zaistnienia faktu a sprobujemy dojsc czy rzeczywiscie doszlo do przeciazania forum - z mojego punktu forum dziala zdecydowanie wydajniej.


    pozdrawiam
    Dział Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  7. #7

    Domyślnie

    Korekta + wnioski

    Wyglada na to ze wiadomosci ktore znajduja sie w Skrzynce w kategorii "Do sylania" faktycznie zostaly wyslane jednak nie zostaly jeszcze przeczytane przez adresata.

    W momencie odczytania wiadomosci przez adresata wiadomosc jest przesuwana ze skrzynki "Do wyslania" do skrzynki "Wyslano".

    Na ta chwile wyglada na to ze nazwa "Do wyslania" oznacza "wyslane ale nie odebrane" a "Wyslane" oznacza "Wyslane i odebrane"


    pozdrawiam
    Dział Informatyki
    Wydawnictwo Murator.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz, teraz juz wszystko jasne

  9. #9

    Domyślnie

    Uff jak dobrze bo już obawiałam się że jeśli wiadomości są w skrzynce do wysłania to faktycznie tam tkwią. Ale jeśli przeskoczą do wysłanych w momencie ich odczytania to OK. Dzięki za wyjaśnienia

  10. #10

    Domyślnie

    Ja też dziękuję za odpowiedź na dręczące mnie, a nie zadane pytanie. Ale mam jeszcze jedno- wypociłam długą wypowiedź, lecz przy wysyłaniu zrobiłam błąd w adresie. Wszystko zniknęło! Szukałam potem opcji zapamiętywania napisanego, ale nie wysłanego postu i nie znalazłam. W skrzynce "do wysłania" też go nie było. Proszę, dokształćcie mnie.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    To może ja powiem : spowolnienie działania Forum a w zasadzie jego zablokowanie nastąpiło wczoraj między godzina 13,30 a 14,20. Udało mi się wejść ponownie dopiero o 14,25. Po 13,30 (około) wysłana wiadomość po prostu utknęła w sieci i wywaliła mnie z Forum. Prawie godzinę nie mogłam do niego wejść. Dodam że mam stałe szybkie łącze.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewusia
    To może ja powiem : spowolnienie działania Forum a w zasadzie jego zablokowanie nastąpiło wczoraj między godzina 13,30 a 14,20. Udało mi się wejść ponownie dopiero o 14,25. Po 13,30 (około) wysłana wiadomość po prostu utknęła w sieci i wywaliła mnie z Forum. Prawie godzinę nie mogłam do niego wejść. Dodam że mam stałe szybkie łącze.
    niestety wczoraj wlasnie w podanych godzinach forum przezywalo swoje ciezkie chwile. Za zaistniale trudnosci bardzo przepraszamy.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joskul
    Ja też dziękuję za odpowiedź na dręczące mnie, a nie zadane pytanie. Ale mam jeszcze jedno- wypociłam długą wypowiedź, lecz przy wysyłaniu zrobiłam błąd w adresie. Wszystko zniknęło! Szukałam potem opcji zapamiętywania napisanego, ale nie wysłanego postu i nie znalazłam. W skrzynce "do wysłania" też go nie było. Proszę, dokształćcie mnie.
    wiadomosc wyslana powinna wyladowac albo w "Do wyslania" albo w "Wyslane". Obecny mechanizm nie przewiduje mozliwosci zapisania wiadomosci przed jej wyslaniem.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Dzisiaj dokładnie o tym samym czasie owe trudne chwile Forum się powtórzyły!!! (między godzinami 13,30 a 14,25).
    Tak bedzie zawsze?

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewusia
    Dzisiaj dokładnie o tym samym czasie owe trudne chwile Forum się powtórzyły!!! (między godzinami 13,30 a 14,25).
    Tak bedzie zawsze?
    Mam szczera nadzieje ze to sa jednostkowe problemy - sprawa serwera jest silnie monitorowana.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    phpBB : Critical Error

    Could not connect to the database

    Taki komunikat ukazał się na ekranie o godz. 13.54 w środę 18 czerwca. Zalogowałem się ponownie o 14.14

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Ten Gość powyżej to ja. Byłem zalogowany a pomimo to system mnie nie rozpoznał.

  18. #18

    Domyślnie

    Wowka! To ten kotek się buntuje, że go tak męczysz.

  19. #19

    Domyślnie

    Taki komunikat ukazał się na ekranie o godz. 13.54 w środę 18 czerwca. Zalogowałem się ponownie o 14.14
    rzeczywiscie ok godziny 13:30 we wtorek i srode wystepowaly problemy z "dobiciem" sie do forum - niestety nadal sztab techniczny stara sie wyjasnic ten problem.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony