dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gołym-okiem

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Nadarzyn
    Kod pocztowy
    05-830
    Posty
    5

    Domyślnie dom mnie wykończy ale najpierw ja wykończę dom

    OMG przychodzi mi na myśl o ile byłabym mądrzejsza gdybym chociaż przejrzała to forum przed wyborem projektu. Ale to akurat za mną więc zamykam temat. Do aranżacji mam cały parter i poddasze. My to 2 +3 (w kwestii sprzątania, dbania o dom to właściwie 1+4).
    Moje potrzeby to wygodne wnętrze dla młodych ludzi i trójki małych samców. A i jeszcze koty mamy, właściwie to trzy. Takie sześciomiesięczne> Do tej pory nie mogę uwierzyć jak mój mąż mnie na to urobił.
    Wracając do wnętrz to ciepłe rodzinne aranżacje kojarzą mi się ze stylem skandynawskim. I to jest ok, ale nie chce mieć w domu całej Ikea. W swoim kodzie genetycznym mam też zbieractwo "wszystko się może przydać" więc odpada minimalizm. Moje dotychczasowe doświadczenie? Próbowałam urządzić pokój chłopców. Dwaj starsi (7 i 4) tymczasowo w jednym pokoju. I tak, plan był taki: szare ściany i żółta lampa i dodatki. Chłopcy jednak wybrali po swojemu więc z koncepcji nici. Została tylko żółta osłonka na doniczkę, bo lampy nie zdążyłam kupić. Mają jak chcieli.
    W salonie marzyłam o narożniku w pięknej głębokiej czerni - wątek Korozji wyleczył mnie z pomysłu. Ciekawa jestem ile jeszcze moich fantazji odejdzie w niepamięć.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gołym-okiem

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Nadarzyn
    Kod pocztowy
    05-830
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kuchnia:
    Biała ikea fronty veddinge w macie. Proste same 60. Zupełnie jak na zdjęciu. Układ podobny w literę L. Okno też mam spore tyle że ciemy brąz a płytki również z odcieniami brązu plus czekoladowy kolor fugi. U mnie góra i dół biały.

    Brakuje mi oświetlenia. Na ścianie (lewej od okna) chciałabym taki rozciągający się kinkiet ale nie wiem co z główną górną lampą.
    Kuchnia nie jest duża ok. 10m. Czy jest sens montować dwa różne typy lamp? Może jednak lepiej szukać jednego wzoru i na kinkiet i na lampę.
    Po głowie chodzi mi miedziany kolor tych lamp. Dodam że w kuchni jest akcent dzieci (robione przez nich magnesy na lodówce, tablica z planem zajęć jednego i drugi ichnie rysunki itp)


    (zamieszczone tu zdjęcia pochodzą z internetu)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przykład1.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	31,8 KB
ID:	347669   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	talaro-kinkiet-1-x-40w-e14_4209_m.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	347671  

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gołym-okiem, najlepsze miejsce dla tego wątku, to dział "Galeria zdjęć domów..." Przeprowadzić Cię?

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gołym-okiem

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Nadarzyn
    Kod pocztowy
    05-830
    Posty
    5

    Domyślnie

    jasne, poproszę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony