dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1189 z 1620
Pokaż wyniki od 23.761 do 23.780 z 32399
  1. #23761

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica Zobacz post
    Relek... a Ty wiesz, że za ten Płock to masz prze***ne???
    ...że co proszęęęę?

  2. #23762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    He he, coś mnie się zdaje, że byłaś blisko Arctiki i nie zajechałaś byłaś.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #23763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Po niemieckiej stronie już powódź, oby do nas nie doszło...
    Odrą nie dopłynie, byłem w Raciborzu, Odra i Ulga w swoim korycie,
    ale na placu to się chodzi jak po gąbce tylko, że albo leje albo pada,
    jak niby przestanie to mży

  4. #23764
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Anetka, Elżbietka ... i może jeszcze jacyś zainteresowani
    Co się stało ze starą stroną?
    ... ja spróbuję ... może tym razem ... wreszcie
    unde venis et quo tendis

  5. #23765
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał relek Zobacz post
    ...że co proszęęęę?
    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    He he, coś mnie się zdaje, że byłaś blisko Arctiki i nie zajechałaś byłaś.
    Blisko???

    7 kilometrów!!!

    Nikt mnie nie kocha, buuu...

  6. #23766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i masz teraz, Relka, coś chciała!
    Arctika buczy...
    Nie bucz, następnym razem przyjedzie!

    Pawełku - no strona łądnie wygląda, podoba mi się, jeszcze tylko życia w nią trochę tchnąć.

    U nas lało wieczorem, lało w nocy, lało nad ranem i pada teraz.
    I cały czas chłodno.
    Cóż za ohydną jesień mamy tej wiosny!!!

    Teraz tak omyśłałam - jakbym chciała jak Ambercia, te 30-40 km dziennie na rowerze (swoją drogą, jak Ty to dajesz radę zrobić, kochana, to ja zupełnie nie wiem), to nijak nie da rady, pomiędzy deszczem i ulewą czas liczymy w minutach, nie godzinach.

    Poprawka: teraz już nie pada, teraz już leje!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #23767
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #23768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Bo DPSia trzeba pić wodę albo patrzeć co słodzi napój,, jak nie cukier to nie brać... Ja nie kupuję...

  9. #23769
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    My nie spożywamy żadnych kolorowych... no czasami zimną herbatę.
    Za to hektolitry zielonej herbaty i mięty... z cytrynką... mniam

    i niestety sporo kawy

  10. #23770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    my w ogole nie kupujemy takich napojow, nawet sokow, u nas glownie woda albo herbata

  11. #23771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u mnie schodza hektolitry coli i wody kryminalnej

  12. #23772

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    ja tylko tak na szybko, bo lece do pracy. Zerknelam migiem na artykuly zrodlowe pod tym tekstem. Depsia zerknij
    Ja i tak na stevi, wiec zaden news o asparatmie mnie nie wzrusza. Nie mniej autorowi tego artykulu - ktory mial ponad rok czasu - na zapoznanie sie ze wszystkimi zrodlowymi materialami i ich poprawna translacje - to sie jakies "zlote pioro" nalezy

    http://www.npr.org/2012/10/26/163688001/aspartame-cancer-study-causes-controversy

    http://www.forbes.com/sites/daviddisalvo/2012/10/25/journalists-take-note-harvard-affiliate-apologizes-for-promoting-weak-study/

    BTW swiatowe lobby cukrownicze jest tak silne, ze z predkoscia blyskawicy podjeliby ten temat szerzej i mocniej ... gdby oczywiscie byl wystarczajaco wiarygodny. Jak widac na wiarygodne badania przyjdzie nam jeszcze poczekac.
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  13. #23773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    aspartam jest szkodliwy, to wiadomo od dawna, choć z tego badania akurat wynika śrenio
    However, in men, ≥1 daily serving of diet soda increased risks of NHL (RR: 1.31; 95% CI: 1.01, 1.72) and multiple myeloma (RR: 2.02; 95% CI: 1.20, 3.40) in comparison with men who did not consume diet soda. We observed no increased risks of NHL and multiple myeloma in women....
    Ryzyko 1,01 jest na poziomie populacji ogólnej (dolny kraniec przedziału ufności) i nie ma co się podniecać. Ponadto u kobiet akrat nic nie wyszło
    Jak ja kocham naszych publicystów, beznadzieja.

  14. #23774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I tak gazowanych nie kupuję, słodka chemia tucząca, fuj!
    U nas herbata i soki domowe, kawy Sołtysowej też sporo.

    Oczywiście mieliśmy kolejne dwie ulewy.
    Ja się pytam, gdzie to pogodne lubuskie, co to w tv się chwalili?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #23775

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    aspartam jest szkodliwy, to wiadomo od dawna
    z jakich badan wiadomo? Moze jakies linki? Bylabym wdzieczna
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  16. #23776

    Domyślnie

    Arctica, tylko mnie nie mów ,że jeszcze koło Ciebie przejechałam ,,,,,,teraz bede w Płocku na Wagnera


    Mnie doktor, który skończył WAM w Łodzi, już 10 lat temu zrobił wykład na temat szkodliwości aspartama ...ale ja i tak go omijam , bo mnie jest nie dobrze po nim ......tylko niech mnie jaki mądry powie ,czemu on w każdym leku chyba omija tylko syropy dla
    dzieci

    a jak mowa o cukrze , to polecam pieczony rabarbar na tarcie jakiś mądry ostatnio napaplał, że on dla kobiet z plusem dobry , bo coś tam ma ...tylko zapomniałam na co ? może na skleroze się nada ? no to jego czas i trza sie go najeść na zapas

  17. #23777

    Domyślnie

    o znalazła
    "Samodzielnie upieczone ciasto, ugotowany kompot czy konfitura do mięsa nie zaszkodzą. Szczególnie że ostatnie badania dowodzą, iż rabarbar pod wpływem wysokiej temperatury, jakiej jest poddawany w trakcie pieczenia, nabiera właściwości przeciwnowotworowych. Wysoka zawartość polifenoli, które uwalniają się pod wpływem wysokiej temperatury, chroni organizm przed rozwojem komórek rakowych.

    Ponadto są to naturalne przeciwutleniacze, wpływające na wygląd skóry i stan komórek. Rabarbar zawiera też witaminy A, C i E oraz magnez, potas, sód, żelazo, wapń.

    Natomiast korzeń rabarbaru to znane od wieków lekarstwo o właściwościach oczyszczających i dezynfekujących przewód pokarmowy. Pobudza perystaltykę jelit, pomaga walczyć z otyłością. W małej dawce powstrzymuje biegunki, w dużej ułatwia wypróżnianie. Pobudza wydzielanie żółci, przez co ułatwia trawienie.

    W Chinach rabarbar należy do 50 podstawowych roślin leczniczych. "

    a wiedzieliście ,że Chińczycy defekacje robią tam gdzie stoją

    nie jestem obrzydliwa ...proszę zabrać mnie te tarte od rababrbara , bo pekam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	znak_wrzuta-pl_ed.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	193681  
    Ostatnio edytowane przez relek ; 04-06-2013 o 16:25

  18. #23778

    Domyślnie

    była burza, poszła burza ...idzie burza

  19. #23779
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał relek Zobacz post
    Arctica, tylko mnie nie mów ,że jeszcze koło Ciebie przejechałam ,,,,,,teraz bede w Płocku na Wagnera
    No 7 kilosów ode mnie byłaś. W zeszłym roku byliśmy na samolotach, akurat podczas wypadku na lotnisku byliśmy... byliście??? Wszystkie te fruwajce można tam na ziemi pooglądać. Śp. Szufa akurat wsiadał do samolotu, uśmiechnięty pomachał wszystkim, rozruch silnika zdmuchnął kilka czapek z głów... i poleciał w swój ostatni lot...




    Buuu... dopiero we wrześniu... buuu...
    nie lubię siatki

  20. #23780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Na mózg mi padło, bo słońca trochę pod wieczór wyszło...
    Jakiej siatki...?

    No dobra, to parę zdjęć, nie wszyscy fejsa mają...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6013.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	101,9 KB
ID:	193740

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6142.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	193741


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6144.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	102,7 KB
ID:	193745

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6152.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	193747

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6155.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	101,9 KB
ID:	193748
    Ostatnio edytowane przez DPS ; 04-06-2013 o 21:01
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 1189 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony