dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 687 z 1620
Pokaż wyniki od 13.721 do 13.740 z 32399
  1. #13721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Na dzisiejszym zdjęciu byłabym ja siedząca przy stole z linijką oraz ołówkiem. Rysowałam w skali różne pomysły i projekty narzuty. Wyszło mi w końcu, że najprostsza będzie najładniejsza. Policzyłam, ile kawałków każdego materiału będę potrzebowała. Miałam zamiar też zacząć cięcie, ale nie zdążyłam.
    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Jessso jakieś koszmary mi się będą śniły
    Tiiiaaa ... ja już mam koszmary ...

    Melduję, że maszyna jest! Teraz będę sprawdzała poziom swojej inteligencji, czytając (oby ze zrozumieniem) instrukcję i zobaczymy, czy uda nam się zaprzyjaźnić
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #13722
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Moje zdolności plastyczne nie nadążają za wyobraźnią, więc to na papierze było li tylko nędzną namiastką. Matka Natura jest niesprawiedliwa - nie obdarzyła mnie żadnymi talentami! Ani plastycznych zdolności, ani muzycznych... Buuuuu! A miała po kim! Wcale nie musiała tych genów brać znikąd - były w rodzinie, pałętały się z pokolenia na pokolenie... Plastyczne dostały się moim dzieciom (widzieliście na licytacji koty Weroniki?), muzyczne na pewno Madzi (może i Małgosi - to się okaże). A ja co? Nośnikiem się okazałam! Nie mogły się ujawnić?!!!
    Takoż Wasze koszmary są w pełni usprawiedliwione - tak właśnie wyglądają moje rysunki. Buuuu!

    Braza, pochlebiam sobie, że przynajmniej czytać ze zrozumieniem umiem, ale wena twórcza autorów instrukcji (zwłaszcza tych tłumaczonych z chińskiego) czasem mnie przerasta. Życzę powodzenia!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #13723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Aga, weźże Ty zrób te fotki, z linijką też chcę!

    Nigdy nawet nie próbuję rozrysować tego, co zaprojektuję sobie w głowie.
    Miałabym tak, jak Ewa. więc od razu przechodzę do etapu pręta i pokazywania palcem.

    Redakcja przysłała mi priva, że moderatorem mnie wybrali na agroturystyce!
    Jamlesową robotą mi to pachnie, jak nic.
    Przecie ta grupa od wypadku Tomka to właściwie nie funkcjonuje!
    Teraz, jak forum spaprali, nas nie słuchali i zrobiło się tak, że nikt nie łazi po forumie, tylko każdy w swoim kącie siedzi, to na siłę chcą wygenerować ruch na forum.
    Ech...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #13724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    DPSia, nie martw się, u nas (na grupie łódzkiej) wybraliśmy majkiego, który właśnie zorientował się, że moderator może usunąć post albo napisać "moderowałem" i tyle. Nie napracujesz się

  5. #13725
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał dps Zobacz post

    redakcja przysłała mi priva, że moderatorem mnie wybrali na agroturystyce!
    Jamlesową robotą mi to pachnie, jak nic.

    Ech...
    protestuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    przecież wiem, że masz mało czasu i net do doopy

  6. #13726
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No dobra, już dobra, przepraszam...
    Ewa, pocieszyłaś mnie!
    Zresztą, tam nikt nie pisze.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #13727
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    A kciałam powiedzieć, że jedna taka to sie tu usmarkała nad losem że talentów jej poskompiło ...

    Niech jom ktos wstrząśnie ( przed użyciem ) bo jej to "Forumowy Mistrz Pióra" odbiere !
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  8. #13728
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A właśnie, Agduś, co z tego, że nie spiewasz i nie grasz, jeżeli umiesz dobrze i ciekawie pisać???? Wszystkie talenty musisz zebrać? Lepiej szlifuj ten jeden i pisz, pisz

  9. #13729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czytam .... narazie rozumiem ... chyba ... tak mi się wydaje ... Ale nie mam bladego pojęcia, jak zrobić chleb, nie pamiętam .... wstyd przyznać ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #13730
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Czytam .... narazie rozumiem ... chyba ... tak mi się wydaje ... Ale nie mam bladego pojęcia, jak zrobić chleb, nie pamiętam .... wstyd przyznać ...

    Do sklepu idź ! Podpaski też se robisz ?

    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  11. #13731
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaJeżyk Zobacz post
    Do sklepu idź ! Podpaski też se robisz ?


  12. #13732
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaJeżyk Zobacz post
    ........ Podpaski też se robisz ?

    nie wiedziałaś ............ z paproci

  13. #13733
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Prześmiewcy jedni.
    Jeżyśka, Ty pojęcia nie masz o dobrym jedzeniu, jak tak gadasz!
    Chleb trza upiec i koniec!
    Braza - możesz zajrzeć TUTAJ, i TUTAJ, jeszcze TUTAJ no i jeszcze w paruset miejscach w sieci.
    Ja się na pieczeniu w automacie nie znam.

    Zaczynam się martwić, jak my z Sołysem zdążymy w tym roku pobudować i wykończyć wszystko, co zaplanowaliśmy.
    Wraca codzienność sezonu powoli...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #13734
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AgaJeżyk
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3.871
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    nie wiedziałaś ............ z paproci
    Dawj przepis ! Ty nie wiesz jaka to oszczędność !

    Hmmm właśnie ... a może jednak wiesz ?
    Jamles ... pleciesz podpaski z paproci ?
    Zimą też ??? Toć one przemrożone ...i se można przeziębić co nie co ...


    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Prześmiewcy jedni.
    Jeżyśka, Ty pojęcia nie masz o dobrym jedzeniu, jak tak gadasz!
    Chleb trza upiec i koniec!
    Braza - możesz zajrzeć TUTAJ, i TUTAJ, jeszcze TUTAJ no i jeszcze w paruset miejscach w sieci.
    Ja się na pieczeniu w automacie nie znam.

    Zaczynam się martwić, jak my z Sołysem zdążymy w tym roku pobudować i wykończyć wszystko, co zaplanowaliśmy.
    Wraca codzienność sezonu powoli...
    Oooo odezwała się ta co kocha gotować !
    A jaka pomocna " w paruset miejscach" ...
    Załatwiła Brazę bez mydła ... szczeźnie przed kompem i z głodu uschnie zanim to wszystko przeczyta ...
    "Zbudować dom z nadziei chcę..."

    Jeżykowa chatka
    Jeżykowa chatka - komentarze

  15. #13735
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jamles, od razu widać, że się nie znasz na podpaskach! Podpaski Braza robi z mchu! Zbiera, suszy i robi podpaski. Taki płonnik potrafi wchłonąć wody kilkanaście albo i kilkadziesiąt razy tyle, ile sam waży! Tylko na kozy trzeba uważać i na renifery - pierwsze żreją wszystko,a drugie lubią porosty i jeżeli tylko się jakich chrobotek zaplącze w płonnika, to gonią Brazę po całym lesie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #13736
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I ja sobie wypraszam, ja gotować nie lubię jak cholera, ale piec chleb - a i owszem!

    No i masz, ja w takiej tajemnicy Brazie mówiłam, jak ma te podpaski z mchu robić, bo jak się wprowadzała do lasu, to w rozpaczy była, a ta cholera wszystko rozgadała!
    Reniferów na szczęście u nas nie bywa, a koza sąsiadki ma do nas za daleko.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #13737
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ale Braza w samym lesie mieszka, to i zwierzątka pod okna podchodzą. A po tegorocznej zimie, to by mnie widok białego niedźwiedzia nie zdziwił - renifery to tam codzienność.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #13738
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U nas sarny przy płocie to zimowa coroczność.
    Przychodzą i patrzą wymownie, no to Sołtys zawsze im trochę siana do lasu wyniesie, żeby najtrudniejszy okres przetrwały jakoś.

    Naoglądałam się wczoraj "Allo, allo!" i tak mi było fajnie, że teraz te różności z BBC mamy!
    U nas deszcz pada, pogoda paskudna, ale Sołtys zaparł się i poszedł drzewka jeszcze przycinać.
    Jeszcze chwilka, jeszcze dzionek i skończę szyć następną serię woreczkowo - poduchową.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #13739
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Ale rozmówki tu lecą. Podpaski z mchu i renifery z BBC. I jeszcze kozy od sąsiada co siano sarnom zjadają, a biedny Sołtys drzewa przycina żeby do woreczków poupychać

  20. #13740
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kuffa, Sipatka, zwolnij, tak lecisz, że nie nadążam.
    Za kozami zostałam!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 687 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony