dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 699 z 1620
Pokaż wyniki od 13.961 do 13.980 z 32399
  1. #13961
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Szukam chętnego do bycia obrzuconym ... wiecie może dlaczego jakoś nikt się za bardzo nie garnie .... ??
    .... no to ja się zgłaszam ... na ochotnika

  2. #13962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wciąż paćkam. Maluję twardo prawie wszystko, co mi wpadnie w ręce, bo potrzebuję białych przedmiotów.
    Zalągł mi sie pomysł odświeżenia pokoi gości w domku, tak po drodze z budową w stodole...
    I zachciało mi się białych wnętrz tam.

    Ja mam w sumie bardzo fajnie z tymi pokojami dla gości - mogę sobie w każdym co innego urządzić.
    Ludzie jak urządzają dom czy mieszkanie, to starają się trzymać jakiegoś stylu czy motywy przewodniego - i dobrze, wnętrze wtedy jest spójne i ma jakiś charakter.
    Ja - w każdym pokoju mogę sobie powydziwiać, co do głowy przyjdzie.
    Francuską prowincję, dworek polski, skandynawską biel...
    I wcale to nie znaczy, że to koniec listyA, jeszcze kuchnia i jadalnia, zdecydowanie wiejskie, chłopskie, rustykalne.
    Fajnie, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #13963
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Depesiu - REWELACYJNIE!!!!

    Też bym tak chciała móc

  4. #13964
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    A ja na wsi też mam każdy pokój inny..
    Sypialnię małżeńską mam w stylu skandynawskim z bielonym dębem na podłodze
    gościnną w surowym wiejskim z białymi ścianami i podłogą dębową (panel oczywista)
    a córki jest zielona do zarąbania
    a saloooooon jest w kolorach ziemi i dość nowoczesny
    I wiecie co? nareszcie jestem syta - bo nigdy na jedno nie mogłam się zdecydować.....
    A to w końcu dom na wakacyjny wypoczynek

  5. #13965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A widzisz, jednak wypoczynkowy, nie całoroczny.
    Pomalowałam stary budzik, dwie lampy, zegar, atrapę lampy.
    W kolejce stoją jeszcze lampy, że nie wspomnę o dogrzaniu jakimś domku i pomalowaniu ścian.

    I meble wszystkie trzeba pomalować na biało.
    Jest co robić, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #13966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ja znowu maluje wszystko u siebie w pokoju na blado-liliowo. Szafę, szafki. Wszystko oprócz biurka.
    To znaczy przyznam sie - malowałabym i miałam dziś to robić, ale tak mi się nieee chceee. Mam chęć ale mi się nie chce... I robota w połowie leży

  7. #13967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nie miej wyrzutów, każdy czasem tak ma.
    Dżizas, ale odjechany gość właśnie śpiewał w X Factor, jakiś tańczący derwisz, który wspaniale wykonał "Dziwny jest ten świat".
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #13968
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mój dom to też pomieszanie z poplątaniem i wisi mi to zwiędłą brukselką, czy to się komuś podoba czy nie ...
    Powinnam pomalować ściany przy sypialni, które po wstawianiu drzwi wyglądają z lekka awangardowo ale też mi się nieeeee chceeeeee!!!

    Gwoździku, Ty poważnie z tym obrzucaniem???? Przyjedź w lipcu, pewnie Agdusie będą to sobie poużywamy ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #13969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Pogoda dzisiaj znowu piękna - jadę z Aniołem do miasta, a co!
    Znowu wrócimy pod wieczór zmęczeni jak konie po westernie, ale raz na jakiś czas trzeba się skatować, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #13970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Noż mówiłam - Pekaesem jedźcie!!!!!

    Buziaki zostawiam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #13971
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    A widzisz, jednak wypoczynkowy, nie całoroczny.
    Pomalowałam stary budzik, dwie lampy, zegar, atrapę lampy.
    W kolejce stoją jeszcze lampy, że nie wspomnę o dogrzaniu jakimś domku i pomalowaniu ścian.

    I meble wszystkie trzeba pomalować na biało.
    Jest co robić, nie?
    Póki co to wypoczynkowy, bo za daleko do roboty dojeżdżać ale w przyszłości to kto wie ?
    A co się tyczy malowania to ja też tak mam. Jak zacznę to od razu wszystko bym w jednym kolorze poleciała. Niedawno tak malowałam jedną szafkę a potem mały stołeczek, a potem listewkę a potem to mi już małż zabrał wałeczek bo wszystko byłoby zielone
    Teraz będę malowała stare krzesła na wsi na kolor ekri (jak to się pisze ni mam pojęcia). Teraz znaczy - jak się zrobi cieplej ale to już blsko coraz bliżej

  12. #13972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ecru ładne jest, luuuubię.
    No widzisz, Sipatko, przydałabyś mi się tutaj do malowania.

    Wróciliśmy, nawet jakoś niespecjalnie się zmęczyłam!
    Kupiłam sobie garsonkę - bardzo ładną, ale jaką drogą... Matko, od wielu lat nie wydałam tyle kasy na jeden ciuch.
    No ale muszę mieć, ważna bardzo okazja będzie, inaczej nie mogłam się pokazać.
    Za to teraz będę z niej miała pożytek, na każdą ważną okazję będę wywlekać!

    Od jutra cieeeepło ma u nas być.
    Pewnie, że będą przymrozki poranne, ale w dzień...
    Wiosna, wiooosaaaa, wiosna, aaach to ty...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #13973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia a pokazałabyś to sobleczenie co

  14. #13974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    poszukaj łobuza i zaproponuj, że chcesz żeby cię okradł, bo nie wiesz, na co stać twojego psa
    Z łobuzami jeszcze nie próbowałam. Na razie pytałam każdego wykonawcę, który się napatoczył. Jeżeli jakiegoś łobuza zobaczę, to zapytam.

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Się wypchaj z takimi propozycjami dla znajomych.
    Wiesz, czemu?
    Jak coś, to ja mogę zaproponować Ci trzymanie Nefki, kiedy ja będę próbowała ją wykąpać.
    Pasuje?
    Zastosowanie wszelkiego rodzaju owijaczy zabronione, ze względu na delikatną psychikę kota.
    Cytat Napisał braza Zobacz post
    No właśnie, jeśli chodzi o nawet pozorowaną próbę zagrożenia stadu Emi też nie jestem zainteresowana ... i też nie wiem dlaczego ...
    Zawiodłam się na Was! Kto jak kto, ale Wy powinnyście wiedzieć, że Emi to uosobienie psiej dobroci i łagodności. Zresztą Was zna, więc w takiej sytuacji czułaby się bardzo niezręcznie...

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Wciąż paćkam. Maluję twardo prawie wszystko, co mi wpadnie w ręce, bo potrzebuję białych przedmiotów.
    Zalągł mi sie pomysł odświeżenia pokoi gości w domku, tak po drodze z budową w stodole...
    I zachciało mi się białych wnętrz tam.

    Ja mam w sumie bardzo fajnie z tymi pokojami dla gości - mogę sobie w każdym co innego urządzić.
    Ludzie jak urządzają dom czy mieszkanie, to starają się trzymać jakiegoś stylu czy motywy przewodniego - i dobrze, wnętrze wtedy jest spójne i ma jakiś charakter.
    Ja - w każdym pokoju mogę sobie powydziwiać, co do głowy przyjdzie.
    Francuską prowincję, dworek polski, skandynawską biel...
    I wcale to nie znaczy, że to koniec listyA, jeszcze kuchnia i jadalnia, zdecydowanie wiejskie, chłopskie, rustykalne.
    Fajnie, nie?
    Pokój gościnny jest lawendowy. Jeszcze planuję jakieś akcenty kwiatowe tam dodać. Chwilowo trwał w zawieszeniu, bo Marta, znaczy bratanica, tam mieszkała, ale teraz trzeba wreszcie ściany pomalować, bo ucierpiały podczas wstawiania drzwi jak u Brazy. Szukam też jakiegoś obrazka na ścianę. Może pole lawendy? (zdjęcie na płótnie) Może jeden krzaczek albo gałązka? Widywałam już różne w tym stylu, ale na razie żaden nie rzucił mnie na kolana. Mam czas.
    Salon jest zielono-pomarańczowy. Chyba przemaluję beżowe ściany na biało, żeby nie wprowadzać więcej kolorów. I tak trzeba je odświeżyć. Wtedy będzie biały z zielonymi i pomarańczowymi dodatkami. Meble proste, sosnowe + jeden "antyk"
    Jadalnia biało-żółta (na razie za dużo żółtego, ale już mam białą farbę kupioną), kuchnia jak salon, hol też, ale wiatrołap biało-granatowo-seledynowy.
    Każda sypialnia jest inna (kubusiowa niedługo będzie konikową, różyczkowa, afrykańska jeszcze nie nabrała charakteru z powodu bałaganu uniemożliwiającego jakiekolwiek działania, nasza też czeka na wykończenie).
    Takoż dom wcale nie zmusza do zachowywania jednolitej formy. Oczywiście jeżeli ktoś umie być konsekwentny...

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Mój dom to też pomieszanie z poplątaniem i wisi mi to zwiędłą brukselką, czy to się komuś podoba czy nie ...
    Powinnam pomalować ściany przy sypialni, które po wstawianiu drzwi wyglądają z lekka awangardowo ale też mi się nieeeee chceeeeee!!!

    Gwoździku, Ty poważnie z tym obrzucaniem???? Przyjedź w lipcu, pewnie Agdusie będą to sobie poużywamy ....
    Nooooo!!!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #13975
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Eeee taaaam, zaraz tam "zawiodłam się" ... Emi jest kochana, przytulaśna i uwielbiam tę moją towarzyszkę mroźnych wieczorów jak nie wiem co, ale czy Emi wie o tym, że taka jest ... ? Mój instynkt samozachowawczy mówi mi, że lepiej nie ryzykować ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #13976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha, Braza z ust mi to wyjęła - czy Emi aby na pewno wie, że jest taka ładna i kochana?
    Nie jestem wcale taka pewna, że ją poinformowaliście o tym.

    Agduś - Ty masz bardzo indywidualne podejście, lubisz zdecydowane kolory, a Twoja zieleń w salonie jest JEDYNĄ zielenią, jaką kiedykolwiek widziałam u kogoś w domu i podobała mi się.

    Ja tradycjonalistka jestem, w domu staram się o jakiś choćby w miarę jednolity charakter.
    DAWNO u mnie nie byliście, to nie wiesz.
    Może w końcu nadrobicie te skandaliczne zaległości, nie wiem.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #13977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Może nadrobimy... W wakacje... Jakoś na przełomie czerwca i lipca Andrzej ma tydzień wolnego.
    A Emi wie, że jest dobra i miła! Czasem nawet zbyt miła.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #13978
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    A wpadłam se poczytać o czym tak plotkujecie

    A'propos kochanych piesków...

    Moja psiapsióła ma sunię wielkości doga niemieckiego /lub jakiegoś innego doga rasowca, znaczy bydlę, znaczy 4 weterynarzy mówiło, że nie będzie większa niż labrador, znaczy ci sami weterynarze nie wierzą, że tak urosła,
    znaczy ma 8 m-cy i nadal rośnie

    Do rzeczy...
    Przyłazi toto i jak się jej nie wylela, nie przytuli, nie ukocha itp.itd.
    to jest katastrofa z łzami włącznie!
    20 lat miałam psy w domu, znajomi mieli, przyjaciele...

    ALE NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM
    ŻEBY PIES POTRZEBOWAŁ TYLE MIŁOŚCI CO LUŚKA

    i jeszcze ma ciążę urojoną

  19. #13979
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    moja też taka pieszczotliwa

  20. #13980
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    moja też taka pieszczotliwa
    Koooochaaaanaaaa "pieszczotliwa" to jest bardzo, ale to BARDZO delikatnie powiedziane.
    A jak się cieszy to lepiej nie podchodź, bo siniaki po waleniu ogonem spore zostają. Że o braku wazoników i figurek nie wspomnę /modne były niskie komody, nie? /

Strona 699 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony