dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie rozpoczęcie budowy przed uprawomocnieniem się pozwolenia??

    co lub ile grozi za rozpoczęcie prac budowlanych przed uprawomocnieniem się pozwolenia na budowę i przed zgłoszeniem rozpoczęcia budowy domu?? w sumie daje to 3 tygodnie dodatkowego czasu oczekiwania, aby móc wbić łopatę w ziemię

  2. #2
    Guest

    Domyślnie Jubba

    Ja nie czekałem na uprawomocnienie. Wbiłem łopatę od razu jak dostałem papier. Zanim się uprawomocniło mogłem ruszać ze ścianami. Ale wziąłem to na własne ryzyko.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego, jak żyjesz z sąsiadami. Jeżeli spodziewasz się że mogą oprotestować decyzję, to lepiej nie zaczynać.
    Niekiedy pomaga uzyskanie od wszystkich stron postępowania (sąsiadów) oświadczenia, że nie wnoszą do decyzji zastrzeżeń.

  4. #4

    Domyślnie

    Grozi Ci to, że urząd wstrzyma Ci budowę, i może to być na czas znacznie dłuższy, niż 3 tygodnie...

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli chcesz poczytać o kłopotach związanych z taką decyzją, zajrzyj do dziennika Anuli i Pawła ...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał magmi
    Jeśli chcesz poczytać o kłopotach związanych z taką decyzją, zajrzyj do dziennika Anuli i Pawła ...
    Nie widziałem wcześniej dziennika Anuli i Pawła, ale potwierdza on tylko to co wcześniej pisałem. Jeżeli sąsiadom cokolwiek się na Twojej budowie nie spodoba, to mozesz mieć poważne kłopoty.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Wbijaj łopatę tam gdzie nie potrzebujesz pozwolenia. Ogrodzenie, domek z serduszkiem... to też potrzebne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony