dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 141
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 2801
  1. #801
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zombki

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    Grudosia, gratuluję pięknej działeczki
    No i oczywiście protonka

  2. #802

    Domyślnie

    Taki widok już cieszy Trzymam kciuki!
    działka rzeczywiście piękna!

  3. #803

    Domyślnie

    No bardzo fajnie tam masz, oby wiecej takich zdiec =)
    www.wyspa.vgh.pl - mobilne technologie

  4. #804

    Domyślnie

    Witam Wszystkich Nowych i Starych!

    W moim albumie kilka nowych zdjęć- łazienki skończone, kuchnia skończona, kominek "się robi"-nareszcie Od poniedziałku układamy parkiety- uff już zaczynam czuć smaczek końca budowy. Za trzy tygodnie cyklinowanie parkietów, potem malarze drugi raz pomalują dom, końcem sierpnia montaż schodów.
    Gdy zaglądam tu na forum to widzę już całkiem nowe osoby- rośnie nowe pokolenie Protonowiczów , a my "starszyzna" już powolutku się wykruszamy-ehh łza się kręci w oku- fajnie było przez ten ostatni rok...
    Pozdrawiam

  5. #805

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!
    No Utek śliczna chałupka!!! My już mieszkamy prawie trzy tygodnie , w końcu mamy wszytko już na swoim miejscu, brakuje jeszcze kilka rzeczy min. drzwi wewnętrznych i kompletu wypoczynkowego do salonu (ten co mamy okazał się zbyt "starodawny"). Drzwi będą za tydzień, komplet za 2 tygodnie.Może jutro wrzucę kilka zdjęć z tego co mamy. Mieszka nam się bardzo dobrze , ale najgorszy był pierwszy tydzień nie mogłam się przyzwyczaić, wszystkiego szukałam i ciężko było się zorganizować. Teraz jest super!
    Edi wklejaj zdjęcia!! POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!!

  6. #806

    Domyślnie

    nie mam czasu na pisanie, więc tylko podglądam co u Was, ale nie mogłam się powstrzymać- : Utek , jakie masz piękne łazienki.......
    sama nie wiem, która mi się bardziej podoba.
    Sory, że nie wklejam zdjęć, ale taki mam straszny bałagan ,że wstyd....
    w sobotę parapetówa, a potem obiecuję poprawę,.
    trzymam kciuki za "kończących' i "początkujących" wielbicieli protonka.
    Grudosiu- jakie masz piękne drzewo na działce, to chyba dąb?

    buziaki
    E.
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

  7. #807

    Domyślnie

    Beatka, Edi dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że obydwu Wam mieszka się dobrze w naszym Protonku!
    U nas dzisiaj ułożono parkiet na dole, góra we czwartek. Cyklinowanie za trzy tygodnie. Kominek czeka na czarną półkę pod wkładem. Zdjęcia w albumie.
    Pozdrowionka!

  8. #808

    Domyślnie

    Beatka- kiedy się wprowadzałaś? bo my 31 maja.
    Utek- oglądałam Twoja wannę- co to za model ?
    pozdrawiam.E.
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

  9. #809

    Domyślnie

    Edi - wprowadziliśmy się 18 czerwca 2008 r.

  10. #810

    Domyślnie

    Pięknie dziewczęta! my mieszkamy w nowym domku na razie tylko w weekendy

  11. #811

    Domyślnie

    poniżej 'mała próbka' naszego salonu. do wykończenia jeszcze pozostał kominek, lampy itp. małymi kroczkami do przodu










  12. #812

    Domyślnie

    Naprawde masz tam ślicznie, a jak podloga lsni =) Jutro juz moze bede ja miala swojego protonka =) Nareszcie.....
    www.wyspa.vgh.pl - mobilne technologie

  13. #813

    Domyślnie

    dzięki! podłoga może ślni ale jest baardzo trudna w utrzymaniu. często biegam ze szmatą - widać na niej wszytsko

  14. #814

    Domyślnie

    A to w salonie to sa panele czy parkiet??
    www.wyspa.vgh.pl - mobilne technologie

  15. #815

    Domyślnie

    Panele Classen LapachoNegro

  16. #816

    Domyślnie

    Asia S- PIĘKNIE!!!
    Edi- wanna Koło Bolero 130x130cm.
    A u nas juz parkiety dół i góra gotowe, za 3 tygodnie lakierowanie, potem jeszcze drugie malowanie ścian, i schody i już!!!
    Pozdrawiam

  17. #817

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!

    Miesiąc temu zakupiłem projekt PROTON II i teraz jestem na etapie załatwiania formalności. W tym roku chciałbym wybudować stan surowy otwarty i w ciągu kilku najbliższych tygodni powinienem znaleźć firmę do budowy domu.

    Byłbym wdzięczny za podanie kosztów budowy stanu surowego.

    Planowana technologia porotherm 25P+W, dach z dachówki ceramicznej, dom bez podpiwniczenia.

    Na tą chwilę mam wycenę całości z jednej firmy (materiały, robocizna, łącznie z pracami ziemnymi i posprzątaniem terenu) - 230tys.
    Wydaje mi się to dosyć dużo choćby ze względu na taniejące ostatnio materiały budowlane. Co Wy na to?

    Pozdrawiam,

  18. #818

    Domyślnie

    Witamy! prześledź proszę posty bo już kiedyś była dyskusja na temat kosztów budowy protonków. Tak z doświadczenia ok. 250 tyś stan surowy zamknięty to na prawdę nie dużo.

  19. #819

    Domyślnie

    witam,

    Czytałem to co jest na forum, ale to było jakiś czas temu.
    Interesują mnie ceny z ostatniego półrocza.
    Co do ceny to różne opinie spotykam i większość jest takich, że przy tej wielkości domu cena stanu surowego otwartego powinna oscylować ok. 1000zł/m2, co daje jakieś 180/190 tys.

    pozdrawiam,

  20. #820

    Domyślnie

    my zmieściliśmy się w 170 000 stan surowy otwarty(mury tarasy i dach) dachówka cementowa. Niektóre materiały były droższe np pustak poroterm kupowaliśmy po 9,20 brutto. Ale np cement jest w tej chwili w podobnej cenie, podrożał piach i transport wszystkiego, cena stali bez zmian, dachówka też teraz jest po ok 2 zł. Z tym że w tej chwili trzeba dodać około 30 % do ceny robocizny bo ta nie tanieje a od roku bardzo podrożała. Wszystko jeszcze zależy od miejsca ale myślę że w okolicy Lublina jest dużo taniej niż w Warszawie czy Krakowie. My budujemy pod Łodzią ale większość ekip jest z pod Kalisza, bo taniej.

Strona 41 z 141