dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Drzwi a psie pazury

    Nasz pies ma zwyczaj drapać w drzwi, jak chce wyjść z pomieszczenia. Jakie drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne) lepiej znoszą psie pazury?
    Drewniane dębowe?
    Wykończone laminatem?
    Mdf?

    Niebawem czeka mnie zakup drzwi. Chciałabym coś ładnego i praktycznego, a nie zamierzam się stresować, że oto drzwi za grube tysiące, a tu zaraz pojawiły się rysy W końcu ma to być dom dla ludzi (i psa), a nie muzeum narodowe .

    Czy ktoś "przerabiał" taki temat?

  2. #2

    Domyślnie Re: Drzwi a psie pazury

    Cytat Napisał Maggie

    Czy ktoś "przerabiał" taki temat?
    Nio .

    Po dwóch miechach, drzwi do remontu . U mnie to nie jest rysa tylko orka. Efekt nauczenia psa do czego służy klamka , ale brakuje psu precyzji. Drzwi mam sosnowe.

  3. #3

    Domyślnie

    Też Cię nie pocieszę. U nas suka skakała na drzwi balkonowe, jak ktoś przechodził pod oknami i szczekała. Strasznie wyglądały, były drewniane.
    Nie wiem, czy jakiekolwiek drewniane drzwi wytrzymają coś takiego. Teraz jakoś jej przeszło. Właściwie to teraz nikt obcy raczej nie chodzi pod oknami

  4. #4

    Domyślnie

    A stalowe drzwi wejściowe, np. Gerdy? Skrzydło mają wykończone mdf i folią antyzadrapaniową?

    Chociaż nie łudzę się, że pozostaną bez skazy i zmazy ...

  5. #5

    Domyślnie

    Podnoszę temat. U mnie problem dotyczy drzwi wejściowych od strony zewnętrznej. Są dosłownie poorane pazurami, bo psy uznaja za stosowne drapać za każdym razem jak chcą wejść do środka. Drzwi nie chcę wymieniać, ale zastanawiam się, czy w części pod klamką nie obić ich jakąś blachą tak, żeby było i praktycznie i estetycznie - bo to co jest teraz to normalnie masakra.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony