dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc
    Dochodzą na moją pocztę wszystkie wiadomości,ale jak ja komuś wysyłam,to nie dochodzi podobno do nikogo .Tzn co piąty priv ktoś dostanie .A w mojej skrzynce mam to w wysłanych .
    1. co do opisu folderów "Wysłane" i "Do wysłania" zobacz mój post w tym wątku z 22/06/2008
    [ tutaj link >> http://forum.muratordom.pl/post2577279.htm#2577279 ]
    mimo złych opisów sam mechanizm wysyłania poczty prywatnej działa prawidłowo

    2. co piąty priv? czy co piąty adresat?
    - adresaci na pewno są aktywni na Forum?
    - jesli są, to może z jakichś powodów nie odbierają priwów od Ciebie?
    - a może nie zaglądają do skrzynki, a nie ustawili powiadamiania drogą mailową?
    Informacja o nowym priwie "Masz 1 nową wiadomość" jest widoczna dla adresata tylko podczas pierwszego zalogowania po tym, jak ktoś ją do niego wyśle
    Potem oczywiście nadal widnieje w skrzynce, oznaczona czerwoną "flagą", ale jeśli ktoś wchodzi na FM np. tylko po powiadomieniu o nowym wpisie w wątku, który śledzi, może po prostu nie zerknąć na górę strony
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o foldery "wysłane" czy do wysłania bo wiem że to pomieszane .
    Dzieje się tak:wysyłam znajomej wiadomośc na priv,ona mówi,że wyświetla jej się że ma nową wiadomość,a jak otwiera pocztę to ma pusto.Do niej akurat to nie problem bo mam nr el,ale inni forumowicze chcą namiarów na ekipy lub materiał i myslą,że ja nie odpisuję ima wysyłam czasami 5 razy to samo

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc
    Dzieje się tak:wysyłam znajomej wiadomośc na priv,ona mówi,że wyświetla jej się że ma nową wiadomość,a jak otwiera pocztę to ma pusto.Do niej akurat to nie problem bo mam nr el,ale inni forumowicze chcą namiarów na ekipy lub materiał i myslą,że ja nie odpisuję ima wysyłam czasami 5 razy to samo

    Jakiś wyjątkowy dziwoląg
    Jedyne co przychodzi mi na myśl, to błąd w nicku - ale musiałbyś nie tylko wpisywać go ręcznie [zamiast klikać na odpowiedni button pod postem danego forumowicza], ale i notorycznie się mylić w tych nickach
    bo skoro u Ciebie priwy tkwią jako oczekujące na odebranie, to przecież fizycznie istnieją
    poza tym - przy błędzie w nicku adresatka nie otrzymywałaby powiadomienia

    Wyślij do mnie priwa testowego, zobaczę czy dojdzie

  4. #44

    Domyślnie

    W żaden sposób nie mogę dostać się na swoją skrzynkę na "pusto".
    Wciąż wyrzuca stronę główną miast wrzucić na pocztę odebraną i przeczytaną.

    Serwer okulał ??

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony