dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    W mojej skrzynce mam inny problem:

    wszystkie wysłane P.W. siedzą w katalogu "do wysłania", a w "wysłanych" jest pusto

    Na wszystkie P.W. dostałam odpowiedzi, więc dlaczego tak jest?
    U mnie tak samo.
    Co z tym zrobić?
    MCB

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał MCB
    Cytat Napisał Sloneczko
    wszystkie wysłane P.W. siedzą w katalogu "do wysłania", a w "wysłanych" jest pusto
    U mnie tak samo.
    Co z tym zrobić?
    pewnie nic

    zerknąłem na inne fora w phpBB - na niektórych jest ten sam błąd, na innych nie ma
    wiec bardzo możliwe, że jest to błąd wprowadzony wraz z którąś aktualizacją oprogramowania Forum
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał aha26
    ja tez mam ten problem , nie moge usunąć zadnych wiadomości a kiedyś mogłam a na innych forach mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    zupełnie nie możesz ?
    w każdej wiadomości prywatnej masz w prawym dolnym rogu przyciski do jej zapisania / usunięcia



    czy to nie działa ??

    jasne, że to trochę uciążliwe, ale skoro inaczej się nie da
    swoją drogą, sprawa wisi od tylu miesięcy i zero reakcji..

    tzn. alternatywa jest - instalacja Firefoxa >>> http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/
    U mnie był ten sam problem - brak mozliwości kasowania wiadomości. Pomogło wejście na forum muratora przez przegladarkę Firefoxa . Przeczyściłam w ten sposób skrzynkę, co tez innym polecam.

    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Witam

    A ja z kolei nie mam powiadomień o PW i to od co najmniej 2 tygodni. O co chodzi? Proszę o wyjaśnienie.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał chopinetka
    A ja z kolei nie mam powiadomień o PW i to od co najmniej 2 tygodni. O co chodzi? Proszę o wyjaśnienie.
    jeśli masz miejsce w skrzynce odbiorczej, a skrzynka mailowa działa bez problemu
    to sprawdź jeszcze w swym profilu, czy masz zaznaczoną opcję 'Tak' przy "Powiadom o Prywatnej Wiadomości"

    jeśli mimo tego nadejście nowych priwów nie będzie oznajmiane mailem,
    skontaktuj się z [email protected]
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #26

    Domyślnie

    Witam

    Dzięki za szybka reakcję ale powiadomienia na maila to mam tylko problem w tym jak z kimś koresponduję na forum przez PW to nie mam takiego okienka, które jeszcze do niedawna wyskakiwało mi na monitorze jak ktoś mi przesłał wiadomość. Muszę ciągle sprawdzać pocztę - nie jest to wygodne.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał chopinetka
    problem w tym jak z kimś koresponduję na forum przez PW to nie mam takiego okienka, które jeszcze do niedawna wyskakiwało mi na monitorze jak ktoś mi przesłał wiadomość. Muszę ciągle sprawdzać pocztę - nie jest to wygodne.
    ja tylko "rzucam" okiem na górę strony przy każdym jej odświeżeniu i widzę, czy mam nową wiadomość

    ale jeśli masz zaznaczone "Tak" w profilu przy opcji "Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości", to być moze masz zablokowane wyskakujące okna ? może zablokowałaś wyświetlanie reklam ?

    dla Opery łatwo to sprawdzić w Narzędzia > Szybka konfiguracja
    dla Firefoxa opisane jest tutaj >> http://forum.muratordom.pl/post2401171.htm#2401171
    dla Internet Explorera - nie wiem, nie używam kiedyś nie było w nim blokad
    może ktoś kto używa, podpowie
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  8. #28

    Domyślnie

    Witam

    Dzięki. Teraz nie powinno być problemów

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  9. #29

    Domyślnie

    Napisze w tym temacie bo tez mam podobny problem co kilka osob ktore sie juz wypowiedzialy- a mianowicie nie moge wysylac wiadomosci bo po pewnym czasie z folderu "Wysłane" przesuwaja sie do folderu "Do wysłania". Nie wiem czy dochodza do adresata- raczej nie. Prosze o pomoc

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał tbancerowski
    Napisze w tym temacie bo tez mam podobny problem co kilka osob ktore sie juz wypowiedzialy- a mianowicie nie moge wysylac wiadomosci bo po pewnym czasie z folderu "Wysłane" przesuwaja sie do folderu "Do wysłania". Nie wiem czy dochodza do adresata- raczej nie. Prosze o pomoc
    wiadomosci dochodzą do adresata, kiedy z folderu "Wysłane" przechodzą do "Do wysłania" - znaczy to, że priw został odebrany
    oczywiście opisy tych dwóch folderów powinny być zamieszczone odwrotnie, czyli "Do wysłania" - jako trzeci z kolei forder, a "Wysłane" jako drugi
    a nie tak jak jest teraz


    problem zgłoszono sporo czasu temu w kilku wątkach, m.in. w tym poniżej - i jest jak jest
    http://forum.muratordom.pl/prywatne-...ia,t114409.htm
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #31

    Domyślnie

    Aha dziekuje za informacje, rzeczywiscie dochodza

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    też nie mogę wyp... wiadomości, już mnie to wk...
    ani operą ani IE 6
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  13. #33

    Domyślnie Pozamieniane wiadomości w poczcie.

    W mojej poczcie są pozamieniane rubryki. Wiadomości do wysłania są w rubryce wysłane i odwrotnie. Na początku nie mogłam się połapać o co chodzi zanim stwierdziłam ten błąd. Proszę o naprawę.

  14. #34

    Domyślnie Re: Pozamieniane wiadomości w poczcie.

    Cytat Napisał pyrka
    W mojej poczcie są pozamieniane rubryki. Wiadomości do wysłania są w rubryce wysłane i odwrotnie. Na początku nie mogłam się połapać o co chodzi zanim stwierdziłam ten błąd. Proszę o naprawę.
    kilka postów powyżej jest napisane, o co chodzi i że poprawy od dawna nie widać - pomimo wielu zgłoszeń
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  15. #35

    Domyślnie Re: Pozamieniane wiadomości w poczcie.

    Cytat Napisał ponury63
    ... poprawy od dawna nie widać - pomimo wielu zgłoszeń
    Lepiej niech już tego nie naprawiają - wszyscy się pewnie przyzwyczaili, że jest "na odwyrtkę"

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Zgadzam się z powyższym

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Re: Pozamieniane wiadomości w poczcie.

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał ponury63
    ... poprawy od dawna nie widać - pomimo wielu zgłoszeń
    Lepiej niech już tego nie naprawiają - wszyscy się pewnie przyzwyczaili, że jest "na odwyrtkę"
    Dokładnie tak Miałabym problem....

    Ale ja w sprawie innej skrzynki ... mailowej Jak usunąc konto na na przykłąd onecie?? Czy w ogóle jest taka opcja bez czekania pół roku, aż sami usuną???
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Ale ja w sprawie innej skrzynki ... mailowej Jak usunąc konto na na przykłąd onecie?? Czy w ogóle jest taka opcja bez czekania pół roku, aż sami usuną???
    a nie możesz po prostu zostawić i nie korzystać ? logując się np. co miesiąc
    przekierowanie na onecie jest niestety w opcji płatnej, ale można zerkać co jakis czas, czy się jakiś zabłąkany mail nie trafił

    jest opcja "wyrejestruj się" [Ustawienia > O Tobie > Twoje dane]
    i tam trzeba czekać pół roku ?



    ewentualnie można pisać:
    Onet.pl jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Prosimy o ich kierowanie na adres: [email protected] lub Grupa Onet.pl SA ul. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków

    nie pamiętam gdzie, ale na którymś z portali jest opcja cofnięcia zgody na przetwarzanie danych - w formie "odhaczenia" pola wyboru przy podanej treści tego wymogu - co łączy się z natychmiastową likwidacją konta
    na onecie też jest to zastrzeżenie, tylko z braku czasu nie znalazłem opcji cofnięcia tej zgody - a musi być zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych [prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania i usuwania z bazy danych]
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ponury, dzięki piękne. Spróbuję coś z tym zrobić, albo zostawię ją samą sobie

    Pozdrawiam ciepło
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Czy może ktoś mi pomóc

    Dochodzą na moją pocztę wszystkie wiadomości,ale jak ja komuś wysyłam,to nie dochodzi podobno do nikogo .Tzn co piąty priv ktoś dostanie .A w mojej skrzynce mam to w wysłanych .

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony