dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Nie wiem jak długie ma nogi, ale ogonek ma cieniutki
    Bo to przecież ogonek w stanie spoczynku , no chyba że wielka stopa tylko stopy ma wielkie

  3. #103
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    No pięknie! Was to tylko na chwilę z oka spuścić! (wiatr internet mi porwał)
    ...Już teraz wiem, czemu mnie tak wczoraj i dzisiaj usiska piekły...


    Cpt_Q, narciarza ciężko ci było zrozumieć, bo on jest baba i na dodatek gada niewyraźnie i po amerykańsku, ale dzięki Krzysztofikowi tłumaczenie jest już pod obrazkiem

    Grzesioprowokator(złodzi), słuszna uwaga - biada tym, którym by do głowy przyszło ogonek ruszać...

    ...i jeszcze jedno: nie ważne - długi, krótki czy cieniutki - byle by był śwarny i figlarny... Tak w każdym razie mawiają osoby kompetentne w ocenie...

  4. #104

    Domyślnie

    Trochę czasu upłynęło ...... ciekawe czy ktoś z dawnych forumowiczów jeszcze jest na forum ???
    Ja skończyłem budowę, tylko czy ktoś jeszcze pamięta co budowałem . Pozdrawiam wszystkich starych i nowych budujących

  5. #105

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us

    Kilka fotek poglądowych ........ to dla tych którzy chcieliby zobaczyć co z tego wyszło, bo co było to widać na początku. Jeśli kogoś zainteresuje założę galerię ...... jeśli nie to trudno.

  6. #106
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Zakładaj! Łazienka mnie zaintrygowała.

  7. #107

    Domyślnie

    A już byłem pewien że nikogo nie zainteresuje ...... choć jak widać tłoku ni ma .
    Nie wiem o którą łazienkę Ci chodzi, ta z dużymi kaflami to łupek wapienny, te małe to trawertyn .......na podłogach też kamień.
    Postawiłem na naturalność, nie banalny wygląd i co najważniejsze bezobsługowość, tym bardziej że dom wiejski to i styl jak najbliżej natury.
    Napisz proszę o którą łazienkę chodzi to zrobię kilka fotek kafli z bliska i napiszę skąd je wziąłem.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony