dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 163 z 163
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tosinek
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    2.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    No to ja mam naprawdę dla was zagadkę, Nie mam pieniędzy naprawdę, zostało mi 40 tys zanim bank wypłaci mi pierwszą transzę - za miesiąc a ja potrzebuję 25 ty na strop i 15 na więżbę oraz 10 tys na inne drobiazgi oraz 45 na robociznę. WIęc moze ktoś mi doradzi skąd wziąć? Porzyczka nie wychodzi w grę, a oszczeności mam, co miesiąc odkaładam ale nie 60 tys.
    kupię sobie kielnie i wymuruję mur
    A tu jest mój dziennik:
    dziennik Tosi
    skomentuj proszę dziennik Tosi

  2. #162
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    to musisz poczekac ze wszystkim na wypłatę kredytu, źle zaplanowałas sobie czas poszczególnych etapów budowy , chyba za wcześnie zaczęłas pracę albo za późno starałas sie o kredyt.............na budowie nic sie nie da wyliczyć co do dnia ............margines czasowy musi być conajmniej jedno miesięczny, ja teraz budowłam graż miał byc na cacy zrobiony na konieć czerwca a dzisaij już wiem że będzie przesunięcie o jakieś dwa tygodnie..........

  3. #163
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tosinek
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    2.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    to musisz poczekac ze wszystkim na wypłatę kredytu, źle zaplanowałas sobie czas poszczególnych etapów budowy , chyba za wcześnie zaczęłas pracę albo za późno starałas sie o kredyt.............na budowie nic sie nie da wyliczyć co do dnia ............margines czasowy musi być conajmniej jedno miesięczny, ja teraz budowłam graż miał byc na cacy zrobiony na konieć czerwca a dzisaij już wiem że będzie przesunięcie o jakieś dwa tygodnie..........
    Generalnie to masz rację, ale mam super ekipę i szkoda mi, że mnie zostawią. Pracują świetnie!!! Racjionalizacja odpada zostaje jedynie nadzieją, Dam radę
    kupię sobie kielnie i wymuruję mur
    A tu jest mój dziennik:
    dziennik Tosi
    skomentuj proszę dziennik Tosi

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony