dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 151 z 151
  1. #141

    Domyślnie

    Witam Pani Jolu! Dziennik budowy Pani domu przeczytałam chyba ze 100 razy. Nie mogę znależć, jaką wysokość ma poddasze?. Odpowiadała Pani wielu forumowiczom, więc i ja ośmielam się prosić o odpowiedż. Przymierzam się do budowy PELIKANA i potwierdzam , że ten Pani jest ładniejszy od tego z katalogu. Pozdrawiam. Marysia

  2. #142
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Domyślnie

    Witaj , Marysiu! Napisz dokładnie, w którym miejscu poddasza interesuje Cię wysokość? Jeśli ta część pod oknami dachowymi, to jest tam 71-73 cm. My nie podnosiliśmy ściany kolankowej, a można było np. o dwie cegły i byłoby wygodniej. W sumie jednak nie żałujemy, gdyż przebywamy tam sporadycznie! Pozdrawiam serdecznie, ja też jestem nauczycielką! Jola
    Pytaj, jeśli Cię coś interesuje. Możesz pisać na emaila:
    [email protected]

  3. #143
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kwartet

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    witaj jolu, jak juz zaglądam to mam zwyczaj sie przywitać. jestem zachwycona waszym ślicznym, prześlicznym domkiem. pozdrawiam

  4. #144
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lidias

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Pani Jolu Piękny ten Pani domek, kilka razy przeczytałam Pani dziennik i właściwie zdecydowałm się na budowę Pelikana. chciałabym podnieść górę o dwa pustaki. Na poddaszu chciałabym uzyskać dwa pokoje i łazienkę. mślę o uzyskani małej sypialni nad garażem, tylko mam obawy że to będzie za małe pomieszczenie. Czy mogła by Pani podać wymiary tego pomieszczenia i co pani o tym sądzi. Pozdrawiam Lidia

  5. #145
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Domyślnie

    Lidio, bez problemu wykombinujesz drugi pokój, tym bardziej jeśli podniesiesz ścianę kolankową. Zresztą, jeśli mieszkasz w Gdańsku, to do nas jest niedaleko (około 120 km), możesz podjechać, zapraszam. A może zmienisz decyzję, co do projektu! Adres podam Ci na P.W. Pozdrawiam, Jola

  6. #146

    Domyślnie

    Droga Jolu. Dziękuję za szybką odpowiedż. Następne pytanie pisałam na Twoją prywatną pocztę, ale nie dostałam odpowiedzi. Jolu, interesuje mnie najwyższa ściana na poddaszu bez podnoszenia ścianki kolankowej, to chyba zwie się kalenicą. Nie chciałabym zmieniać projektu, podoba mi się domek taki jak Twój. Pozdrawiam. Marysia

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolkakru Zobacz post
    Ago, dzięki za miły komentarz. Wejdź sobie na stronę Paradyża, a zobaczysz, że jest jeszcze jeden rodzaj klinkieru Sophistic, jest to rosa. http://www.paradyz.com.pl/Collection...phistic_beige2
    Kosztuje ponad 60 zł za metr kw. ale ja kupiłam na allegro za 47 zł (bez przesyłki). Jestem bardzo zadowolona, myje się bez problemu, a czy są antypoślizgowe-tego nie wiem, jak na razie nie zauważyłam nic złego.
    Odnośnie kamyków: człowiek, który robił nam szambo ekologiczne zakupił je do tego celu, ale trochę przesadził z ilością, więc wykorzystujemy je tu i ówdzie. Są takie , jakie widzisz na zdjęciach, jasnoszare, ciemny grafit (iskrzące się) oraz brudny róż zmieszany np. z czernią. Mają mniej więcej 2 cm długości lub średnicę ponad 2 cm. Jeśli się nie mylę, zostały kupione w okolicach Łasina.
    Ja jestem najbardziej zadowolona z okrągłej grafitowej palisady firmy Libet, którą kupiłam w Bydgoszczy ( na telefon). Można z niej układać okrągłe rabatki, które mi się bardzo podobają. Pozdrawiam, Jola
    Witam

    Ja mam pytanie odnośnie wzoru na płytkach Sophistic. Kupiłem na cały parter i nie do końca jestem pewny czy nie mają jakieś wady (pomimo zapewnienie producenta, że nie). Bardzo proszę spojrzeć na załączone zdjęcie. Jak to wygląda u Was?

    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a1..jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	24410   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b1..jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	24411  

  8. #148
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Domyślnie

    Witaj, dopiero dziś zobaczyłam, że mam wpis w komentarzach.Czy takie drobne jasne kropeczki są faktycznie na tych płytkach, czy tylko mi się wydaje? Jutro popatrzę dokładnie na nasze, albo zrobię zdjęcie i ci wyślę na maila. Pozdrawiam, Jola

  9. #149
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!


  10. #150
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Witam Się

    Chyba po dłuższym czasie od wpisywania jestem pierwsza

    Bardzo śliczny domek i spodobała mi się jego elewacja
    Dach macie czarny?? Bo na zdjęciach widać czarny Jaki kolor jest elewacji??
    Mogłabyś zrobić zdjęcie tej elewacji w dzień i mi na priv przesłać byłabym wdzięczna

    Pozdrawiam

  11. #151
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Domyślnie

    Witaj, Marleno. Dziękuję za miłe słowa. Dachówka jest w kolorze ciemny grafit, w zasadzie czarna. Elewacja ogólnie żółta, jest troszkę ciemniejsza niż na zdjęciach 25 lipca 2009 roku w moim dzienniku budowy. Pozdrawiam,Jola

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony