dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które kupić?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Marcon Legno Rosso

    2 11,76%
  • Serenissima Timberland

    15 88,24%
Strona 3 z 96
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1907
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    właśnie tak jak to opisałaś..nie inaczej a drewno zawsze ciepłe..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar agateczka1987
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    No właśnie teraz sama juz nie wiem co zrobić.
    Z jednej strony na pewno bardzo praktycznie jest mieć na całym parterze płytki, ale z drugiej to zimno... brrr
    Ciekawe czy to jest mocno dokuczliwe?
    Mozewypowie się na ten temat ktoś kto ma płytki w salonie?

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Cytat Napisał dandi3
    jeżeli chcesz podłogówkę wszędzie to raczej nie masz wyboru - płytki to konieczność. Ja osobiście nie lubię jak coś udaje coś czym nie jest.
    Dandi3 nie prawda..naprawde drewno sie też nadaje..jak najbardziej tylko podczas wykonywania ogrzewania i posadzki trzeba staranności i wiedzy..
    A na co szczególnie zwrócić uwagę przy wykonywaniu ogrzewania podłogowego i posadzki? U nas ze względu na PC będzie podłogówka w całym domu
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    jakież chcessz drewno zajzyj do działów o parkietach..opisane jezd..a jak nie znajdziesz daj tam pytanko odpowiemy
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    dzięki, chętnie poczytam, a link chociaż mogę prosić ?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/podlogi-z...t69542-300.htm
    przejżyj wątek..jakby co zamieść pytanie musisz wiedziec przede wszusytki jakiego rodzaju rzeczone..ogrzewanie podłogowe bedzie..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Dzięki wielkie
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał agateczka1987
    No właśnie teraz sama juz nie wiem co zrobić.
    Z jednej strony na pewno bardzo praktycznie jest mieć na całym parterze płytki, ale z drugiej to zimno... brrr
    Ciekawe czy to jest mocno dokuczliwe?
    Mozewypowie się na ten temat ktoś kto ma płytki w salonie?
    My mamy gres z Opoczna (ale nie drownopodobny - tak jak w temacie) wszędzie oprócz 3-ech sypialni, łazienki i WC. Na 80 m2. Dom parterowy. Tam gdzie kafle jest ogrzewanie podłogowe. Latem jest przyjemny chłodek od tych kafli, ale zimą jak podłoga jest zimna to niezbyt przyjemne. Ale jak się nagrzeją to uczucie super.

    Moja rada pamiętaj o fudze. Jak dasz za jasną to po kilku dniach już będzie brudna.

  9. #49

    Domyślnie

    Ale ja nie lubie chodzić boso. Czy przez kapcie też płytki są zimne? A jak duży pies albo i dwa, i kot, to jaki wybór drewna? Planuje płytki na całym parterze oprócz sypialni. I nie chciałabym ogrzewania podłogowego, tylko kaloryfery, bo będzie kominek z płaszczem wodnym. To mi sie trochę "gryzie" z podłogówką. No, niechże mi ktoś coś poradzi. Pozdrawiam

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Może najpierw się zastanów czemu posadzki kamienne, betonowe czy w płytkach robi się w ciepłych krajach? Nie bez znaczenia to jest. W takim wnetrzu jest chłodniej. Podłoga w płytkach bez podłogówki to wg mnie porażka w naszym klimacie. Nawet latem jest zimno od tej podłogi. Nie wyobrazam sobie całej podłogi w płytkach przy małych dzieciach.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkoski
    Ale ja nie lubie chodzić boso. Czy przez kapcie też płytki są zimne? A jak duży pies albo i dwa, i kot, to jaki wybór drewna? Planuje płytki na całym parterze oprócz sypialni. I nie chciałabym ogrzewania podłogowego, tylko kaloryfery, bo będzie kominek z płaszczem wodnym. To mi sie trochę "gryzie" z podłogówką. No, niechże mi ktoś coś poradzi. Pozdrawiam
    Ja też nie chodze na boso. Kupuję sobie takie skarpetki z grubszym spodem. W kapciach nie cierpię chodzic.
    Mam kominek z płaszczem wodnym i własnie dzięki niemu nagrzewa się podłogówka i grzejniki.

  12. #52

    Domyślnie

    Moi rodzice maja płytki w salonie i niestety nie mają podłogówki. Zimą kicha, bo są zimne, ale latem super! Ja miałam już dechy w salonie, piękne modrzwiowe i nigdy więcej. Po 8 latach strzelały jak się rozsychały, a nie było podłogówki. Nota bene wcześniej sezonowane. I ta masakra, że nikt w butach wejść nie mógł (szpilkach znaczy się). Nigdy więcej. Teraz będzie gres i już. Przelecę mokrą szmata i spokój, a nie bęe drżeć o kazda ryskę czy szparę. Nadal uważam że drewnaine podłogi są najpiękniejsze, niestety moim zdaniem niepraktyczne.

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ja znów siebie nie wyobrażam chodzenia w szpilkach po gresie. Orła mozna wywinąć jak się patrzy
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #54

    Domyślnie

    Nie pomyslałam o tym, ale ostatnio na Sylwstra u znajomych wszyscy byli w butach, panie w szpilkach i jakoś nie było problemu. Acha, maja gres polerowany.

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkoski
    Ale ja nie lubie chodzić boso. Czy przez kapcie też płytki są zimne?
    Przez kapcie nie są zimne Mam wszędzie gres, nie chodzę boso, nie mam podłogówki - celowo, żeby psom nie było gorąco. Nie czuję żadnego dyskomfortu, no ale nie mam małych dzieci
    A jak duży pies albo i dwa, i kot, to jaki wybór drewna?
    Żaden, każdą drewnianą podłogę zdemoluję w zaskakująco szybkim tempie

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    hmm...??why??
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  17. #57

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ja mam takie płytki w kuchni i przedpokoju. Moim zdaniem wygląda to dobrze. Gdzieś tu w parkiecianym wątku zamieściłam zdjęcie. bardzo ładnie łączy się z podłogą z drewna. Dodam, że moje płytki są ze średniej półki, a wyglądają ok.

  19. #59

    Domyślnie Paradyż woodentic w połączeniu z panelami

    Witam

    Zastanawiam się nad położeniem kafli paradyża z serii woodentic http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=296 na parterze - wiatrołap, hol, kuchnia, jadalnia. Natomiast w salonie - który jest połączony z jadalnią oraz z holem - chciałbym położyć panele.
    Zastanawiam się jak dobrać kolor paneli do tych kafli. Czy szukać paneli maksymalnie zbliżonych do kafli ? czy wręcz odwrotnie - szukać kontrastu ?
    Może ktoś ma podobne połączenie kafli drewno podobnych z panelami lub parkietem ? Jak to u Was wygląda ? Byłbym wdzięczny za zdjęcia.

    Pozdrawiam

  20. #60

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się te kafle. Sama zamierzam mieć je w kuchni i wiatrołapie. Jednak połaczenie z panelami nie wydaje mi się najszczęśliwsze. Dwa wyroby udające drewno obok siebie. Dlaczego nie dasz woodentica na całej powierzchni? Jedynym argumentem przeciw, jest cena tych płytek (przynajmniej dla mnie). U nas w salonie i jadalni będzie jasny gres polerowany, a w kuchni połączonej z jadalnią woodentc. Płytki nie dość, że świetnie imitują drewno są jak sądzę praktyczne. Tak, więc u nas zdecydowanie kontrastowo.

Strona 3 z 96

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony