dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190
  1. #181

    Domyślnie

    Rury są systemowe do odkurzacza centralnego, stosowanie innych nie ma sensu. Sam odkurzacz sprawdza się rewelacyjnie, jedynie szufelkę automatyczną przeniosę z holu w pobliże kominka. Kress jako centralna jednostka też działa bez zarzutu - jedyna wada to drogawe worki papierowe.

  2. #182

    Domyślnie

    hej!
    kiedyś pisałeś o piwniczce przydomowej że taką posiadasz, jednak na zdjęciach w dzienniku jej nie widzę, albo nie rzuca się w oczy czy mógłbyś umieścić kilka fotek jak ona wygląda, jakie jest wejście itp. Teraz właśnie zabieram sie za piwniczkę i myśle i myśle jak rozwiązać wejście do niej żeby zajmowało malo miejsca a wchodzenie było wystarczająco wygodne.

  3. #183

    Domyślnie

    Postaram się zrobić zdjęcia i zamieścić tutaj.

  4. #184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kinka83

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,jestem na etapie projektowania swojego domu i bardzo podoba mi się twój dach mógłbyś podać mi jakieś dodatkowe dane dot. konstrukcji, przekroje belek rodzaj więźby bym mogła z konstruktorem omówić podobne rozwiązanie u siebie. Z góry badzo dziękuję i pozdrawiam.

  5. #185
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar efka3
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Witaj,

    przeczytałam Twój dziennik i mam pytanie odnośnie ogrzewania domu jakie zastosowałeś. Skierowano mnie do Ciebie z wątku http://forum.muratordom.pl/showthrea...07#post5063207. Jeśli miałbyś chwilę i zerkną na mój post http://forum.muratordom.pl/showthrea...itrowy/page454

    Rozumiem, że masz tylko i wyłącznie kominek i bufor, z Twoich wpisów wynika że rozwiązanie się sprawdza. Jesteśmy jeszcze przed zakupem kominka i bufora. Sporo rzeczy mąż może zrobić sam ale nie wszystko... Na coś szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę? I pytanie zasadnicze, czy takie rozwiązanie pozwoli na odbiór budynku - docelowo miał być gaz i piec kondensacyjny ale jak wynika z tego co napisałam, może się okazać, że nic z tego nie będzie...
    Miej ty sobie pałace, ja mój domek ciasny.
    Prawda, nie jest wspaniały, szczupły, ale własny.


    Dziennik budowy

  6. #186

    Domyślnie

    W buforze mam również grzałki elektryczne, i chyba one do odbioru były podane jako źródło ciepła.

  7. #187
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Hello,
    I jak się mieszka?
    interesuje mnie głównie kwestia tarasu i salonu od strony północnej, czy zmieniłbyś ich położenie gdybyś mógł? pytam, bo sama buduje dom z tarasem od strony pn-zach.

  8. #188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zaniedbujesz odpowiedzi...

    Może ja odpowiem, bo czasami zdarza mnie i mężowi bywać na tym tarasie.. W lato OK, nie ma słońca w nadmiarze jak u mnie na południowo-zachodnim, nie jest gorąco, , Jerzy ma też drzewa i one też dają cień..
    Myślę, że ogólne wrażenie jest bardzo dobre... można posiedzieć i nie mrużyć oczu od słońca, nie jest upalnie i nie jest gorąco...

  9. #189

    Domyślnie

    Witam.
    Jak obejrzeć zdjecia, muczę coś zainstalować?

  10. #190

    Domyślnie

    Zdjęcia zniknęły razem z serwerem na którym były. Pojedyncze mogę przesłać na maila.

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony