dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 190
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    A to sorki za faux pas

  2. #22

    Domyślnie

    ooooooo milo widzieć że prace u ciebie trwają
    zapowiada sie ciekawy domek i chetnie będę się przyglądć
    pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Ja Twój też systematycznie oglądam, podoba mi się również taka niestandardowa bryła. Chyba mamy podobne gusty

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Ale super okno się szykuje!

    Ja też chciałam coś takiego to mi pani architekt powiedziała że się nie da

  5. #25

    Domyślnie

    Da się, jeśli masz miejsce na takie okno to możesz nadal to zrobić - podchodzi pod zmianę nieistotną, wystarczy wpis kierownika budowy. Ten element w przerwie wieńca jest bardzo prosty w wykonaniu a koszt też pomijalny.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    No niestety Jerzy u mnie jest specyficzna sytuacja. Jak zajrzysz do mojego dziennika to zobaczysz dwa podwójne okna w narożniku domu. łączy je tylko słup. W dodatku po drugiej stronie nie ma nigdzie stropu bo jest tam duża pustka nad salonem.

  7. #27

    Domyślnie

    Masz tak samo jak ja, tylko okna dwa
    Ja też nie mam w tym miejscu stropu, bo jest tu dziura na schody - zobacz ostatnie zdjęcia w moim dzienniku.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Wow.

    A skąd pomysł na montaż okna w trakcie wznoszenia ścian? Nie boisz się że nie dotrwa do końca budowy?

  9. #29

    Domyślnie

    Okno było w terminie, a ściany nie. W poniedziałek będęmiał wszystkie okna na parterze i nie wiem czy mam z tego powodu czy .
    Kradzież tak wielkiego okna raczej mi nie grozi, a ewentualne strzaskanie szyby to i tak mniejszy koszt niż płacenie za nieterminowy odbiór.
    Do kompletu dzisiaj sadzili mi ogród, pomiędzy stosami desek i pustaków

  10. #30

    Domyślnie

    rozkminiam temat okien, ty na jakiego producenta się zdecydowałeś?

    podasz cenę tego okna balkonowego? w praktyce działa w miarę ok? lekko się suwa itp?
    pozdrawiam,
    Radek

  11. #31

    Domyślnie

    Przesuwka to Oknoplast Kraków, kosztowało 3750. Mimo rozmiaru zamyka się i otwiera jedną ręką, ma też uchył. Była to jedyna firma w okolicy która miała okno demonstracyjne podobnej wielkości.

    Pozostałe okna to Rąbień, zamawiane u przedstawiciela.

  12. #32

    Domyślnie

    dzięki wielkie
    pozdrawiam,
    Radek

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Witam ponownie

    Jedno pytanie dot. rynien - skąd wiedziałeś ile tego zamówić?

  14. #34

    Domyślnie

    Zmierzyłem długości krawędzi dachu, dopasowałem tak aby na każdą krawędź wyszło z jak najmniejszym odpadem - do wyboru są tylko odcinki 3 i 4 metry, więc za dużo kombinacji nie ma. Inne wyjście - pokazać rysunki dachu w hurtowni i sami obliczą ile czego potrzeba. Lepiej zamówić za mało niż za duzo, nie czeka się dłużej jak tydzień.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    mozesz napisac dlaczego pod oknami zostaly takie duze otwory? jakies wysokie parapety planujesz?

  16. #36

    Domyślnie

    Otwory duże bo murowane były tylko pustaki pełnej wysokości, jak będziemy montować parapety podmurujemy gazobetonem do właściwego wymiaru - niektóre okna są już tak zrobione.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    no nie zazdroszczę tej roboty choć samego faktu posiadania ocieplonego dachu to już owszem.

    czemu ja nie widzę Twoich zdjęć

  18. #38

    Domyślnie

    Nie podaba mi się, dużo cwaniactwa wszytsko załatwiane po znajomości, to bzdura. Okno rozsówalne za 5000 zł bzdura, max w sierpniu 2007 nie kosztował tyle co w zimie dużo drożej bdzura. W dzienniku przejawa się tylko załatwie, załatwiłem,l kolęzanka kolega stek bzdur

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Zby5

    a Ty się upiłeś, żona Cie zdradziła, czy Cię coś ugryzło?

    Coś Ty taki toksyczny?

  20. #40

    Domyślnie

    Jerzy rewelacyjny domek !!!Mnie zainteresował głównie ze względu na strop ,ponieważ też robimy drewniany i nie jakieś kratownice czy wiązary tylko właśnie belki jak u Ciebie i tutaj mam pytanie ;jakie macie wymiary i jaki rozstaw tych belek? czy belki będą widoczne ?
    pozdrawiam Ania

Strona 2 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony