dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 190
  1. #41

    Domyślnie

    Sąsiad z prawej musiał się zdziwić gdy przez oknami wyrósł mu taki klocek…jaka tam jest odległość między budynkami 5m? Swoją drogą dziwię się że sam tej działki nie kupił i nie urządził sobie ogródka…

  2. #42

    Domyślnie

    Śledzę z ciekawością. Zwłascza ze względu na płaski dach. Też chcę taki i żaden inny. No i zazdroszczę fachowej wiedzy. Też chciałabym wiedzieć tyle by kitu nie dać sobie wcisnąć. Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    myszka_misia napisałaś dokładnie to co ja chciałam napisać. NJerzy jestem pod ogromnym urokiem Twojego domu a co będzie jak zobacze efekt końcowy.Pewnie po nocach nie będe spała.Pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał bmiara
    Sąsiad z prawej musiał się zdziwić gdy przez oknami wyrósł mu taki klocek…jaka tam jest odległość między budynkami 5m? Swoją drogą dziwię się że sam tej działki nie kupił i nie urządził sobie ogródka…
    Do sąsiada jest 5 metrów. Mój dom w niczym mu nie przeszkadza - od mojej strony ma północ, i tylko graciarnię na placu.
    Działka stała pusta kilkadziesiąt lat, a gdy ją kupiłem co chwilę byli chętni na odkupienie, również niektórzy sąsiedzi z ulicy.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Jurku
    co to za baterie? Tez jestem zainteresowana termostatycznymi ale wszystkie które oglądam nie mają termostatów. To jakies mało popularne jest neistety

  6. #46

    Domyślnie

    Kupiłem jakieś tanie występujące pod różną nazwą, również jako KFA. Z bardziej firmowych na pewno kupisz Grohe i Kludi.

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Jak to się nie udało kupić szarych drzwi. To gdzie Ty te drzwi kupowałeś?

  8. #48

    Domyślnie

    Dało by się kupić szare ale wyszłoby o tyle drożej że za różnicę starczy na lodówkę, zmywarkę i piekarnik Siemensa

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a no chyba że tak. aczkolwiek jestem zszokowana różnicą. o ile nie mówisz o lodówkach zmywarkach itd używanych z allegro

  10. #50

    Domyślnie

    Sprzęty kuchenne mam nowe na myśli, a drzwi które zamontowałem były niezwykle tanie, choć za 3x wyższą cenę też byłyby sprzedawalne.

  11. #51

    Domyślnie

    [wpis przeniesiony z "dziennika"]

    Cytat Napisał jackm
    Cześć Jurku,
    a moich świetlików czasem nie chcesz...

    zapraszam na moją stronę mam tam nowe świetlliki ze sztywną rurą

    Pozdrawiam serdecznie... Jacek

    Odezwij się czasem...
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik22915.htm

  12. #52

    Domyślnie

    No, Jacku, to raczej Ty częściej zaglądaj na to forum, bo ani tu ani na iweb-ie Cię nie widuję

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    No i proszę, gdybyś nie zajrzał do mojego wątku to nie zobaczyłabym pewnie Twojego dziennika. Piękny dom! Coś takiego mi się marzyło. Mieliśmy już 3 różne projekty indywidualne, z których szczególnie podobał mi się jeden, kiedy okazało się, ze miasto nie wyrazi zgody na jego budowę na naszej działce - ma być dach kryty dachówka lub mat. podobnym i koniec.

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Acha, mój dom marzeń miał mieć na dachu trawę no a będzie miał dachówkę. Ale co tam, ten też mi sie podoba, choć nie jest już taki nowoczesny. Właściwie to wcale nie jest nowoczesny.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    nie przejmuj sie josephine
    często miasta się wtrącają nie chcąc dopuścić do budowy nowoczesnych domów ale zgadzają się na budowe maszkaronów ze spadzistym dachem

    u mnie na osiedlu tak właśnie jest - płaski dach niedozwolony ale koszmarków architektonicznych od groma

  16. #56

    Domyślnie

    Efilo, a gdzie Ty budujesz?

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a napisałam Ci na priw

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    wiesz co... nie widziałam żeby ktoś robił tą pierwszą metodą

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Efilo, już pogodziłam się z tym, że dom mam inny niż moje wcześniejsze wyobrażenia o nim - ostatecznie to nie bryła tworzy klimat domu a jego domownicy

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    No i prawidłowo

    Czy to oznacza że Twój dom będzie seksowny?

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony