dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lataren
    Więc 12V czy 18V nie ma wpływu w sumie na moc??

    Chodzui przede wszystkim o długość "żywota" baterii.
    W zasadzie tak, jeśli potrzebujesz do domu sprzęt to ja kupiłem DEDRE 18 V za 118 zł i naprawde służy już chyba 3 -4 lata wkręciłęm nią z 100000000000000000 wkrętów i żaden aku nie padłu i naprawde dobrze sie nią pracuje, cena myśle ok. jeśli chcesz też posłuchać rad i kupnie super sprzętu do domu, to w pracy mam BOSCHa niebieksiego, kosztował coś ponad tysiaka, i hmm maszyna nie do zarżnięcia, niejeden raz była zalewana wodą, pracuje w zapyleniu i wilgoci i jest ok, tylko czy potrzeba do domu aż takiego sprzętu??
    Wszystko zależy od zasobności portwela.
    Polecam DEDRE.
    Pozdro !!!
    Podaj ceegłee, podaj ceegłee .....
    DZIENNIK BUDOWY
    KOMENTARZE DO DZIENNIKA BUDOWY

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie a co sądzicie o czymś takim:

    http://allegro.pl/item639076442_wkre...ss_polska.html

    ?
    pozdrawiam
    Łukasz

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz_p
    Panowie a co sądzicie o czymś takim:

    http://allegro.pl/item639076442_wkre...ss_polska.html

    ?
    Ja bym sie nie pchał w sieciówke, szlak cie trafi od latanie z przedłużaczem.
    Moim zdaniem lepiej kupić marketówke jakąś 18 V, większość ma dodatkowy aku walizeczke itp.
    Ja mam dokładnie coś takiego:
    http://allegro.pl/item635492750_1_wk...dedra_18v.html
    Jet naprawde niezastąpiona, aku dość długo trzyma, zawsze jest drugi na zmiane jak zużyty sie ładuje - ciągła praca.
    Przy pracach domowych nie wyobrażam sobie roboty przy sieciówce.
    Co do jakości ta DEDRA jest naprawde dobre i bezawaryjna, szczerze mówiąc pracuje tak samo jak BOSCH którego zakupili u mnie w pracy za bodajże 1200 zł.
    Pozdro !!!
    Podaj ceegłee, podaj ceegłee .....
    DZIENNIK BUDOWY
    KOMENTARZE DO DZIENNIKA BUDOWY

  4. #24

    Domyślnie

    " Ja bym sie nie pchał w sieciówke, szlak cie trafi od latanie z przedłużaczem. "
    Wszystko zależy od sytuacji.
    Od kilkunastu lat moją podstawową wiertarko-wkrętarką jest Bosch ok. 1000W. Charakteryzuje się tym że ma elektroniczny regulator obrotów oraz momentu. Posiada przełącznik wiercenie-wkręcanie i potencjometr którym zadaje się przy jakim momencie maszyna zatrzymuje się. Wiertarkę można poznać wśród innych Boschów właśnie umieszczonym na górze obudowy potencjometrem i suwakiem zmiany charakteru pracy. Obecnie kosztuje ok. 425 zł.
    Przełączenie na wkręcanie powoduje, że maszyna pracuje wolniej i można ustawić inne momenty zatrzymania. Maszyna utrzymuje ustawione obroty aż do momentu osiągnięcia ustawionego momentu zatrzymuje się gwałtownie po uzyskaniu tego momentu.
    Oczywiście do lżejszych prac używam maszyn akumulatorowych ale właśnie ta wiertarka sieciowa była pierwszą i tak jest do dzisiaj..

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lataren
    Więc 12V czy 18V nie ma wpływu w sumie na moc??

    Chodzui przede wszystkim o długość "żywota" baterii.
    to może pośrodku 14,4V
    i prócz napięcia jest ważny parametr: jego pojemność, ze o tworzywie nie wspomnę (NiCd, NiMH, LI-ION)
    osobiście używam sprzętu niebieskiego boscha (wkrętarka udarowa, mała wkrętarko-wiertarka, większa i większa z udarem, strug, kątówka, latarka), częściow zakupionego na allegro, częściowo przywiozłem z zagranicy, wszystko na 14,4V, zdecydowana różnica przy pracy bateriami HD 2,6Ah NiMH w porównaniu ze starszymi 1,5Ah NiCd (choć te słabsze latarkę śmiało ciągną )

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony