dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 15
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 288
  1. #1

    Domyślnie Mapa forumowiczów grupy warszawskiej

    Jezier dał pomysł, Maco zrobił mapę a Osówka kazała tutaj o tym napisać
    Więc napisałem

  2. #2

    Domyślnie

    Nigdy nie śmiałabym kazać, tylko zaproponowałam. To dobre miejsce dla tej mapki, nawet główny tytuł działu mówił o niej od kilku lat....
    Powstała dopiero teraz, ale za to jaka! Nadal gratuluję twórcom

  3. #3

    Domyślnie

    Fajna mapka, gratuluję ale czy modyfikowalna
    Chętnie bym się na niej odznaczyła w Kiełpinie. Moze ktoś jeszcze się buduję w tych okolicach?
    Pozdrawiam Gośka

  4. #4

    Domyślnie

    Modyfikowalna. Przeze mnie...
    Czy mam Cię zaznaczyć po prostu w Kiełpinie czy gdzieś obok... Napisz więcej to zaznaczę...

  5. #5

    Domyślnie

    Maco, dokładnie w Kiełpinie bardzo proszę zaznacz. Będzie mi miło. Jeśli chcesz więcej wiedzieć o mojej budowie to właśnie napisałam w grupie warszawskiej.
    Pozdrawiam,
    Gośka

  6. #6

    Domyślnie

    Gośka,
    jesteś !

  7. #7

    Domyślnie

    Gratuluję, mapka udana, tylko nie udało mi się uzyskać więcej informacji przez kliknięcie na nik...

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Jeszcze niedawno pod niektórymi nickami działało. Na pewno szybko się ta funkcja naprawi.

  9. #9

    Domyślnie

    Działa, tylko ilość nicków, pod którymi działa jest mała... Bo większość nie chce albo nie ma "swoej" strony czy galerii.

    Powiedz pod czyim Ci nei działa to ci poweim, czy to błą czy tak miało być !

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Pod moim nie działa

  11. #11

    Domyślnie

    No właśnie. Też na wszelki "słuczaj" sprawdziłęm i się okazało, że się wszytsko poprzesuwało po dodaniu małego fragmentu mapki z Mario...

    Ale teraz poprzesuwałem na swoje miejsca i u mnie działa OK.

    Przepraszam, ze ten błąd !

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    A te moje zdjęcia takie nieaktualne. Muszę szybko dorzucić nowsze.

  13. #13

    Domyślnie

    A ja jestem z Wesołej. Czy ktoś jeszcze?

  14. #14

    Domyślnie

    A, niech tam! Jak wszyscy, to wszyscy - i babcia/dziadek też. Jak tak dalej pójdzie, nie będzie miejszca na tej mapie. Jeśli można, też się zgłaszam do "umapienia". Kwirynów, koło Starych Babic. A dokładnie pomiędzy kropkami: Janów i Kwirynów.
    Kilka słów o mnie, w związku z tym. Jestem inżynierem elektronikiem - zawód niezbyt przydatny na budowie. Mogę najwyżej pomóc w sprawach komputerowych, co czasem robię na forum "Gazety Wyborzczej" (choć sam jej nie czytam). A ponieważ siedzę z 10 godzin dziennie przy komputerze, to czasem coś znajdę w Internecie i podrzucę jakiś ciekawy link. Do budowy się przymierzam (nadal kłopoty z mediami), jak już zacznę, będzie to chyba "Podgrzybkowy dziennik budowy", bo "Na stare lata" już zajęte przez Lenowo. Jestem jednym ze starszych forumowiczów, ale takie życie. Jak się uzbiera pieniądze na budowę, to już lepiej nie patrzeć w lustro. To na szczęscie nie dotyczy większości! Pozdrawiam!
    Jaka piękna katastrofa ...

  15. #15

    Domyślnie

    Jak się dostać na mapę, aby mieć swój czerwony X ???

  16. #16

    Domyślnie

    Hej! Czy ja tez moglbym wskoczyc na ta mapke? To budowy jeszcze chwilke ale checi i dzialka juz sa...
    Dzialka w Granicy. Na wysokosci "kropki" od granicy i pod literka "O" (pierwsze "O" od BORDOsia).
    dzieki i pozdrawiam,

  17. #17

    Domyślnie

    Czy możecie i mnie umieścić na mapce? Mój domek stoi w Duchnicach . Dziękuję Beata

  18. #18

    Domyślnie

    ja tez chce na mape :) moze w Hornowku, bo tam w przyszlym sezonie rozpoczynamy budowe
    Iwona

  19. #19

    Domyślnie

    jprzedworski, to po zawodzie takim samym jesteśmy !!! A działeczkę masz w baaardzo ładnym miejscu ! Życzę szybkich sukcesów w rozpoczęciu budowy i witam na mapie

    ostry, BW i peilin też już są !

  20. #20

    Domyślnie

    jprzedworski, a czy zamierzasz się też pojawić na Grupie Kampinowskiej ?

Strona 1 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony