dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie umocowanie wentylatora

    w scianie, czym? gips,silikon,klej(jaki)????
    dzziekuje za ewenualne odpowiedzi
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  2. #2

    Domyślnie

    A nie ma w tym wentylatorze zadnych otworow do mocowania? Jak nie ma to wklej go na sylikon... powinno wytrzymac... no chyba ze masz turbine o srednicy 50 cm...

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję, nie ma otoworków, jest o około 5 cm mniejszy od otworu, obydwa elementy są kwadratowe. Przedtem bylo uszczelnione jakimis deszczułkami ale teraz, po remoncie chcemy aby było ładnie. MOże cementem. Najprościej byłoby gipsem ale ten może się z czasem wykruszyc. Może ktos podpowie jeżeli sam coś takiego kombinował.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mialem problem z dopasowaniem went, kratek i rewizji do wielkosci otworów... jak bylo za duze to robilem stelaż z plyt gips-kart. a jak masz kwadratowy to moze wymien go na wiekszy... teraz pelno jest roznych modeli i rozmiarow...

  5. #5

    Domyślnie

    hej. Jesli nie macie wyjscia i nie mozecie wymienic wentylatorka to mozecie zrobic tak; wstawic go do dziury zaklinowac i ustawic tak jak powinien byc zaklinowac klinami i dookola zapiiankowac pianka do okien. Potem mozecie kliny wybic dziurki uzupelnic ,pianke obciac, i zaszpachlowac gipsem nikt sie nie zorietuje ze tam jest wieksza dziura od wentylatorka No i pianka napewno go troche wytlumi i wyciszy Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki, nie miałam wczesniej dostępu do internetu, dlatego odpowiadam dopiero teraz. Swietnie rozwiązania, podpowiem zainteresowanym ( siostra). POniewza odwiedzam to forum to robię się doradcą dla bliskich i znajomych.
    ( wentylatorka nie oplaca sie wymieniac jako że mieszaknie nie jest ostateczne)
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony