dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Zmiany w prawie budowlanym

    W lipcowym numerze Muratora opis zmian w prawie budowlanym jest cieniutki. Pisanie ogólników może jest dobre w gazetach codziennych, ale w tak specjalistycznym wydawnictwie jest nie na poziomie. Takie informacje można zawrzeć w 3 góra 4 zdaniach. Proszę o szczegóły.
    Redakcjo popraw się.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    tak pomyślałam,ze Radakcja bardzo sie spieszyła...i jak to sie mówi 'po łebkach" potraktowała wszystko...

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Zgadzam się w całej rozciągłości - wszystko i nic. Zdaje się, że najwięcej powinno być dla, pewnie najszerszego grona czytelników "M", więc zwykłych maluczkich inwestorków budujących w znoju swe domy. Złożyłam 2 tyg. temu wniosek o war. zabudowy zwlekając (tylko kilka dni, ale zawsze) do ukazania się nowego nr M i mając nadzieję, że coś mi wyjaśni a nie wyjaśnił nic (podobnie jak pani w urzędzie).... (może i ona służyła radą autorowi artykułu...? :( )

  4. #4

    Domyślnie

    A nie lepiej udać się albo zadzwonić do regionalnego, powiatowego Urzędu Nadzoru Budowlanego i wszystko tam powiedzą i znacznie lepiej niż w Muratorku. Ja mam szczęscie bo w budynku gdzie pracuję jest taki urząd i mam tam sporo znajomych, więc chociaż jeszcze nie zacząłem budowy to o sprawach papierowych myślę jak najbardziej pozytywnie ( ma mi kto napisać skargę poduczyć przytoczyć paragrafy itp.)

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    No widzisz awt, a nie wszyscy mają to szczęście.
    No ale w nr 9/03 jest napisane duuużo (jeszcze dokłądnie nie przeczytałam, więc nie wypowiadem się dokłądniej)

  6. #6

    Domyślnie

    Cześć.
    Ja pracuję w Urzędzie w Wydziale Budownictwa. Jeśli macie jakieś problemy to możecie napisać na naszego nieoficjalnego e-maila:
    [email protected]
    Pa

  7. #7

    Domyślnie

    Niezły artykuł jest w Wyborczej w dziale dom: "Nowelizacja prawa budowlanego"
    http://www2.gazeta.pl/dom/1,22106,1647557.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony