dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki najlepszy sposób na kreta

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • siatka pod trawnikiem

    14 46,67%
  • odstraszacz dżwiękowy

    3 10,00%
  • odstraszacz chemiczny

    2 6,67%
  • świece dymne, spaliny

    0 0%
  • wyłapanie i wywiezienie poza ogród

    2 6,67%
  • mogą sobie u mnie spokojnie żyć i zjadać pędraki

    9 30,00%
Strona 12 z 68
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1350
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    jak był bym kretem to bym się bał panicznie miksokreta

    p.s. To w Nowym Jorku są krety? metro ich nie wypłoszyło?
    Hihi, problem "kretowy " to ja mam w Polsce. Tu jestem tylko na chwilowym dorobku. Trzeba bylo jechac na chalupke zarobic.

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Tak naprawdę, jak się zmieni kwasowość gleby, to pokarm krtka się drastycznie zmniejszy i będzie zmuszony do emigracji z powodu wielkiego głodu !
    Pozdro dla miłośników walki z krtkami !
    J

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    No to świeże śledzie odpadają, no chyba, że Priorytetem.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    .......albo może namówić coby krtek na dietę wegetariańską przeszedł, a priorytetem mu świeżą sałatę wysyłać ?
    J

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciku
    Hihi, problem "kretowy " to ja mam w Polsce. Tu jestem tylko na chwilowym dorobku. Trzeba bylo jechac na chalupke zarobic.
    Zawsze mozna tego kreta złapać w pułapke i wysłać do NY, nie bedziesz sie nudzić i tak jakbys kawalek chałupki miala ze soba?
    Nie wiem tylko czy da sie kreta priorytetem wysłac zeby teraz doszedł do Ciebie , moze jako prezent na mikołaja?
    zielonym do góry

  6. #226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ..priorytetem ? Do nju jorka ? Spokojnie w 3-4 dni dojedzie. Tylko mu trzeba ze 2 śledzie i trochę sałaty na drogę zapakować......
    .... a i jeszcze jedno, kto wreszcie złapie tego kreta ?
    J

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    Tak naprawdę, jak się zmieni kwasowość gleby, to pokarm krtka się drastycznie zmniejszy i będzie zmuszony do emigracji z powodu wielkiego głodu !
    Pozdro dla miłośników walki z krtkami !
    J
    No właśnie .w kwaśnej glebie dżdżownic nie ma.(podstawowy pokarm krecika) Ale co z ogrdem,wszystko zmarnieje,pozostaną tylko rośliny kwaśnolubne.

  8. #228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...no sam widzisz, odwieczny dylemat : abo hodowla zwierzątek abo piękny ogród cały zakopcowany
    J

  9. #229

    Domyślnie

    "tzn co zostawic kretowiska i czekać az paprocie wyrosna?
    Potem na paprociach zalęgna sie kleszcze i wtedy juz będziemy tylko z okna podziwiać bo strach bedzie wyjsc . to ja już wole takiemu kretowi postawić tego śledzia zeby on dał sobie spokój i poszedł do sasiada , bo sasiad w śledzia nie zainwestuje
    "

    I tam! Zaraz kleszcze! Napisałam przecież, że do kwiatów DONICZKOWYCH, czyli zbiera się taką ziemię łopatką i sadzi w niej kwiatki w doniczkach!!!! Naprawdę pięknie rosną! (kwiatki, nie doniczki! )

  10. #230

    Domyślnie

    O kurczę! Trochę mi się poprzestawiały style! Ten cytat to oczywiście mój komentarz do wypowiedzi Rbita!

  11. #231

    Domyślnie kret

    U mnie zadziałało urządzenie które kupiłem w jakimś sklepie ogrodniczym. Nazywam je piszczałką - dwie baterie R20 malutki głośniczek - całość w plastiku. Wtyka się w kretowisko i zostawia. Dzięk jest bedzo wysoki - ledwie słyszalny dla ludzi a krety go nie lubią. Wyniosły się na dobre. Na jednych bateriach piszczy dwa lata.
    ][
    ][
    ][Sobal
    ][
    ][
    ][Sobal
    www.bambusy.pl

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszek
    O kurczę! Trochę mi się poprzestawiały style! Ten cytat to oczywiście mój komentarz do wypowiedzi Rbita!
    Tak sobie pomyślaem ze te kleszcze na kretowiskach to moze byc niezły pomysł. Kleszcze obsiadą kreta i kret sie zakleszczy w dziurze i po kłopocie?
    zielonym do góry

  13. #233

    Domyślnie kret

    U mnie zadziałało urządzenie które kupiłem w jakimś sklepie ogrodniczym. Nazywam je piszczałką - dwie baterie R20 malutki głośniczek - całość w plastiku. Wtyka się w kretowisko i zostawia. Dzięk jest bedzo wysoki - ledwie słyszalny dla ludzi a krety go nie lubią. Wyniosły się na dobre. Na jednych bateriach piszczy dwa lata.
    ][
    ][
    ][Sobal
    ][
    ][
    ][Sobal
    www.bambusy.pl

  14. #234

    Domyślnie Re: kret

    No u mnie juz otwarta wojna, przekopal przez cał długość trawnika robiac kopce co póltora metra. wracajac wstepuje do sklepu i kupuje wszystko co maja , wrrrrrrr . bój to jest nasz ostatni .......!!!!!!
    zielonym do góry

  15. #235
    Guest

    Domyślnie

    Kretobójcy wszystkich krajów łączcie się!

  16. #236

    Domyślnie

    Wypróbowałem wszystkie humanitane sposoby wypłoszenie tego czarnego drania z mojego trawnika ... i totalna klapa. Miarka się przebrała. Dzisiaj kupiłem świece dymną Anorin FK ... kreciki żegnajcie.

  17. #237

    Domyślnie

    Sam nie sprawdzałem ale wiem, że zamiast puszek na metalowych prętach stosowane są eleganckie, miniaturowe wiatraki. Poruszające się śmigła robią też trochę hałasu, który poprzez postument przenosi się do gruntu.
    Roman

  18. #238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...no, fajowo... i krtek podłączy się do miniaturowego wiatraczka, miniaturowymi kabelkami i podłączy do miniaturowych żaróweczek..... i będzie sobie prasę czytał wieczorami wzroku nie tracąc.
    Pozdro
    J

  19. #239

    Domyślnie

    Witam ,
    do śledzi, wiatraczków i świec dorzucę sposób, wyczytany niedawno w jednym z czasopism. Tylko nie śmiejcie się, bo to nie mój pomysł - ugotowane na twardo jajka (do śledzia mogą być?). Potem lekko zgniata się skorupki i odkłada w ustronne miejsce ( w rogu ogródka z dala od nas), gdy jaja nabiorą odpowiedniego aromatu, wkładamy krecikowi do dołków i przykrywamy ziemią (biedny) . Zrobiłam to! jakieś 3 dni temu, zobaczymy. Tonący brzytwy się chwyta, a ja już mam skopany cały trawnik i wypróbowane wszystkie sposoby.
    Aha, a co z nornicami?
    Pozdrawiam

  20. #240

    Domyślnie

    GDY JUZ NIC NIE DZIAŁA - TO NALEZY DO DZIURY WŁOŻYĆ NAFTALINĘ.

Strona 12 z 68

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony