dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Moj domek - ALA II z Archipelagu

    Wprowadzilismy sie w pazdzierniku. Jeszcze nie wszystko skonczone ... przede wszystkim brak tynkow zewnetrznych, ale .... brak fachowcow niestety i nie zdazylismy.

    Link do albumu ( 60 zdjec ).

    http://zuziam.fotosik.pl/albumy/172832.html#e


    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Witamy

    bardzo ładny domek i wnętrza oczywiście też
    Troszke Wam zazdrościmy bo najgorsze macie już za sobą, wykańczanie domku to już czysta przyjemność może nie dla portfela ale zawsze

    Psiaki cudowne

    pozdrawiamy

  3. #3

    Domyślnie

    Zuziu, duży plus za kwiaty i zwierzęta.Widać że kochasz psy.W twoim domu zawsze będzie tętniło życiem z racji twojego zamiłowania do fauny i flory Podoba mi się kolor ścian w sypialni - oliwka.Możesz napisać jaka to farba i jaki kolor?

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Zuziu, duży plus za kwiaty i zwierzęta.Widać że kochasz psy.W twoim domu zawsze będzie tętniło życiem z racji twojego zamiłowania do fauny i flory Podoba mi się kolor ścian w sypialni - oliwka.Możesz napisać jaka to farba i jaki kolor?
    Dziekuje za mile slowa.

    Kolor scian w sypialni to " zielen mchu " - jest duzo ciemniejszy od oliwki, ale bardzo przyjemny i cieply....

    Pozdrawiamy.

    Psiaki uwielbiam wprost. Marzylam o domu tez ze wzgledu na to, zeby miec ich jak najwiecej. Mam tcztery w tej chwili.
    Trudno przy tym utrzymac porzadek, ale juz za kilka dni duze trzy sunie ida na dwor do kojca i budek, wiec bedzie sporo mniej pracy.

  5. #5

    Domyślnie

    Fajny domek. Widzę, że jeszcze sporo do zrobienia ale najważniejsze, że jest gdzie spać i jeść Bardzo mi sie podoba zieleń w Twojej sypialni. Napisz proszę jakiej firmy jest ta farba i czy sie dobrze kładzie. Ile warstw nakładałaś? Też myślę o takim odcieniu stąd te pytania.
    Pozdrawiam i zyczę powodzenia na dalszej drodze urządzania domciu.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jezzmam
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Dom śliczny,wnętrza powoli się wykończy a ja mam pytanko odnośnie psów: czy Twoje psy mieszkają cały czas w domu?? czy w związku z tym masz wszędzie płytki na podłogach,tzn,w części domu gdzie są psy?? pytam bo ja mam hodowlę psów i na razie jesteśmy "na parkietach", które źle znoszą obecność psów a w nowym domku właśnie myślałam,żeby były same płytki na podłogach.
    Jak psy sobie na nich radzą z chodzeniem?? nie za zimne one sa ?? czy masz podłogówkę ??

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki znowu ..... Prawda, ze w srodku jeszcze sporo do zrobienia...

    Farba jest piekna, ale tej naszej firmy nie polecam. Nie pamietam nazwy, ale zobacze w domu i jutro napisze. Na scianach zostaly smugi, co mojemu mezowi odbiera sen z powiek i .... szykuje sie do ponownego malowania...Farba byla kladziona dwukrotnie.

    Psiaki sa narazie jeszcze w domu - mam 4 sunie. Trzy duze pojda do budek na dwor, ale wlasnie je konczymy budowac.
    Kafle mamy wszedzie oprocz 3 pokoikow ( 2 sypialnie i gabinet - tu sa panele ).
    Radza sobie super - nawet dwie moje sunie, ktore maja tylko po 3 lapki ( sa zabrane ze schronisk, bo nikt ich nie chcial... ).
    Ale mamy w domu ogrzewanie podlogowe, wiec chetnie leza bezposrednio na kaflach.
    Tylko, ze jesli bys sie zdecydowal na kafle, to i tak psiaki beda mialy dywaniki.... a utrzymac w czystosci duzo latwiej niz panele czy parkiet.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony