dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Ja zawsze do usług jestem

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Przede wszystkim chcemy pokazać dzieciom, które będą pierwszy raz w życiu w Warszawie, to, co znają z lekcji i zajęć w przedszkolu .
    Mam to samo ...
    Musimy przed imprezką zaliczyć centrum ..Wyjeżdzamy rano, więc trzeba to jakoś mądrze zaplanować . Nam średni się chce biegać po mieście, ale córcia nie odpuści ...
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikach
    Cytat Napisał Agduś
    Przede wszystkim chcemy pokazać dzieciom, które będą pierwszy raz w życiu w Warszawie, to, co znają z lekcji i zajęć w przedszkolu .
    Mam to samo ...
    Musimy przed imprezką zaliczyć centrum ..Wyjeżdzamy rano, więc trzeba to jakoś mądrze zaplanować
    trochę przewrotnie zaproponuję abyście rozpocząły tour po miejscach już odzyskanych przez 4 rp w wawie :
    polskie radio - odzyskane;
    tvp - odzyskana;
    msz - odzyskane (UWAGA wystrzegać się TRYBUNAŁU który znajduje się po drugiej stronie ulcy - jeszcze nie odzyskany )
    pałac prezydencki - odzyskany.
    i inne placówki i miejsca świeżo odzyskane, o których poinformują nas bracia ka
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał lagerfeld
    Cytat Napisał monikach
    Cytat Napisał Agduś
    Przede wszystkim chcemy pokazać dzieciom, które będą pierwszy raz w życiu w Warszawie, to, co znają z lekcji i zajęć w przedszkolu .
    Mam to samo ...
    Musimy przed imprezką zaliczyć centrum ..Wyjeżdzamy rano, więc trzeba to jakoś mądrze zaplanować
    trochę przewrotnie zaproponuję abyście rozpocząły tour po miejscach już odzyskanych przez 4 rp w wawie :
    polskie radio - odzyskane;
    tvp - odzyskana;
    msz - odzyskane (UWAGA wystrzegać się TRYBUNAŁU który znajduje się po drugiej stronie ulcy - jeszcze nie odzyskany )
    pałac prezydencki - odzyskany.
    i inne placówki i miejsca świeżo odzyskane, o których poinformują nas bracia ka
    Brrr!
    Zwiedzanie będzie dla dzieci, więc poprzestaniemy na Pałacu Kultury, Syrence, zamku, starówce, może, jeżeli pogoda w niedzielę pozwoli, Łazienkach.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał lagerfeld
    Cytat Napisał monikach
    Cytat Napisał Agduś
    Przede wszystkim chcemy pokazać dzieciom, które będą pierwszy raz w życiu w Warszawie, to, co znają z lekcji i zajęć w przedszkolu .
    Mam to samo ...
    Musimy przed imprezką zaliczyć centrum ..Wyjeżdzamy rano, więc trzeba to jakoś mądrze zaplanować
    trochę przewrotnie zaproponuję abyście rozpocząły tour po miejscach już odzyskanych przez 4 rp w wawie :
    polskie radio - odzyskane;
    tvp - odzyskana;
    msz - odzyskane (UWAGA wystrzegać się TRYBUNAŁU który znajduje się po drugiej stronie ulcy - jeszcze nie odzyskany )
    pałac prezydencki - odzyskany.
    i inne placówki i miejsca świeżo odzyskane, o których poinformują nas bracia ka
    Brrr!
    Zwiedzanie będzie dla dzieci, więc poprzestaniemy na Pałacu Kultury, Syrence, zamku, starówce, może, jeżeli pogoda w niedzielę pozwoli, Łazienkach.


    Agduś mamy bardzo podobny rozkład jazdy po Warszawie ...z tym, że my jednodniowy . Moje córki na 1 miejscu stawiają SYRENKĘ .....może wystarczy , co by na zlot dotrzeć w dobrej kondycji ...
    Pozdrowionka!
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To może się spotkamy pod Syrenką?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony