dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mam pytanie do tambylców, czyli warszawiaków:
    Planujemy przyjazd w okolice stolicy rano, zwiedzanie i dojazd na imprezę. Nasza wersja jest taka, że zostawiamy auto w wiosce, dojeżdżamy pociągiem (atrakcja dla dzieci jeżdżących głównie samochodem), zwiedzamy, wsiadamy w autokar Muratora i jedziemy do wioski, gdzie czeka nasza Felusia. Pytanie jest następujące - czy to się da zrobić, czyli, czy da się jakoś dotrzeć z wioski do pociągu jadącego do Warszawy? A może lepiej zostawić autko gdzieś bliżej jakijeś stacji kolejowej niedaleko wioski, wrócić do niego pociągiem i dojechać na imprezę? Skąd najłatwiej dojechać pociągiem na centralny?
    Wiem, że komplikujemy, ale dzieci strasznie napalone na ten pociąg wjeżdżający pod ziemię.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Mam pytanie do tambylców, czyli warszawiaków:
    Planujemy przyjazd w okolice stolicy rano, zwiedzanie i dojazd na imprezę. Nasza wersja jest taka, że zostawiamy auto w wiosce, dojeżdżamy pociągiem (atrakcja dla dzieci jeżdżących głównie samochodem), zwiedzamy, wsiadamy w autokar Muratora i jedziemy do wioski, gdzie czeka nasza Felusia. Pytanie jest następujące - czy to się da zrobić, czyli, czy da się jakoś dotrzeć z wioski do pociągu jadącego do Warszawy? A może lepiej zostawić autko gdzieś bliżej jakijeś stacji kolejowej niedaleko wioski, wrócić do niego pociągiem i dojechać na imprezę? Skąd najłatwiej dojechać pociągiem na centralny?
    Wiem, że komplikujemy, ale dzieci strasznie napalone na ten pociąg wjeżdżający pod ziemię.
    Cześć!
    Do Urzutu PKP nie stety nie dociera. Najwyżj WKD na linii grodziskiej ale wydaje mi sie bez sensu. Można do Urzutu dotrzeć PKS z Dworca Zachodniego w Warszawie, ale weeendy nie jest ich zbyt wiele. Wiem bo mieszkam po trasie tyle ze przez Urzutem .Proponuję lepsze zozwiazanie zostawić samochód przejechac sie z rodziną metrem przez calą trasę i już. , a do urzutu dotrzec samochodem.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Że pociąg przez Urzut nie jeździ to ja wiem, bo zobaczyłam na mapie. Chodziło mi o dojazd z Urzutu do stacji PKP, ale to chyba rzeczywiście zbyt karkołomny pomysł. Chyba auto zostanie po prostu przy jakiejś stacji od południowej strony Warszawy i tamże wrócimy zasilając finanse PKP. A potem już autkiem do wioski budowlanej.
    No tak, metro to też atrakcja. Po wycieczce okaże się, że dzieci poznały Warszawę "dogłębnie".
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Aga, a dlaczego nie chcecie zostawić Felki w centrum (po zwiedzaniu) i pojechać autokarem do wioski?

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie

    ja sie zdam na dojazd zorganizowany przez REDAKCJE>...dzieki Redakcjo z gory..., dobry pomysł!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominikams
    Aga, a dlaczego nie chcecie zostawić Felki w centrum (po zwiedzaniu) i pojechać autokarem do wioski?
    Tak też można, ale dla naszych dziewczyn przejażdżka pociągiem i to takim, który wjedzie pod ziemię to wielka atrakcja. Znak czasu, bo ja jeździałam głównie pociągiem, chociaż faktem jest, że auto nie było dla mnie żadną atrakcją. Raczej wymyślną torturą z racji wiadomej przypadłości o dużym nasileniu.
    Na razie nie mieliśmy czasu poważnie się zastanowić, jak to zorganizujemy.
    Trochę sie boję, że, kiedy zaczniemy wjeżdżać do Warszawy, to dojedziemy akurat na odjazd autobusu (mam takie wspomnienia z jakichś wyjazdów na szkolenia: korek, korek, korek zaczynający się daleko przed miastem i ciągnący się w nieskończoność). Dlatego rozważaliśmy wersję z wjazdem pociągiem, bo jednak chcemy zdążyć dzieciom pokazać chociaż parę miejsc.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Aga to najprościej zostawić autko pod stacją Grodzisk Mazowiecki, lub Milanówek
    potem wrócić i stamtąd udać sie samochodem do Urzutu... tyle, że pociągi w sob /niedz kursują niezbyt często

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wcześniej sprawdzimy sobie rozkłady jazdy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Wcześniej sprawdzimy sobie rozkłady jazdy.
    Jakby coś było trzeba to pisz

  10. #30
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Czekamy na zgłoszenia forumowiczów, którzy skorzystają z autokaru. Odjazd o 13.15 - iulica Emilii Plater, przy Sali Kongresowej, w pobliżu Dworca Centralnego. Powrót - wyjazd z Wioski Budowlanej około godziny 20.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Wcześniej sprawdzimy sobie rozkłady jazdy.
    Agduś - pomysł masz super jednak chciałbym cię ostrzec przed niedoszacowaniem czasowym zwiedzania w wawie. bo pół biedy przejazd metrem ale przy kongresałce stoi cud budowlanej architektury - złote tarasy - jest na co popatrzeć (sugeruję widok z zewnątrz oraz na 2 i 3 piętrze pod szklanym dachem ) acha są jeszcze tzw. miedziane domki w środku choć osobiście mnie to jakoś estetycznie nie wzruszyło
    o zawartości tarasów (czytaj: sklepów) z oczywistych przyczyn nie piszę choć w hard rock cafe warto byłoby być i sobie strzelić fotkę przy spodniach szakiry
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    O tym cudzie to już słyszałam i czytałam. Zostawimy go sobie na niedzielę, bo pogoda ma być kiepska. Przede wszystkim chcemy pokazać dzieciom, które będą pierwszy raz w życiu w Warszawie, to, co znają z lekcji i zajęć w przedszkolu . A może to nie będzie ostatnia wizyta w stolicy i po kolei zwiedzimy więcej atrakcji.
    Sklepy w Złotych Tarasach jakoś mnie nie przyciągają. W Galerii Krakowskiej też jeszcze nie byłam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    znowu się zdublowało
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #35

  16. #36

    Domyślnie

    Droga redakcjo,
    rezerwuję trzy miejscówki do i z Urzutu.

  17. #37
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zapraszamy!

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patos
    To usuń
    Nie wiem czemu, czasem się nie da. Nie ma tego krzyżyka ani opcji "usuń". A kiedyś gdzieś wcięło mi cały wątek, kiedy usunęłam jeden post.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Sklepy w Złotych Tarasach jakoś mnie nie przyciągają
    no wiesz, jest tam parę sklepów które mają tam jeden jedyny punkt sprzedaży w całej polsce poza tym wyjątkowy i też jedyny w polsce burger king (choć kolejka na jakieś 40 minut stania
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał lagerfeld
    Cytat Napisał Agduś
    Sklepy w Złotych Tarasach jakoś mnie nie przyciągają
    no wiesz, jest tam parę sklepów które mają tam jeden jedyny punkt sprzedaży w całej polsce poza tym wyjątkowy i też jedyny w polsce burger king (choć kolejka na jakieś 40 minut stania
    Wierzę, ale my własnie zbudowaliśmy dom , a pochodzić po sklepach tak tylko dla oglądania, owszem, lubię, ale nie z dziećmi. Może się kiedyś umówimy z Dominika na taką rundkę - specjalnie wpadnę do Warszawy bez dzieci
    No, chyba, żeby mieli tam idealny wazon na kwiatki do naszej jadalni w idealnej cenie.
    Chyba burger king to nie jest moja ulubiona jadłodajnia (nie jadłam tam wprawdzie, ale jakoś tak mi się kojarzy).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony