dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1

    Domyślnie Kabina prysznicowa... drzwi na suwakach czy na kółkach?

    Witam serdecznie.

    Już byłem zdecydowany, ale dzisiaj znów sprzedawca "zabił mi ćwieka".
    Stwierdził, że lepszy jest system na suwakach, niż ten na kółkach?!?
    Co prawda nie bardzo potrafił uargumentować...
    Jak się Wam sprawują te dwa rodzaje kabin?
    A tak BTW: słyszeliście o firmie ItalProdukt? Sprzedawane w Liroy Merlin w atrakcyjncyh cenach. Niektore nawet sprawiają pozytywne wrażenie co do jakości wykonania...

    Sebastian

  2. #2

    Domyślnie

    Bylam naocznym i "naslysznym" swiadkiem horroru, jaki przezyla moja kolezanka z pracy z firma ItalProdukt. Kabine kwadratowa, otwierane drzwi, ok. 1m bok kupila w Leroyu. Po zalozeniu kabiny cieklo i cieknie z kazdej strony miedzy szyba a rama. Leroy nie pomogl przy reklamacji, a przedstawiciel firmy (z Rzeszowa, czy z Radomia) przyjechal i nic praktycznie nie zrobil. Ma ta kabine od sierpnia zeszlego roku i juz zrezygnowala z walki z firma, ktora nie raczy przyjac reklamacji. Do tej pory przed uzyciem z kazdej strony podklada szmatki na podlodze. Nie kupuj tego badziewia. Jest to mala firma, ktora kupila z Wloch licencje na produkcje kabin, ale wykorzystuje do produkcji wlasne materialy i to najtansze. Jest to najgorszego rodzaju tandeta. Styl wloski a produkt polski Jesli nie masz kasy kup najprostrza i najtansza, ale firmy, ktora da ci szanse na reklamacje (Sanplast). Gdyby moja kolezanka tu byla to samo by ci napisala, a jak kupowala kierowala sie tylko wygladem, a i cena nie byla jej obojetna. Chyba zaplacila za nia 14 PLN.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja mam w domku ( bloku ) od 5 lat kabine HOPPE...kosztowała nawet sporo..ale...drzwi nie zachodzą kamieniem, nic z nia sie nie dzieje, a drzwi sa na takich kólkach ktore tocza sie w prowadnicach...

    Moge polecic taka firmę..

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja mam w domku ( bloku ) od 5 lat kabine HOPPE...kosztowała nawet sporo..ale...drzwi nie zachodzą kamieniem, nic z nia sie nie dzieje, a drzwi sa na takich kólkach ktore tocza sie w prowadnicach... wygladu nie zmieniła...jest ok

    Moge polecic taka firmę..

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a..kabina półokrągła...i drzwi sa ze szkła nie z plasitiku

  6. #6

    Domyślnie

    Ja tez mam kabine Hoppe, ale nie namawialam bo to firma z gornej polki. Rewelacyjna. Kosztowala sama kabina 2 tys.800 plus 1500 PLN brodzik, ale:
    1) sami przywiezli,
    2) zamontowal ja przedstawiciel firmy,
    3) po roku przyjechal rozlozyl, co bylo trzeba, oczyscil (za 50 PLN), jeszcze raz wyregulowal i jeszcze do tego polecil sie na przyszlosc
    4) jak dzieciak odkleil nazwe firmy to sami na moj telefon byli u mnie w pol godziny i przykleili, a dzieciakowi pogrozili palcem ZA DARMO!!!

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Aleksandryta...hmm...powiedziałabym ze jestes ze Szcecina...oni tez mi ja zamontowali gorna półka....hmm wiesz przeciez do domu nie kupujesz takiego plasticzanego badziewia?? bo to na rok nie dłuzej...

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem spod W-wy - Mysiadło. Ale jak czytam na forum to u niektorych z kasa jest ciezko, szczegolnie ci co buduja. Uwazam jednak, ze na pewne rzeczy nie mozna zalowac pieniedzy bo potem to sie msci.

  9. #9

    Domyślnie

    Aha moja kabina jest na suwakach i kwadratowa 90 cm bok, a wchodzi sie do niej z rogu

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    w mojej rozsuwaja sie drzwi na boki

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Oglądałem te promocyjne kabiny z Leroya po niecałe 200 złotych. Tandeta, rozsypie się po tygodniu od zamontowania. Coś co wygląda sensownie, zaczyna się w tym samym Leroyu od ok. 500 PLN.

  12. #12

    Domyślnie

    Witam ponownie.

    Dzięki za przestrogę. Tak też podejrzewałem. Konstrukcja większości z tych kabin to "manufaktura". Zainteresowała mnie ta najdroższa za 700PLN, wykonana całkiem przyzwoicie, tyle, że po szczelinach dookoła mozna podejrzewać, że równiez będzie cieknąć...
    Chodziło mi jednak, także o informacje na temat sposobu przesuwania drzwi. Czy suwaki sa rzeczywiście lepsze od kółek? Albo inaczej. Czy nie macie z takimi kabinami kłopotu? Spodobał mi sie jeden z modeli Ravak, ale jest na suwakach... Zawsze sądziłem, że będą się zacinac po pewnym czasie.

    Sebastian.

  13. #13

    Domyślnie

    Jeżeli mogę Ci poradzić, jeżeli nie kupiłeś produktu Ital, to tego nie rób.
    Ja niestety kupiłem w ubiegłym roku , koszt całego prysznicu około 500-600 zł, korzystała z niego moja 4-osobowa rodzina, po około 4m-cach, załamało się dno, które opierało sie na styropianie.Powiedziałem nigdy więcej , wyrzucone pieniądze, W chwili obecnej mam produkt SanPlast, drożej bo około 1400 zł(całość kabina szklana, drzwi na kółkach, brodzik 80-80-9 i obudowa, mam wrażenie że mógłby sie wykąpać w nim słoń.
    i przede wszystkim estetyka.
    Wybór należy do Ciebie.

  14. #14

    Domyślnie

    Dziś troszeczkę patrzyłem na kabiny prysznicowe. Sprzedawca w Obi powiedział mi, że mimo, że te z kółkami powinny być lepsze, to w rzeczywistości często się te kółka wyłamują. Wg. niego np. Ravak (bardzo dobra firma) produkuje kabiny tylko na suwakach i są ona niezniszczalne.
    Co do tanich kabin, to są teraz w promocji w Obi jakieś włoskie, ale coś nie trafiają mi do przekonania. Gdzie można kupić niedrogą kabinę półokrągłą ze szklanymi drzwiami? Pozdrawiam.

  15. #15

    Domyślnie

    Używamy kabiny Koła na kółkach niecały rok i już wszystkie się połamały i zostały wymienione... Wprawdzie kółka w ramach reklamacji dostaliśmy za darmo z tekstem, że to często się dzieje, ale nie napawa to optymizmem.

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Ani kółka ani suwaki. Tylko otwierana na zawiasach z uszczelką pomiędzy kabiną a brodzikiem (uwaga wymienialną). Żadnych problemów z otwieraniem drzi, kamieniem. Polecam!

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Ani kółka ani suwaki. Tylko otwierana na zawiasach z uszczelką pomiędzy kabiną a brodzikiem (uwaga wymienialną). Żadnych problemów z otwieraniem drzi, kamieniem. Polecam!
    A jakich firm?

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Podam jutro.

  19. #19

    Domyślnie

    Z góry dziekuję.

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    podaję dzisiaj
    www.huppe.com.pl
    firma duschostar też niemiecka ale bez polskiej strony

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony