dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 25
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 500
  1. #481
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jane Says

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirabillis
    Witam!
    Kierownik jest od tego aby wszelkie błędy i uchybienia wykonawców wychwytywać by w nastepnych etapach budowy nie było problemów i nie potrzebnych kosztów.
    Pozdrawiam
    takie rzeczy to tylko w erze

  2. #482

    Domyślnie

    Ja mam za 1600 zł, płatne po 400 przy przyjęciu obowiązków, wylaniu stropów, pokryciu dachu i ostatnia transza po oddaniu budynku
    BIZON

  3. #483

    Domyślnie

    Jane Says -pamietaj co tanie to drogie

  4. #484
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Appi

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Szukam dobrego kierownika budowy - Koszalin

  5. #485
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    franco103

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    274

    Domyślnie

    Dopiero co się dogadałem. Kierbud za 2000pln... połowa przy odbiorze dziennika budowy, reszta na koniec budowy. Całkiem rzeczowo kobieta mówiła, zobaczymy jak będzie w praktyce...

  6. #486

    Domyślnie poszukuję kierownika budowy

    Poszukuję kierownioka budowy dla domku drewnianego z podpiwniczeniem 10 km od Kartuz , 40 km od Gdańska.
    Planowany pooczątek robót 1 kwietnia 2010

    [email protected]

  7. #487

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuję właśnie jakiegoś rozsądnego kierownika budowy.
    Takiego, który nawet jeśli więcej kasy sobie zażyczy to zadba o moje interesy

    Budowa w okolicach Legionowa. Jeśli ktoś kogoś może polecić to będę wdzięczna za nadmiary...

    Pozdrawiam,
    Marta

  8. #488
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pavo

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    145
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    3 000
    W moim przypadku pieniadze zmarnowane, poza poprowadzeniem dziennika budowy żadnego pożytku....

  9. #489

    Domyślnie

    Mój jest za 2500zł. My zadowoleni, ekipy nie, upierdliwy.
    Kasia i Andrzej

    Nasze zdjęcia z budowy

  10. #490
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    japriv

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Nadarzyn Strzeniówka
    Posty
    52

    Domyślnie

    witajcie, poszukuje kierownika budowy w okolicy nadarzyn, pruszków - budowa w Strzeniówce - chcodzi mi o solidnego kierownika nie takiego do wypełnianie dziennika
    z góry dziękuję za wszelkie informację

  11. #491
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomBoba

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję Kierownika budowy w Rzeszowie, przedmiotem "nadzoru" bedzie rozbudowa domu - adaptacja strychu na uzytkowe poddasze, mozecie polecic mi kogos??

  12. #492

    Domyślnie

    Ok 2000 zł rocznie - dolnośląskie budowę odwiedza co 2 miesiące

  13. #493
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stakaz

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jak Polska długa i szeroka, możliwości i wyobraźnia niektórych jest po prostu nieograniczona. Ja jestem kierownikiem budowy na etacie w firmie budowlanej, a w wolnych chwilach w rejonie Pleszewa, Jarocina i Kalisza i okolicach w miarę możliwości prowadzę budowy. nadzoruję też obiekty zabytkowe, w chwili obecnej prowadzę renowację starego kościoła w okolicy gdzie mieszkam. Koszty prowadzenia budowy to w zależności od wielkości obiektu 1000-2000 zł. Ponadto moja żona jest architektem wnętrz i wykonuje projekt oraz nadzoruje wszystkich tych majstrów od robót wykończeniowych i powiem że jest w tym wyśmienita, bo nie uznaje fuszerki, niestety niektórych fachmanów drogo to kosztuje. Zapraszam 793 638006

  14. #494

    Domyślnie

    Ja płace 1500 w dwóch ratach jedna jak odbierał dziennik a druga po zakończeniu budowy.War- mazurskie EŁK

  15. #495
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Szukam kierownika budowy na budowę w Czachówku gm, Góra Kalwaria - jakies 10-15 kilometrów na południe od Piaseczna.
    Może ktoś mógłby polecić kogoś z tej okolicy?
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam

  16. #496

    Domyślnie

    Ja powiem tak, co tanie to drogie .... polecam swojego kierownika Henryk Baran http://www.kierownikbudowy.prnet.pl
    przekazujemy sobie go z rąk do rąk między znajomymi, bardzo miły i dogadany człowiek, polecam. ps. świadczy usługi w małopolsce głównie Kraków i okolice
    Ania i Marcin >>>Nasz blog - dziennik budowy ! http://123budujemy.pl Uwaga ZMIANA ADRESU BLOGA ! Zapraszamy !

  17. #497

    Domyślnie

    Ktoś poleci kierownika z Radomia na priva?
    Nie chce figuranta, ale nadgorliwy to też przegięcie.
    Interesowałem się remontami, sam dłubałem, ale na etapie budowy chcę wsparcia.
    Może nie być czasu na szukanie rozwiązań, porad.
    Wykonawca prawie zaklepany.
    Oglądałem jedną robotę.
    ok.
    Z trzema innymi rozmawiałem.
    Jak to budowlańcy -ten by ławy pogrubił, tamten dał rolkę, wieniec na bloczku, ten by wibrował, tamten nie...
    Ktoś z autorytetem musi ich pilnować.
    Wydaje mi się, że do SSO jedna wizyta w tygodniu (powiązana np z etapami kluczowymi) to lux.
    Gotowość do porad telefonicznych i obsługa maili wskazane - zeby o cos szybko podpytać, pokazać na szkicu.
    Tu jeśli byłby to tubylec z Radomia to i podjechać można.
    Cwaniaków nie polecajcie - nie chciałbym dopłacać za korektę typu mniejsze okno w garażu.

  18. #498

    Domyślnie

    Jeszcze dodam, ze mile widziana znajomość lokalnego rynku materiałów, cen. To wykracza poza obowiązki kier-buda, ale z punktu widzenia inwestora jest atutem

  19. #499
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hary2006
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    SiennnicaNasielsk
    Kod pocztowy
    05-191
    Posty
    164

    Domyślnie

    My płacimy 700, ma blisko do nas, zawsze służy radą, gdy chcemy to podjeżdża, ewentualnie wątpliwości wyjasnalismy telefonicznie Fachowiec starej daty, już na emeryturze.
    161m2 podłóg/ 105m2 użytkowej+30m2 garaż. BK24+15cm styro sciany,12cm styro podłoga, 22-30cm wełny w dachu
    Zębiec Wenus 15kw+st81pid+wpa117(nieaktywny)/regulus rt3+zawór 4d. 8kw w grzejnikach+25m2 podłogówki+cwu140

  20. #500

    Domyślnie

    Cytat Napisał hary2006 Zobacz post
    My płacimy 700, ma blisko do nas, zawsze służy radą, gdy chcemy to podjeżdża, ewentualnie wątpliwości wyjasnalismy telefonicznie Fachowiec starej daty, już na emeryturze.
    Dorabia sobie do emerytury.

    Sądząc po tym, że niektóre odbiory np. kominiarskie, pojedyncze wizyty geodety kosztują parę stówek za postawienie pieczęci i udawanie, że coś się wie to płacenie kierbudowi np. 1500 zł za pilnowanie budowy przez wiele miesięcy a czasem i lat to niewielka suma. Dlatego właśnie za 1500 zł bierze się słupa, który czasem przyjedzie, wygłosi monolog i generalnie jest nieprzydatny, można się bez niego obejść.

Strona 25 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony