dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 178
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    subskrybcje polecam
    Wchodzisz w temat -> klikasz narzędzia wątku nad pierwszym postem -> klikasz subskrybuj temat i voila " - cytat z Achij

  2. #42

    Domyślnie

    Dostajecie powiadomienia na mail o odpowiedzi w tematach których sie brało udział? Ja w tym FM nie dostaję. Dobrze,że mam kilka starych linków.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Do administratora!
    Jak można usunąć przeniesiony przypadkowo przeniesiony wpis z innego dziennika do swojego .
    Jeżeli ja nie mogę to proszę to zrobić w moim dzienniku.
    Dziękuję bardzo.

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dlaczego jeżeli wchodzimy ze strony głównej do zakładki " twoje posty",
    "Ostatni post / autor:"Idziemy do pierwszego postu.Wygodnie byłoby pierwszy nie przeczytany.

    Czy przy szybkiej odpowiedzi, odpowiedzi z cytatem , z multi-cytatem, da się umieścić zakładkę z emotami ?

    Czy można pogrubić nazwy autorów postów w "nowych postach" ?

    Czy "nowe posty " i " Co nowego " to to samo ?
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 07-04-2010 o 10:48

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Please, co sie stalo z moim dziennikiem w wersji blogowej??? Czy mam sie zaczac tym na serio przejmowac?

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dlaczego zaznacza mi prawie wszystkie wyrazy w odpowiedzi ?

    Co z funkcją " na górę ' ?. Wygląda ,że nie działa.

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    U mnie - Mozilla Firefox - "na górę" też nie działa.

    I jeszcze coś: czy w informacjach o ilości użytkowników i postów, np.: Posty
    2,151, pozostanie przecinek? Przecinek oddziela część całkowitą liczby od części ułamkowej Wychodzi na to, że napisano postów dwa i trochę lub na forum było dwóch i trochę użytkowników
    Sory za czepialstwo, ale prosiliście o uwagi

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    OOOO!
    "na górę " już działa! Dzięki!!
    I nie ma przecinka! ( Ale jest kropka, która czasami spełnia rolę przecinka np. w przelewach bankowych, ale już nie będę się czepiać) . Widocznie Redakcja nie wierzy w umiejętność odczytywania przez Forumowiczów dużych liczb... )

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bpis Zobacz post
    OOOO!
    "na górę " już działa! Dzięki!!
    I nie ma przecinka! ( Ale jest kropka, która czasami spełnia rolę przecinka np. w przelewach bankowych, ale już nie będę się czepiać) . Widocznie Redakcja nie wierzy w umiejętność odczytywania przez Forumowiczów dużych liczb... )
    U mnie też działa .
    Brawo informatycy

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Ryska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał imported_Ryska Zobacz post
    Poprosze o zmianę nicka z imported_Ryska na Ryska - ta jak było do 31-03-2010
    Czy ja mogę być nie importowana ? Plisss

  11. #51

    Domyślnie

    Witam
    Niemoge wyslac Prywatnej wiadomosci do innego uzytkownika

    Wyskakuje blad "You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.

    Prosze o pomoc

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo33 Zobacz post
    Niemoge wyslac Prywatnej wiadomosci do innego uzytkownika
    Wyskakuje blad "You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
    Czyli mniej więcej "Osiągnąłeś limit ilości zgromadzonych prywatnych wiadomości i nie możesz wysyłać kolejnych, dopóki nie zwolnisz miejsca"
    Musisz oczyścić skrzynkę, można to zrobić zbiorczo - zarówno zapisywać, jak i kasować wiadomosci
    zobacz tu >>> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4052851
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  13. #53

    Domyślnie

    Ja tylko chcialabym sie dowiedziec, co zrobic zeby moj dziennik byl znowu mim dziennikiem.Wedlug mojego profilu nie mam dziennika, nie mam wpisow w nim zadnych FAQ nie daje mi odpowiedzi.Ok przyznaje czasem jestem "raptusem" i nie doczytam wielu rzeczy do konca ale znowu tez czasu za duzo nie mam zeby sie w to wglebiac.Myslalam, ze forum powinno byc raczej bezproblemowe i przyjazne uzytkownikowi
    Z gory dzieki za pomoc

  14. #54

    Domyślnie

    w dalszyn ciągu np. wchodząc w moje posty nie ma na samym początku listy ostatnio przezemnie dodanych , muszę wchodzić w dany rozdział żeby tam wyszukać swój ostatni post - piszę tylko w razie czego dla informacji informatyków , W mOICH POSTACH NIEKTÓRE WIELOKROTNIE SIE POWTARZAJĄ

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    czemu nie mogę usunąć posta we własnym dzienniku? powtarzaja sie takie same i mnie to wnerwia a tu jak naciskam usun pokazuje mi sie takie oto okienko


  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    rewelka.
    nie ma to jak sie poskarżyć

    teraz mam wszystkie posty w dzienniku zdublowane

  17. #57

    Question

    Mnie także drażni brak możliwości całkowitego usunięcia posta No i wchodząc w moje posty brakuje postów z ostatnich dni - dlaczego?
    Dziennik naszej inwestycji Komentarze do dziennika

    Wybudowaliśmy W-49.12 z wykuszem i mieszkamy od 30.01.2012r.

  18. #58
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar beata.A
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    południe wielkopolski
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    You have included 14 images in your message. You are limited to using 10 images so please go back and correct the problem and then continue again. Images include use of smilies, the BB code [img] tag and HTML tags. The use .
    Coś takiego wyświetla mi się jak robię wpis do dziennika,a działo się to wczoraj.Że niby co przeskrobałam...

  19. #59

    Domyślnie

    Ja też tak miałam
    Liczba zdjęć i buziek nie może przekroczyć 10 sztuk i wtedy będzie OK - pozdrawiam.
    Dziennik naszej inwestycji Komentarze do dziennika

    Wybudowaliśmy W-49.12 z wykuszem i mieszkamy od 30.01.2012r.

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar beata.A
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    południe wielkopolski
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    OJ nie ładnie zrobili nam z tym limitem
    Ostatnio edytowane przez beata.A ; 24-04-2010 o 10:20

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony