dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 51
  1. #21

    Domyślnie

    Kasiorku, nie dość, że pomysł z segregatorem świetny, to bardzo byłoby fajnie, gdyby projekt był Forumowiczki! Super Taki Murator to dopiero czułby się ludziom potrzebny!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Pomysł Kasiorka jest zdecydowanie najlepszy. Jestem za segregatorami. Może byłby dołączany do każdego styczniowego numeru? Z nadrukiem danego roku na grzbiecie?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    i ja się przyłączam do pomysłu z segregatorem

  4. #24
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za bardzo sensowne podpowiedzi. Pozdrawiamy

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Czy to znaczy Droga Redakcjo, że segregatory będą i to dostępne dla wszystkich?

  6. #26

    Domyślnie

    Wszystkie Wasze pomysły na prezent Muratora sa świetne. Ja mam taki sobie utopijny, a może nawet głupi pomysł, aby mieć Muratora zasze przy sercu. Noszę sobie do pracy coś do picia w butelkach, to znaczy herbatkę. Jaka jest szkoda, kiedy taka butelka się stłucze i herbatka się wyleje. Same straty. Jeżeli miałbym piersiówkę Muratora zawsze nosiłbym ją przy sercu i w trudnych chwilach mógłbym zaspokoić swoje pragnienie i ogrzać się herbatką.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Oj to by było dobre na zabijanie trosk budowlanych............. Oczywiście zabijanie herbatką........

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Segregator powinien być dystrybuowany z roczną prenumeratą. Poza tym wkrótce będziemy czytać muratora z płytki Lepszy już jest pomysł Alanty, ale wolałbym nie metrówkę a taśmę. W dwóch wymiarach - taką do 10 metrów (typowo budowlaną) i taką 1 lub 2 metry w breloczku. Mam taką, to wiem jak się przydaje w codziennych zakupach - rzeczy, szafeczki, pojemniczki, itp.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    A może symbolicznie, łopatę. Przyda się zarówno na budowie jak i w ogródku.
    Pomysł Alanty też świetny. W odróżnienia od Frankai sądzę jednak, że krótsza miarka powinna mieć 3 m.

  10. #30

    Domyślnie

    Betoniarę z wielkim napisem "MURATOR LUDZIOM DOBREJ ROBOTY"

  11. #31

    Domyślnie

    A ja nawiązując do konkursu na NAJ Forumowicza proponuję

    MURATOROWE KOŁATKI na drzwi!
    Dla NAJ Forumowiczów!!!

  12. #32

    Domyślnie

    A może takie cegiełki klinkierowe, do wmurowania w widocznym miejscu, z napisem:
    " Strzeżcie się pseudo-fachowcy,
    tu mieszkają Muratorowcy..."

    Albo takie czapeczki lub koszulki na budowę, też z napisem:
    " Muratora czytamy wiec naciągnąć się nie damy..."

    Pozdrawiam Redakcję !

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Łosiu super! Popieram McŁosiowe pomysły! Można dołączyć do tego tablice ostrzegawcze

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Uważam, że świetnym prezentem byłby kask ochronny. Inwestor nie zawsze pamięta o swoim bezpieczeństwie na budowie, a często przy licznych wydatkach zapomina o kasku ochronnym, który wielu ludziom uratował życie.
    Twarzowy kask MURATORA może być efektownym dodatkiem do ubioru Pań kontrolujących przebieg robót na budowie i stanowić element podkreślający Ich urodę.
    Dlatego wśród obdarowanych widziałbym głównie Panie.
    Autorka niniejszego wątku z pewnością zasłużyła sobie na taki upominek.
    KASK DLA ALANTY

  15. #35

    Domyślnie

    Sanipro, dzięki, ale ja już mam kask i niestety, twarzowo to ja w nim nie wygladam

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    A mnie sie podoba pomysł emems czyli Kołodki.... to jest chciałem napisać Kołatki

  17. #37

    Domyślnie

    Kołatki- fajny pomysł.
    I do tego breloczek na klucze do domu wybudowanego z Muratorem .
    pozdrawiam Alicja

  18. #38

    Domyślnie

    Dorzućcie jeszcze dobry notesik..taki co karteczki można dokładać...A na okładce takie logo.."Najaktywniejszy/a"..hm..ładnie brzmi..

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Kołatki super pomysł!
    A do tego drewniany młoteczek dla ludzi za mało stukniętych i budujacych w takich czasach!

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Liczne propozycje: metrówki, poziomice, koszulki, kołatki, łopaty ..... a tu Redakcja zaczęła wysyłać szaliki

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony