dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Taaaaak? A komu? Kurka, czy trzeba mieć jakieś znajomości, żeby dostać choć zaległy kubek? ... Ale o tym problemie to chyba nie tu.....

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Na razie szaliki dostają "jasnowidzowie" - Gratuluję!!!
    za trafną przepowiednie dot. daty postu nr 200 000
    Ale dalej to kto wie .......
    Tak na marginesie to i ja czekam na jeden bardzo, ale to bardzo zaległy kubek

  3. #43

    Domyślnie

    No i jeszcze może SAPERKĘ coby się okopać na ciężkie czasy.. tylko chyba gorzej już być niemoże

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Ja też czekam na zaległy kubek... ewentualnie może być to parasol... ale jakoś Redakcja udaje że nie pamięta.. no cóż.. bywa i tak..
    pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Ja czekam i czekam i nie mam za posty ani za wydrukowane wypowiedzi .. jak tak zliczyć to powinnam mieć ich 4 jeszcze 2 i byłby komplet

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Ja też czekam na zaległy ale to bardzo zaległy kubek, że cała sprawa być może uległa już przedawnieniu.
    Ponadto coś mi obiecał także i inż. Św Mikołaj. Co to było - nie wiem bo inni obdarowani (szczęściarze!) nie puszczaja pary z ust
    Ale pomimo iż ja byłem cały czas grzeczny to on grzeczny nie jest i przezentu nie przysłał
    Redakcja także nie jest grzeczna i od miesiąca nie odpowiada na moj przwatną wiadomość

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Olsen
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Konstancin Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-510
    Posty
    632

    Domyślnie

    A moze kolka szklana na kominek?

  8. #48

    Domyślnie

    Popieram gorąco pomysl segregatorow lub chociaz ustawianych kartonowych pudel na kazdy rok ..... i kolatek ......

    Pozdrowionka

  9. #49

    Domyślnie

    Czym skorupka za młodu....

    Może smoczek z logo?

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka
    Szklany kufelek z metalową uchylną przykrywką.

    Szklany bo widać z daleka, że jeszcze coś jest.
    Z przykrywką by muchy i drobiny cementu nie wpadały
    Oooo. To jest dobry pomysł. Każdy dobry fachowiec po zakończonej robocie lubi sobie z piweczko golnąć.

  11. #51

    Domyślnie

    Nie wiem jaką minę będzie miał "Fachowiec" pijąc z takiego kubka (kufelka). To, że będzie chciał pić to nie ulega wątpliwości.
    Super pomysł Kasiorka z tymi segregatorami!!! Chciałem pożyczyć kilka roczników przyjaciołom, którzy zaczynali właśnie budowę i to właśnie oni zapytali mnie dlaczego tak cennych periodyków nie trzymam w lepszych warunkach np. w segregatorach! (sic!)

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony