dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 56 z 56
  1. #41

    Domyślnie

    Zbychu... projekt na zamówienie

    a domek to sobie looknij w tym dziale... jako "Dom emems"

    ale nadal popieram bliźniaki

    bo mieszkałam od urodzenia w bliźniaku......
    mieszkam u teściów w bliźniaku.....
    i będę mieszkać w bliźniaku

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zbychu - poczekam

  3. #43

    Domyślnie

    Mi się też domek bardzo podoba, chociaż ja bym chciała na parterze troszkę więcej miejsca aby zmieścił się jeden dodatkowy pokoik (tak mam w swoim domku). Ale to co mi się bardzo podoba to elewacja na zdjęciu tak jak Maluszkowi . Szkoda, że to "trupi" kolor
    Mój domek będzie w podobnej kolorystyce, tzn będzie blachodachówka "ciemna wiśnia", kolor elewacji planujemy bladą cytrynkę i Twój dom właśnie mi taki kolor przypomina i oczywiście drobny baranek, bo kornik nie specjalnie mi się widzi a do tego drogę mamy "piaskową" czyli ściany szybko by się zabrudziły.
    Pozdrowienia.

  4. #44

    Domyślnie

    [quote="_ZBYCH_"]
    Cytat Napisał Maluszek
    Zbychu - dzięki za infromację My też chcemy tynk Terranovy (piaskowy) jak najmniejszy baranek. Czy mógłbyś podać nr koloru Twojego tynku - będę się wystrzegać trupiego kolorku
    Czy mogę prosić o to samo?

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosiek
    Mi się też domek bardzo podoba, chociaż ja bym chciała na parterze troszkę więcej miejsca aby zmieścił się jeden dodatkowy pokoik (tak mam w swoim domku). Ale to co mi się bardzo podoba to elewacja na zdjęciu tak jak Maluszkowi . Szkoda, że to "trupi" kolor
    Mój domek będzie w podobnej kolorystyce, tzn będzie blachodachówka "ciemna wiśnia", kolor elewacji planujemy bladą cytrynkę i Twój dom właśnie mi taki kolor przypomina i oczywiście drobny baranek, bo kornik nie specjalnie mi się widzi a do tego drogę mamy "piaskową" czyli ściany szybko by się zabrudziły.
    Pozdrowienia.


    Przyznam szczerze, że mi też brakuje na parterze dodatkowego pokoju. Gdyby takowy był, to pewnie wcześniej byśmy się wprowadzili (wykańczając tylko dół).
    Niestety nie ma wiele ładnych projektów bliźniaków, a szczególnie takich, które łączą się garażami, a nie domem. Dodatkowo mamy dosyć wąską działkę i ten projekt pasował na styk (dosłownie - z boku mamy po 4 m działki ).
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Według wzornika kolorów tynków akrylowych firmy TERRANOVA dostepnego również TU , mój kolor to 120E (a miał być 140D, ale mój bliźniak zamawiając tynk rąbnął się o jedną stronę we wzorniku kolorów ).
    W rzeczywistości mój kolor bardziej przypomina coś między 235D, a 340E. Na pewno nie przypomina piaskowego, tylko bardziej jasny seledyn .
    Nie wiem, czy kolor będzie dobrze odwzorowany na zdjęciu widać, wygląda tak:



    Jak otworzyłem wiadro z tym tynkiem to mało nie padłem i przez dłuższy czas moja twarz była w kolorze tego tynku .

    UWAGA! Ponieważ kolory we wzorniku drukowanym nijak się mają do kolorów tynku w naturze, proponuje wybrać się do dystrybutora tynku i obejrzeć większe próbki wykonane tynkiem o danym kolorze. Uchroni to Was od konieczności oglądania elewacji koloru trupiego (tak, jak u mnie).
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  7. #47

    Domyślnie

    Niby takie oczywiste a jakże cenne...czasem człowiek nie pomyśli o najprostszym rozwiązaniu...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zbychu - dzięki za numerek

  9. #49

    Domyślnie

    Zbychu, dziękuję bardzo za wiadomości.

    Pozdrowienia.

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Do usług
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zbychu - jeszcze pytanko odnośnie barierki balkonowej: z jakiego jest drewna i czy to drewno jest klejone i czym je malowałeś?

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Zbychu - jeszcze pytanko odnośnie barierki balkonowej: z jakiego jest drewna i czy to drewno jest klejone i czym je malowałeś?
    Jakoś umknął mi Twój post. Barierka jest wykonana z litej olchy malowanej Drewnochronem.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał _ZBYCH_
    Generalnie wszystkim, którzy zamierzają budować bliźniak polecam usiąść i poczekać, aż Wam przejdzie... ZBYCH
    Nie miałem nigdy do czynienia z bliźniakiem .... ale dlaczego tak narzekasz ? Domy połaczone garażami - modelowe rozwiązanie.
    Wypisz kilka przykładów na NIE
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zbychu - wielkie dzięki

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Zbych, masz bardzo piękny, prosty projekt i bardzo ładne, gustowne jego wykonanie. Moje uznanie dla samego domu jak i stanu zaawansowania twojej budowy (u mnie na razie murują się ściany!).

    Tym bardziej dziwi mnie nasz ostatni...chmm konflikt słowny , powiedzmy mała utarczka, w niedawnym watku o pewnym kominie który ci się podobał (w zestawieniu z domem który pokazałes). Twój dom jest tysiąc razy ładniejszy i nie ma co się oglądać na inne...przekombinowane projekty!

    Pozdrawiam! Miłego mieszkania!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorata
    Zbych, masz bardzo piękny, prosty projekt i bardzo ładne, gustowne jego wykonanie. Moje uznanie dla samego domu jak i stanu zaawansowania twojej budowy (u mnie na razie murują się ściany!).
    Bardzo mi miło

    Cytat Napisał Honorata
    Tym bardziej dziwi mnie nasz ostatni...chmm konflikt słowny , powiedzmy mała utarczka, w niedawnym watku o pewnym kominie który ci się podobał (w zestawieniu z domem który pokazałes). Twój dom jest tysiąc razy ładniejszy i nie ma co się oglądać na inne...przekombinowane projekty!
    Zapomnijmy już o tamtym wątku

    Cytat Napisał Honorata
    Pozdrawiam! Miłego mieszkania!
    Może na święta sie przeprowadzę ...
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony