dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 140
  1. #101
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Beata i Rafał
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    530
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    75

    Domyślnie

    Witam!!! Meble łazienkowe!!! Ile ja się ich naszukałam! Łazienka mała nowoczesna. Koniecznie chciałam białą lakierowaną, w którą zatapiana jest umywalka. I znalazłam!!! Jutro będzie dostawa bezpośrednio od producenta. Są solidnie wykonane a jak to będzie w użytkowaniu to się okaże. Podaję adres producenta www.plusa.pl W swojej łazience będę miała szafkę na którą włożę umywalkę firmy roca diverta http://www.plusa.pl/pl/oferta/linia_...iverta_linia_2 Wykonują także meble pod indywidualne zamówienie! Życzę owocnych poszukiwań. A i jeszcze jedno do tej szafki producent oferował umywalkę, która jest tańsza od tej z roca ale jej wadą jest to, że jest bardzo płytka jak dla mnie mało konfortowa!

  2. #102

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za wszystkie propozycje! Beato i Rafale natknęłam się na firmę, o której piszecie i potwierdzam, że meble są porządnie wykonane, ale jak dla mnie troszeczkę za nowoczesne a salon, który jest dystrybutorem firmy w moim mieście stwierdził, że indywidualnych zamówień nie realizują.

    Mieszkanie planuję urządzić w stylu klasycznym i dlatego mebelki proponowane przez Was są odrobinę za nowoczesne do mojej łazienki. Poza tym ważne jest też dla mnie żeby np. szafka pod umywalkę była dość pojemna, żebym mogła w niej schować proszki, płyny do prania itp.
    Monah, Twoja łazienka jest bardzo ładna, widać w niej Twój indywidualizm. Te meble z Ikea, które w niej masz kupiłabym z miejsca, gdyby ta kolekcja miała choć jedną zamykaną szafkę.
    A propos Ikea, jak myślicie czy biała seria Flaren pasowałaby do Alabastrino? Może ostatecznie mogłaby być... Dzięki za wszystkie sugestie.
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał leila
    Monah, Twoja łazienka jest bardzo ładna, widać w niej Twój indywidualizm. Te meble z Ikea, które w niej masz kupiłabym z miejsca, gdyby ta kolekcja miała choć jedną zamykaną szafkę.
    A propos Ikea, jak myślicie czy biała seria Flaren pasowałaby do Alabastrino? Może ostatecznie mogłaby być... Dzięki za wszystkie sugestie.
    dzięki, choć akurat te mebelki to taka zapchajdziura - dopóki nie zamówimy stolarza, żeby nam szafkę z blatem zrobił. ale tamte też zostaną, bo mi się podoba ten kolor orzechowego brązu do Alabastrino.

    to skoro lubisz klasykę i rozważasz meble w odcieniu bieli, to może zobacz, jakie meble zrobił sobie do łazienki mziemianski - patrz tu:
    http://forum.muratordom.pl/alabastri...ht=alabastrino
    moim zdaniem cudowne.

    a ikeowy Flaren - czemu nie. mnie się ta seria podoba, urocza jest.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #104

    Domyślnie

    O rany, przepiękna ta łazienka! Kurczę, dlaczego żaden producent nie wpadnie na to, że produkcja takich mebli to byłaby żyła złota...

    Monah, cieszę się, że aprobujesz Flaren - przejrzałam Twój wątek i stwierdzam, że mogę się bezpiecznie zdać na Twoją opinię Rozważam jeszcze ewentualność, żeby dać szafkę pod umywalkę Freden i do tego białe lustro Hemnes. Myślisz, że pasuje czy lepsza do Alabastrino będzie jednak Flaren? Zaznaczam, że podłoga w łazience będzie drewnopodobna, w orzechowym odcieniu. Z góry serdeczne dzięki za porady.
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  5. #105

    Domyślnie


    no wiesz, czy tak bezpiecznie to nie wiem

    z serii Freden w miarę podobał mi się słupek wysoki i szafka pod umywalkę (tylko wkurzały mnie te dziury nad drzwiczkami), w ciepłym brązie - ale właśnie tę serię wycofali. tego orzechowego koloru już nie ma w ofercie:


    jest tylko ten czarnobrązowy:


    mnie się akurat ta wersja nie podoba absolutnie.
    poza tynm reszta serii jest taka sobie, okropne lustro

    NB: właśnie ten sprzedawca na allegro, którego Ci podałam, wykonuje idealne kopie mebli Freden w ciepłym kolorze brązu.

    gdybym jednak miała wybierać pomiędzy Freden a Flaren - zdecydowanie Flaren. można z nich stworzyć cudną łazieneczkę. popatrz sobie chociażby na łazienkę betib - cudo po prostu, jednak z moich ulubionych - choć przecież to TYLKO Ikea

    http://forum.muratordom.pl/nasz-szeregowiec,t128982.htm
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  6. #106

    Domyślnie

    No tak, ten prawie czarny zdecydowanie odpada. Masz rację, co do Flaren - chyba już nie będę kombinować. Może jeszcze się natknę na jakieś konkretne meble ciepłobrązowe, a jak nie to myślę, że ta biel też będzie w porządku.

    Wielkie dzięki za pomoc!

    Oczywiście gdyby ktoś coś wiedział o ładnych meblach łazienkowych w ciepłym odcieniu brązu zapraszam serdecznie
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  7. #107

    Domyślnie

    fajne ale dosc drogie są meble na tej stronie http://www.dekkor.eu/#/homepage/ . nie wiedziałam ich na żywo wiec nie wiem czy faktycznie sa fajne.
    My zdecydowalismy się na szafkę z tej firmy http://www.noclaf.pl/index.php?a=gal...a&b=madera&f=c , widziałam na zywo sa fajne i nie aż takei drogie (seria madera). Dużo lepiej się prazentują na żywo.
    Druga szafka bedzie z ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca...ments/bathroom . Nie jeste to szafka moich marzen wizualnie ale jest fajna , przede wszystkim praktyczna.

  8. #108

    Domyślnie

    Ja do łazienek zamówiłam meble tu: http://www.palaramoni.com/palaramoni...nka_maxima.htm . Można zamówić sobie wszystko co tylko chcesz mieć w łazience. Jakoś spodobała mi się ta ich maxima.

  9. #109

    Domyślnie

    Monika_Gdynia, faktycznie te pierwsze meble poza moim obecnym zasięgiem, no i chyba troszeczkę za pałacowe w stylu jak do blokowej łazienki. Te drugie z kolei bardzo ładne, ale do łazienki nowoczesnej a mnie się marzy taka bardziej sielska. W każdym razie dzięki za adresy.

    Wisia30, czy zamówiłaś meble według swojego projektu czy któreś z pokazanych na stronie? Te na stronce są bliskie temu co mi się podoba, ale musiałabym przy nich trochę pokombinować Ciekawe czy można modyfikować ich projekty... Już doczytałam, że jest taka możliwość
    Daj znać jak mebelki do Ciebie przyjadą i dzięki za adres.
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    http://allegro.pl/item654212586_komp...owy_sosna.html
    ten sprzedawca ma też inne, poszukaj u niego.produkuje meble łazienkowe dziwnym trafem identycznie jak stara seria Molger z Ikei, tylko tańsze

    tak ciepły odcień z Alabastrino wygląda super - też mam te płytki
    Ja w duzej lazience mam fredena te ciemne, duza szafke pod umywalke z zamowionym u szklarza blatem plus wysoki slupek.
    Szafka pod umywalke z tych wiekszych, wyglada tak (sorki brudna i zakurzona):


    Ten sprzedawca z allegro - tez mialam u niego zamawiac, ale na meble czeka sie 3 miesiace, wiec zrezygnowalam. Moze jednak kolor orzechowy bardziej pasowalby do naszej lazienki

  11. #111

    Domyślnie

    Popcarol, szafka wygląda całkiem dobrze, ale co tam szafka - właśnie obejrzałam Twój dom i jestem pod wrażeniem, wykończenie jest bardzo gustowne a niektóre meble to prawdziwe perełki. Gratuluję.
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  12. #112

    Domyślnie

    Wszystkie zamówione przeze mnie meble były mojego projektu, ale niektóre wykorzystują lamele na frontach. W przyszłym tygodniu powinny już do mnie przyjść

  13. #113

    Domyślnie

    Wisiu30, tak czy siak będę regularnie odwiedzać Twój wątek bo dom masz piękny i niebanalny, więc mam nadzieję, że mnie fotki Twoich mebli łazienkowych nie ominą.
    My brain - it's my second favourite organ.
    (Woody Allen)

  14. #114

    Domyślnie

    kupiłam umywalkę i nie wiem jaką szafkę mam kupić.Szczerze mówiac mały wybór albo słabo szukam.Drzwi łazienkowe mają kolor ciemnego mahoniu i taka chcialabym szafkę.Moze Wam się taka rzuciłą w oczy
    Oto umywalka
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  15. #115

    Domyślnie

    Popcarol a tą umywalkę kupowałaś może w sklepie Artvillano? bo widziałam u nich taki model tylko w kolorze. Jak się używa? Wygodna?
    Malgosia0023 a szukasz czegoś nowoczesnego? czy bardziej tradycyjnie?

  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikkaB
    Popcarol a tą umywalkę kupowałaś może w sklepie Artvillano?
    Umywalke kupilam na allegro, troche sie chlapie niestety, ale do przezycia

  17. #117

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikkaB
    Popcarol a tą umywalkę kupowałaś może w sklepie Artvillano? bo widziałam u nich taki model tylko w kolorze. Jak się używa? Wygodna?
    Malgosia0023 a szukasz czegoś nowoczesnego? czy bardziej tradycyjnie?
    obojętnie jaki
    cokolwiek,poproszę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  18. #118
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Mam niemal identyczną umywalkę, którą kupiłam wiedziona impulsem na wczesnym etapie budowy.
    Ile ja sie nad nią naklęłam

    Nie mogłam zupełnie znaleźc do niej szafki - wycięcia nie pasowały (zwracaj na to uwagę przy szukaniu!), albo były za wąskie, albo koszmarnie drogie.
    W końcu zdesperowana (juz mieszkaliśmy a nie można było w łazience rak umyc) poszłam do pierwszego lepszego stolarza i zamówiłam najprosztszą szafkę na wymiar z lakierowanego mdf-u A i tak facet musił przerabiac, bo "dziura" była za duża i wystawała spod umywalki

  19. #119

    Domyślnie

    Mam takie dwie umywalki, jedna jest zabudowana w kafelkach a do drugiej zamówiłam mebelek na wymiar. Dziurę na umywalkę będzie wycinał mąż na miejscu.

  20. #120

    Domyślnie

    dziewczyny a jaka wysoka macie szafkę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony