dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 32
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 631
  1. #41

    Domyślnie

    A jak byście polecili lodówkę do zabudowy tak do 1800 zł?

  2. #42

    Domyślnie

    Ja mam podobna do tej co w ponizszych linkach, tylko model starszy. Uzywam ja 6 lat. Jest REWELACYJNA!!! Wielka. I to jest jej najwieksza zaleta

    http://www.maximedia.pl/?c=lodowki&p=lg_gr_652jtpk
    http://www.maximedia.pl/?c=lodowki&p=lg_gr_652jvpk

  3. #43

    Domyślnie

    AriW - rzeczywiście wielka, a poza tym inne zalety są Cicha? Jak szufladki? Trochę zniechęca mnie wypowiedź Piejar co do Samsunga. Do tego badziewne pojemniki? Ja mam wrażenie, że LG ma bardziej badziwene niż Samsung - te modele, które oglądałam mają szufladki raczej lekko telepiące i mam wrażenie - ze średnio plastycznego plasyku Dlatego właśnie rozważałam Samsunga, mimo wcześniejszego nastawienia na LG. Dużym utrudnieniem jest brak możliwości obejrzenia towaru w sklepie.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    AriW - rzeczywiście wielka, a poza tym inne zalety są Cicha? Jak szufladki? Trochę zniechęca mnie wypowiedź Piejar co do Samsunga. Do tego badziewne pojemniki? Ja mam wrażenie, że LG ma bardziej badziwene niż Samsung - te modele, które oglądałam mają szufladki raczej lekko telepiące i mam wrażenie - ze średnio plastycznego plasyku Dlatego właśnie rozważałam Samsunga, mimo wcześniejszego nastawienia na LG. Dużym utrudnieniem jest brak możliwości obejrzenia towaru w sklepie.
    Ja mam LG. Naprawde jestem bardzo zadowolony. Jej jakosc jest bardzo dobra. Oczywiscie nalezy ustawic kryterium oceny, a o to dosc trudno.
    Szuflady? Nie zawiodly mnie. Z prewnoscia nie telepia.
    Czy cicha? Jak to lodowka. Czasem ja slychac, ale nie jest to uciazliwe.

    Te nowe modele LG (z pojemnikiem na wode i bez) sa w niektorych Media Marktach.
    A propos pojemnika na wode. To jest niepotrzebny gadzet. Nie uzywamy. Woda niestety "przechodzi" zapachem tworzywa. Wybierzcie wiec bez pojemnika na wode zyskujac troche objetosci.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    Trochę zniechęca mnie wypowiedź Piejar co do Samsunga.
    No dobra, jeżeli miałbym kupować jeszcze raz, to też kupuiłbym tego Samsunga. Ale bardzo cichy to on nie jest
    Od 17.12.2007 na swoim

  6. #46

    Domyślnie

    Bardzo Wam dziękuję.
    Będę w końcu musiała podjąć jakąś decyzję Ale po tych wszystkich decyzjach budowlanych chyba moja niezdecydowana natura kobieca wzięła górę. Marudzę i sama nie wiem czego chcę, chyba najbardziej, żeby ktoś zadecydował za mnie

  7. #47

    Domyślnie

    ............Amerykanska dwudrzwiowa ...moze byc firma LG.

    pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał AndrzejHH
    ............Amerykanska dwudrzwiowa ...moze byc firma LG.

    pozdrawiam
    Ja akurat jestem ich przeciwnikiem. Sa waski i glebokie. Uzywalem taka przez kilka lat i niezbyt mi pasuje. Wole szerokie.

    Co prawda, pewnie rynek zbytu na nie jest, skoro ostatnio rozne firmy "wypuscily" kilka nowych modeli.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    Bardzo Wam dziękuję.
    Będę w końcu musiała podjąć jakąś decyzję Ale po tych wszystkich decyzjach budowlanych chyba moja niezdecydowana natura kobieca wzięła górę. Marudzę i sama nie wiem czego chcę, chyba najbardziej, żeby ktoś zadecydował za mnie
    To co Piejar powiedzial i tak bylo delikatnie na temat Samsunga Niestety slyszalem gorsze opinie... z drugiej storny w IMHO jej stylistyka jest jedna z ciekawszych na rynku i dlatego jej nie skreslam ostatecznie. Obecnie rozwazam nastepujace pozycje:
    Electrolux
    Gorenje
    LG
    samsung

    pozdr. i zycze udanych wyborow

  10. #50

    Domyślnie

    Zanussi-NIE.
    Padła krótko po gwarancji.
    Nienaprawialna,poszła na złom.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sosenka29

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    zamierzam kupić lodówkę LG GR-419QLQA i pralkę Siemens WS 10X46OPL
    http://e-janki.pl/go/_info/reviews.p...93&item=4#menu http://e-janki.pl/go/_info/?id=738
    jeśli ktoś użytkuje w/w proszę o opinie

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał sosenka29
    zamierzam kupić lodówkę LG GR-419QLQA i pralkę Siemens WS 10X46OPL
    http://e-janki.pl/go/_info/reviews.p...93&item=4#menu http://e-janki.pl/go/_info/?id=738
    jeśli ktoś użytkuje w/w proszę o opinie
    Lodowki nie znam.
    Na pralce nie zawiedziesz sie.

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sosenka29

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    ArtiW
    dzięki za kropkę nad i
    już zamówiłam praleczkę i lodóweczkę też

  14. #54

    Domyślnie

    To ja się podłącze pod temat...
    Interesuje mnie CICHA lodówka, ale nie bardzo wiem ile powinna mieć max decybeli żeby była cicha.
    Np. w modeul który ma Piejar jest napisane cicha praca (41 dB) a akurat do tego on ma zastrzeżenia, no i bądź tu człeku mądry.

    Mam kuchnię otwartą na salon i zależy mi na cichej pracy lodówki, więc jeśli takie macie proszę napiszcie jakie i jaką mają głosność, a tak przy okazji w opisach lodówek Liebherr w ogóle nie mogę nic znaleźć na temat pozoimu głośności.

  15. #55

    Domyślnie

    41 dB to na dzisiaj żadna rewelacja. Potwierdzam, że lodówkę słychać a pierwszy egzemplarz (wymieniony) słyszałem na drugim końcu mieszkania - dlatego wrócił do sklepu. Sprzedawcy pieprzą (sorry) że po pół roku lodówka robi się cichsza ale ja bym im nie wierzył. Jeżeli w sklepie hałasuje to w domu też będzie. Ta lodówka oczywiście pojedzie z nami do nowego domu a my też mamy kuchnię otwartą na jadalnię i salon. Póki co trzymam się dwuletniej gwarancji. Jak będzie źle to wołam serwis na pomiar hałaśliwości.
    Od 17.12.2007 na swoim

  16. #56

    Domyślnie

    Po obejrzeniou Samsung na razie odpada. Ma komorę fresh nisko i gary z zupą trzeba podnosić trochę za wysoko dla tekiego kurdupla jak ja. A już byłam zdecydowana. Zostaje LG QLQA. Qurcze - bez oglądania, bo u mnie nie ma gdzie Chyba, że pojade do W-wy. Może polecicie gdzie można zobaczyć?

  17. #57

    Domyślnie

    Mufka - jaki Ty masz model tego Elektroluxa?
    Znalazam 2 modele które mają 38 dB i jednego Wirpoola o takim samym poziomie głośności. Cichszych nie widziałam.

    Mam teraz Amicę i to jest porażka jak się włączy to chodzi jak traktor, jak ją kupowałam nie zwracałam na to uwagi, miała być duża i niedroga i te założenia spełniała, a nauczka dla mnie na przyszłość że poziom głośności to istotna sprawa jeśli tylko nie mam jakiejś spiżarki czy innego pomieszczenia gdzie można zamknąć lodówkę. A najgorsze jest to, że nie wiem ile ma decybeli i nadal nie mam poziomu odniesienia.

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fobi

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    radzę przemyśleć 3 razy zakup "egzotycznej" koreańskiej lodówki, serwisowanie tego sprzętu w razie awarii jest drogie i sprawia jeszcze problemy serwisantom. Polecam lekturę forum elektroda.pl
    Bezpieczniejsze i dobre zakupy to Bosch, Elektrolux. Jak ekskluzywniej i drożej to Liebherr, Vestfrost.
    WAŻNE wg serwisantów : lodówka ma pracowań na gazie R600a

  19. #59

    Domyślnie

    Mam pytanie do posiadaczy chłodziarko-zamrażarek firm:
    Liebherr, Elektrolux, Bosch, .......
    Jakie macie tempertury wewnątrz chłodziarki. Ja w Elektroluxie (150 cm) na 50% "mocy" mam od+8 do +10 oC na środku środkowej półki (ciepło, prawda ?!)
    Chciałbym wiedzieć jak sprawują się innym modele z oddzielnym zamrażalnikiem (do wysokości 160 cm). Poszukam chyba nowego sprzętu.
    Nieleniwym za fatygę i podanie wyników z góry dziękuję
    Darek

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał fobi
    radzę przemyśleć 3 razy zakup "egzotycznej" koreańskiej lodówki,
    Popieram. Ostrożnie również z egzotycznymi samochodami typu: Daewoo, Kia, Toyota, Mazda, telewizorami Samsunga, LG itd
    Od 17.12.2007 na swoim

Strona 3 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony