dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Gdzie kupić rynny Bryza?

    Czy Obi i Castorama sprzedają te rynny? Może jest jakiś sklep internetowy prowadzący sprzedaż tych rynien wysyłkowo za przystępną cenę?

  2. #2

    Domyślnie

    Allegro. Jedna z firm wysyła gratis przy zamówieniu powyżej 1000. A na terenie ślaskiego i opolskiego w ogóle gratis.

  3. #3

    Domyślnie

    Moje rynny wyjdą <1000zł więc raczej na to liczę

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotreq26
    Moje rynny wyjdą <1000zł więc raczej na to liczę
    Ale piszesz że jestes z Opola a tam gratis -zresztą dokładnie się zorientuj.
    A w castoramie to chyba Scala się sprzedaje.

  5. #5

    Domyślnie

    Ta firma z allegro jest z Gorzowa Śląskiego, a to kawałek od Opola i myślę że za friko dowożą tylko duże zamówienia, a takie za 200zł to już nie
    Wysłałem do nich zapytanie ile za transport i się zobaczy.
    Właśnie z casto lub obi to sam bym sobie przywiózł gdyby mieli takietanie rynny- muszę pojechać sprawdzić.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotreq26
    Właśnie z casto lub obi to sam bym sobie przywiózł gdyby mieli takietanie rynny- muszę pojechać sprawdzić.
    Ta scala należy do tanich ale jak ja patrzałem to taniej było w Leroy-Merlin. A na koniec okazało się że Gamrat w PSB był tańszy chociaż w cenniku fabrycznym był dużo droższy. Przy okazji: zdaje się że gamrat dostał karę z UOKIK za zmowę cenową.

  7. #7

    Domyślnie

    Zamówiłem rynny bryza z odbiorem osobistym i dostałem 10% rabatu za własny transport

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wodi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    100

    Domyślnie

    Polecam sklep internetowy http://www.ezelazny.pl/ Mają dobre ceny
    Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o rynnach Bryza to polecam stronkę http://www.rynny-bryza.pl/

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo zalezalo nam aby ktos odkopal temat sprzed 5 lat...rynny bryza sa juz w lodowce a nawet za tapczanem nie musisz sie reklamowac...zeby nie bylo, tez je sprzedaje
    Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platinium

  10. #10

    Domyślnie

    Ja akupiłem ryynny bryza w aptece.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał bernikle Zobacz post
    Ja akupiłem ryynny bryza w aptece.
    gratuluje...
    Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platinium

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony