dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 45
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 883
  1. #21

    Domyślnie M09a

    Dzień Dobry

    Jack, dziękuje za odpowiedź. Ja jednak myślę, że da się obejść ten "detal" i nie ponosić tych kosztów.

    Mam jeszcze jedno przemyślenie: wydaje mi się, że warto byłoby wstawić dodatkowe drzwi na tylnej ścianie w garażu do wyjscia na ogród. Co o tym myślicie drodzy państwo?

    Pozdrawiam. CL

  2. #22

    Domyślnie

    Zawsze można wstawić drzwi - jest to zawsze jekieś udogodnienie.

    Tylko z tego co mi się wydaje powinieneś mieć zgodę na wstawienie drzwi w tej ścianie nośnej.

  3. #23

    Domyślnie M09a

    Dzięki za podpowiedź.
    Murator wydaje zgody na zmiany bez problemów. Nie wiem czy tą również ale zawsze można ich o to zapytać.
    CL

  4. #24

    Domyślnie

    Mi dali zgodę zaraz przy zakupie projektu na zrobienie drzwi z garażu do kotłowni oraz na zrobienie okien w dachu.

  5. #25

    Domyślnie M09a

    Jak to, z garażu do kotłowni i okna w dachu to chyba jakiś inny projekt.
    CL

  6. #26

    Domyślnie M09a

    Jack_1. Przepraszam teraz dopiero doczytałem jakie planujecie wykonać zmiany.
    Pozdrawiam CL

  7. #27

    Domyślnie

    A okna (okno) w dachu to po to, aby doświetlić troche strych.

  8. #28

    Domyślnie projekt M09 W DOBRYM GUŚCIE


  9. #29

    Domyślnie

    Zastanawiamy się z mężem nad tym projektem. Napiszcie, proszę, co o nim sądzicie

  10. #30

  11. #31

    Domyślnie

    Witam,

    bardzo podoba mi się projekt M09. Napiszcie, coś więcej o Waszych postępach w budowie.

    Pozdrawiam,

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał evu.
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=57747


    Dziękuję, jakoś sama nie mogłam nic znaleźć na temat tego projektu

    Pozdrawiam,

  13. #33

    Domyślnie M09a

    Witam
    Beato, obawiam się, że nikt jeszcze nie ma żadnych postępów na budowie, ponieważ jest to nowy projekt Muratora i nikt nie zaczął jeszcze budować.
    Z tego co się orientuje, to może wiosną tego roku ktoś zacznie budować, na razie załatwiamy formalności.
    Pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie M09a

    Witam,
    Mam pytanie do miłosników M09a, którzy dobrze znają ten projekt.
    Ile według Was będzie trwała budowa tego domu (interesuje mnie stan surowy otwarty pod blachę) z rozbiciem na poszczególne etapy budowy (np. fundamenty, ściany zew. i wew., strop, więźba, pokrycie blachą) Będę zobowiązany za odpowiedź.
    Pozdrawiam CL.

  15. #35

    Domyślnie

    Witaj lambertc

    Odpowiadając na Twoje pytanie mogę powiedzieć, że bardzo trudne jest podanie takiego terminu. Wszystko zależy od tego jak dużo masz kasy, jaki wybierzesz system budowy, jaka będzie pogoda itp.

    Może to być zarówno kilka miesięcy, jak i kilka lat.

  16. #36

    Domyślnie

    Acca5
    Jak się wybudzisz z zimowego snu prześlij mi zdjęcie M09 które umieściłeś na forum. Jest nieaktywne / tak mi się wydaje/ a posiada ciekawą kolorystykę, inną niż w muratorze. Nawiasem mówiąc przejeżdżam obok podobnego parterowca o pięknych kolorach tj. zielonkawy dach i słonecznikowy tynk, brązowe okna i drzwi - rewelacja.
    Zrobię fotkę przy lepszej pogodzie to zademonstruję na forum.
    Pozdrawiam wszystkich w nowym roku.
    Zdzisław/lublin

  17. #37

    Domyślnie M09a

    Dzięki Jack1. OK. Uśmiałem się trochę, bo ja nie mam kasy a liczę na kredyt i dlatego pytam.
    Pozdrawiam CL.

    Odnośnie kolorystyki, to też widziałem parterowy budynek ze spokojną zieloną blachodachówką oraz piaskową elewacją, bardzo mi się podobał.
    CL

  18. #38

    Domyślnie

    Tu nie ma nic do śmiania - na ulicy, gdzie mam działkę jeden dom został wybudowany w 8 miesięcy i bodajże 14 dni.

  19. #39

    Domyślnie M09a

    Dzięki, Ok, niedogadaliśmy się.
    Pozdrawiam serdecznie. CL

  20. #40

    Domyślnie Re: M09a

    Witam,

    trochę źle się wyraziłam z tymi postępami w budowie Chodziło mi raczej o wszelkie uwagi z Waszej strony dotyczące tego projektu, gdyż są bardzo interesujące. Z niecierpliwością na nie czekam. Ja niestety dopiero rozpoczynam drogę papierkową.

    Pozdrawiam,

Strona 2 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony